Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

QUOTE(ader @ 2015 01 04, 19:43)
Filoteja, klijais klijuojam skaidriais . Del stalo korteliu manau standartu kazkokiu tikrai nera. populiariausios 5x7 cm. bet gali varijuoti ivairiai.

aciu, ader 4u.gif

O jei konkreciai, kokiais butent tais skaidriais klijais? g.gif Nes man atrodo taip sudetinga, pvz va tokia vaskuota virvele priklijuoti? Ar per visa ilgi tepat tuos klijus, ar tik vietom? Jos tokios plonos, kaip ten nesimato tie klijai? smile.gif
Atsiprasau uz kvaila klausima blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filoteja: 04 sausio 2015 - 18:35
reikia ziureti aprasyma, kad klijai isdziuve butu skaidrus. tarkim tokie http://www.spalvunam...tacky-glue.html

tik ju buna ir kitaip supakuotu. nebutina tepti per visa ilgi, uztenka keliose vietose prikabinti.
Atsakyti
O kaip tu nori klijuoti? Per visą popieriaus ilgį? Jei taip, užtenka galus užlenkti ir dvipusia lipnia juosta priklijuoti prie kito pagrindo.
Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2015 01 04, 21:01)
O kaip tu nori klijuoti? Per visą popieriaus ilgį? Jei taip, užtenka galus užlenkti ir dvipusia lipnia juosta priklijuoti prie kito pagrindo.

tokiu atveju beabejo taip ir darau, bet kai kuriuose darbeliuose norisi ne per visa ilgi klijuot, idomiau sudet virvute, tad ir iskilo toks klausimas mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena,
ieškau kas dirba su Silhouette Cameo
atsiliepkite ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

dar tik renkuosi informaciją, susidarinėju sąrašą ir po truputį apasipirkinėju skrebinimui. Labai įdomu, noriu daug ką pasidaryti.
Dabar artėja dukterėčios gimtadienis, galvoju gal panaudodama tas pačias priemones, padaryčiau ir dekoracijas. bet man kažkaip niekaip nesusivokia smile.gif dakėkit. Nuotraukose nuorodoje matosi papuošimai, kurie man patinka. Iš kur gauti tokio spalvoto popieriaus ir tokias pjovimo formeles? Ar tie visi laiveliai yra spausdinami kažkaip atskirai ar perkami jau gatavi?

My Webpage

Atsakyti
QUOTE(celestess @ 2015 03 04, 15:36)
Sveikos,

dar tik renkuosi informaciją, susidarinėju sąrašą ir po truputį apasipirkinėju skrebinimui. Labai įdomu, noriu daug ką pasidaryti.
Dabar artėja dukterėčios gimtadienis, galvoju gal panaudodama tas pačias priemones, padaryčiau ir dekoracijas. bet man kažkaip niekaip nesusivokia smile.gif dakėkit. Nuotraukose nuorodoje matosi papuošimai, kurie man patinka. Iš kur gauti tokio spalvoto popieriaus ir tokias pjovimo formeles? Ar tie visi laiveliai yra spausdinami kažkaip atskirai ar perkami jau gatavi?

My Webpage

Neklausiate kokrečiai apie kažkurią foto, tai sunku pakomentuoti. Popierių perkame kanceliarinių prekių ar specializuotų prekių parduotuvėse. Nuorodoje matosi ir spausdintų ir kirstų kirtimo mašinėle (namų sąlygomis) dekoro elementų. Dalis apvalių formelių taip pat kirsta mašinėle. Vėjo malūnėliai išlankstyti, jiems naudotas skrebinimo popierius.
Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2015 03 04, 15:58)
Neklausiate kokrečiai apie kažkurią foto, tai sunku pakomentuoti. Popierių perkame kanceliarinių prekių ar specializuotų prekių parduotuvėse. Nuorodoje matosi ir spausdintų ir kirstų kirtimo mašinėle (namų sąlygomis) dekoro elementų. Dalis apvalių formelių taip pat kirsta mašinėle. Vėjo malūnėliai išlankstyti, jiems naudotas skrebinimo popierius.



Konkrečiai domina šios dekoracijos. Man įdomu kaip padaryta ta formelė keksiukam, ir tie apskritimai, ikurie įsmeigti į keksiukus. Ar tie laiveliai atspausdinti, ar specialus popierius toks gali būti?


http://dreamstudija....gimtadienis.jpg
Atsakyti
QUOTE(celestess @ 2015 03 05, 11:17)
Konkrečiai domina šios dekoracijos. Man įdomu kaip padaryta ta formelė keksiukam, ir tie apskritimai, ikurie įsmeigti į keksiukus. Ar tie laiveliai atspausdinti, ar specialus popierius toks gali būti?
http://dreamstudija....gimtadienis.jpg

Apskritimai kirsti. Paveiksliukai, greičiausiai, spausdinti. Keksiukų formelių neteko daryti, tačiau jų eskizas galėtų būti rastas internetas arba tiesiog bandymų būdu išdirbtas pačios foto savininkės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2015 03 05, 17:13)
Apskritimai kirsti. Paveiksliukai, greičiausiai, spausdinti. Keksiukų formelių neteko daryti, tačiau jų eskizas galėtų būti rastas internetas arba tiesiog bandymų būdu išdirbtas pačios foto savininkės  mirksiukas.gif


Na ačiū už atsakyma. O gal žinot kur įmanoma taip atspausdint? Atrodo ryškiai kokybiškai, ir popierius storesnis. Čia gal net spaustuvėse, abejoju ar namu salygom taip imanoma..
Atsakyti
Mergaites, kaip suprantu, organzos rutuliukus galima iskirsti su tom specialio masinom, ar taip? Daugiau niekaip? blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 03 05, 18:34)
Mergaites, kaip suprantu, organzos rutuliukus galima iskirsti su tom specialio masinom, ar taip? Daugiau niekaip? blush2.gif

user posted image

Medžiagos? Manyčiau, kad taip... Bet mašinėlės ir specialios formelės skirtos kirsti popierių, tai jei ir iškirstų, gali formelės gan greitai susidėvėti...
Atsakyti