Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

Aistulka nenurasyk to prietaisiuko. Daug dar priklauso ir nuo kniedziu. Ne visos graziai issiskleidzia. Siulyciau kito gamintojo kniedes pameginti. Na ir perkant jas reikia zinoma ziureti dydzius .
su dovanu popierium tu gal neeksperimentuok. Nemaciau lt tvirto kokybisko. Visur vienkartinis. Jis paskui labai apsitrina. O jei kokiam docanu saline tai brangesnis ir uz skrebo popieriu.

Atsakyti
as visgi bandau registruotis i kursus Klaipedoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistullka @ 2014 09 18, 19:55)
beje, buvau imetusi nuoroda kniedziu imusimo aparaciuko (na, to paprastesnio, kur plaktuko reikia arba savyje mechanizma ale turi). gavau as siandien ji ir nusivyliau  verysad.gif  nu neina imust tu kniedziu man su juo, neuzsispaudzia kazkaip tos kniedes galai...ir cia bandziau tiesiog i scrap popieriu...i kartonini virseli neisivaiduoju kaip su juo ta kniede idet  doh.gif
ir siaip juokingas kuriozas, kad emiau kniedes albumo virseliui isegti su ziedais, o pasirodo uzsisakiau mazas dekoratyvines kniedes  doh.gif  lotuliukas.gif  ax.gif nu matyt buna pradedanciosioms  ax.gif


Aš tą "aparačiuką" savo laiku esu nusipirkusi, bet taip ir neišbandžiau. Kadangi mano pirmieji daryti albumo viršeliai buvo traukti audiniu ir dar paminkštinti, tai nusprendžiau, kad nieko gero nesigaus, o bandyti ir sugadinti nedrįsau. Pirkau ebay per aukcioną Crop-a Dile II. O su tuo tai vienas džiaugsmas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliuskas: 19 rugsėjo 2014 - 08:00
QUOTE(ader @ 2014 09 19, 08:41)
Aistulka nenurasyk to prietaisiuko. Daug dar priklauso ir nuo kniedziu. Ne visos graziai issiskleidzia. Siulyciau kito gamintojo kniedes pameginti. Na ir perkant jas reikia zinoma ziureti dydzius .
su dovanu popierium tu gal neeksperimentuok. Nemaciau lt tvirto kokybisko. Visur vienkartinis. Jis paskui labai apsitrina. O jei kokiam docanu saline tai brangesnis ir uz skrebo popieriu.





ader, ar sios kniedes tinkamos albumo virseliui, kad po to butu galimas susegt ziedais?
http://www.spalvunam...blue-60vnt.html
Atsakyti
QUOTE(aistullka @ 2014 09 19, 08:01)
ader, ar sios kniedes tinkamos albumo virseliui, kad po to butu galimas susegt ziedais?
http://www.spalvunam...blue-60vnt.html


Tinkamos. Ir šitos firmos yra geros. 3/16 yra didesnės, 1/8 yra mažos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliuskas: 19 rugsėjo 2014 - 08:11
QUOTE(aistullka @ 2014 09 19, 06:01)
ader, ar sios kniedes tinkamos albumo virseliui, kad po to butu galimas susegt ziedais?
http://www.spalvunam...blue-60vnt.html

Neblogos. Gerai issiplecia.
Atsakyti
Merginos, kas turit silhouette, sakykit prašau kaip dažnai keičiat peilius? Man jau atsibodo.... turbūt kokius 10 jau pasikeičiau. Dabar buvau naują (rached blade) nusipirkus ir vėl po poros mėn atšipo. Bei pastaruoju metu silhouette studio labai "velka" nebeturiu kantrybės visai. Ar čia tik man tokie vargai?
Ar pavyko medžiagą su juo pjauti?
Atsakyti
audinio pjauti nebandziau, o peiliukai simta priklausomai nuo to koki popieriu naudoji. Nuo vieno popieriaus greiciau atsimpa, nuo kito maziau.
Atsakyti
o tavo siluetas cameo, kaip su programine įranga?
Atsakyti
turim ir cameo ir portrait. cameo veikia atnaujinta programa, kol kas be jokiu nesusipratimu.
Atsakyti
Sveikos, tylu cia smile.gif
Turiu du klausimus, gal kas galetu atsakyt?
1. Kaip jus pritvirtinate plona virvele prie popieriaus? Ar kokius klijus naudojat vietomis ar kaip, kad dailiai guletu? Kad nesimatytu zymiu...
2. Koks yra standartinis stalo korteles dydis?
Aciu smile.gif

Atsakyti
Filoteja, klijais klijuojam skaidriais . Del stalo korteliu manau standartu kazkokiu tikrai nera. populiariausios 5x7 cm. bet gali varijuoti ivairiai.

prie to paties idedu skelbimuka.smile.gif
Atsakyti