Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

QUOTE(Filoteja @ 2014 09 11, 17:59)
Pasisakysiu ir as  smile.gif

Kazkaip jusu postas pilnas pykcio. Ypatingai pykcio naujom skrebintojom. Na ir kas, kad jos irgi komercines patampa? So what? juk jus taip pat tokia? (matau nuoroda). Jeigu ivaldo skrebinimo technika, investuoja i daug priemoniu, jas vis pildo, lai is to uzsidirba, jei nori  irnesakyk.gif Ar jus cia del konkurencijos labai pergyvenate?  g.gif

As kai pradejau skrebint, naturalu, kad man irgi kilo kvailu klausimu, kuriuos cia sekmingai buvau pateikus kazkada, ir aciu tom, kurios atsake smile.gif Forumuose intensyviai bendrauti ne visos turi galimybe... Man kai kila koks klausimas tiesiog uzklausiu ir laukiu geros valios zmogaus, kuris atsakys. Beje, asmeniskai as, skrebinu irgi SAVO MALONUMUI. BET. Jei kazkas papraso kazka pagaminti sia technika, tai ir pagaminu, ir uz naudotas nupirktas priemones (popieriu) buna ir man sumoka. Ir ka, turiu aiskintis dabar? Kad esu naujoke skrebuke susikomercinus ir nebendraujanti aktyviai forume? Kazkaip jus cia per grieztai, nusiraminkite  bigsmile.gif Eh, o man visad kurejos atrode tokios svelnios ir jautrios butybes yra... be pavydo...  biggrin.gif

Kas del kopijavimo, tai sutinku. Bet, palaukite, kas yra kopijavimas skrebinime? As kiek matau, visos naudoja IDENTISKAS kone priemones, ir darbai skirtingu autoriu nu tikrai labai labai panasus! Tik isdestymas skiriasi... Jeigu tip top tas pats, tai cia net nekalbu. Bet su panasiom priemonem, naturalu, kad gali priminti[U] kazkam kazkoki darbeli. Pati vartydama feisbuke kazkieno darbu albuma ziuriu i viena darba ir galvoju, kur as tai maciau, cia juk mano panasus padarytas yra (tie patys skylamusiai, kirtimo formeles..) sudare toki ispudi.. Nelabai buvo malonu, bet negali pykti, nes gi nemoku pati susikurti unikaliu priemoniu.

Ai dar del tu kainu parasete, tai o kas cia blogo zinoti rinkos kainas? Gi atsidarant bet kokia parduotuve (drabuziu, batu, aksesuaru, etc), visi ziuri i rinkos kainas, analizuoja, tiria ir pan  biggrin.gif As jei uzsiimciau rimta komercine veikla, tai nepykciau, jei manes teirautusi
irnesakyk.gif  O gal as i viska ziuriu paprasciau smile.gif
Patarimas visoms skrebukems - nesusireiksminkime  4u.gif

Graziu kurybiniu minciu ir mielo laiko savo malonumui!


absoliuciai neteisingai traktuojate mano pasisakyma.
visu pirma jokio pykcio nera, ir jei kas antram zodyje nededu smailiko tai nereiskia, kad pykstu, baruosi ar ironizuoju. Tiesiog isdestau savo nuomone ir pastebejimus su kuriais susiduriau per 5 metus. 4u.gif
Su malonumu patariu ir patarsiu toms kurios nori skrebinti, iesko priemoniu, tariasi ka ir kur panaudoti. Daug metu padedu merginoms parsisiusti pigesniu priemoniu is uzsienio, dalinuosi tuo ka turiu pati.
Apie komentara del komercijos, taip as gaminu pagal uzsakymus, bet tai daryti pradejau ne vienerius metus paskrebinusi ir ne del irankiu atsipirkimo, viskas isisuko savaime ir prasidejo nuo dovanu draugams, kolegoms ir t.t. palaipsniui atsirado vis daugiau zmoniu kuriems patiko tai ka darau, o ir man patinka tas uzsiemimas. Taigi cia kaip tame posakyje-uzsiimk megiama veikla ir tau nereikes dirbti. smile.gif
Kopijavimas atskira tema , apie daug diskutavome scrapping.lt temose su pavyzdziais ir t.t.

Konkurencija yra ir turi buti, pati nelabai kreipiu i tai demesi, darau tai kas man malonu ir stengiuosi nuolat tobuleti, ieskoti naujoviu. Bet kainas kiekviena turetu nusistatyti pati, ivertindama savo medziagas, darbo sanaudas, ir t.t. o kuomet klausia kainos su tikslu padaryti ta pati tik pigiau tai patikekit manim tikrai nemalonu. Su tokiais dalykais susiduriu vos ne kasdiena ir man tai atrodo siek tiek zema . ( pvz. zmogus klausia pas mus kainos, jam pasirodo galbut brangoka, susiranda kita"skrebintoja" praso padaryti kazka panasaus ir as sulaukiu zinutes kiek gi kainuoja stai toks darbelis< tikrai nemaloniai jauciuosi tokiais atvejais) unsure.gif

tai va, o toliau apie skrebo priemones biggrin.gif
Tosk tavo prima atsargos ispudingos, ir man labai patinka kaip tu jas panaudoji skrebukuose. Kazkada ir mane valde gelytes, bet laikui begant keitesi nuotaikos ir dabar darau kazka panasaus i clean and simple. Per skrebukiu susitikima buvo nuostabi pamokele apie mix media technikas, va sita dalyka noreciau labiau ivaldyti smile.gif
Atsakyti
Filotėja, man dauguma jūsų minčių patinka drinks_cheers.gif , todėl norėtųsi dar išgirsti jūsų nuomonę apie tokį konkretų pavyzdį, kuris jau ne vieną kartą pasitaikė tarp skrebintojų. Įsivaizduokit, kad jūsų darbeliais susidomėjęs žmogus, paklausia jūsų kelių darbelių kainų. Jam labai patinka jūsų stilius, braižas, jis mano, kad jūsų darbeliai labai skoningi ir pan. Bet, kai nurodot apytiksles kainas, jis kiek nusigąsta, nes tikėjosi pamatyti gerokai mažesnę kainą. Tuomet jis rašo laišką kitai popierinių darbelių kūrėjai (arba keliom kitom - čia juk yra konkurencija smile.gif) jau nusiųsdamas jai darbelių (P.S. būtent jūsų darbelių) nuotraukas ir jau jai įvardina kainą, už kurią norėtų kad ši pagamintų būtent tokį darbelį (na arba labai labai panašų). Ta kaina yra... trečdaliu mažesnė. Auksčiau minėtoji meistrė džiaugsmingai sutinka užsakovui padaryti būtent tokį darbelį už 30-40 procentų mažesnę kainą. Tam, kas užsiima kokia nors kūryba, nesunku suskaičiuoti, kad tokia "meistriukė" gali sau leisti padaryti, o tiksliau "copy-peistinti" tokį darbelį už kliento nurodytą kainą, nes ji sugaiš jam keliom valandom mažiau laiko smile.gif Greita, paprasta ir jokių kūrybinių kančių ir ieškojimų biggrin.gif Tik ar tai konkurencija? Kaip jaustumėtės ir reaguotumėt į panašią situaciją?
Atsakyti
http://www.spalvunam...y-straight.html

kokia butu nuomone apie si aparaciuka? labai jau gundausi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistullka @ 2014 09 12, 15:12)
http://www.spalvunam...y-straight.html

kokia butu nuomone apie si aparaciuka? labai jau gundausi...  g.gif


Kaip kokia nuomone....? Tuomet paklausiu jusu, o kodel jus gundotes siuo daikciuku?

As tokio niekada nepirkciau, nes man nera jis reikiamas. 1. Turiu siuvimo masina, 2. Man patinka siuvineti.
Atsakyti
as turejau sew easy tiesia ir zigzago siule. Kelis kartus panaudojau, pazaidziau, bet perejau prie siuvimo masinos Jei neturi siuvimo masinos galima ir toki naudoti, bet jei yra galimybe siuti su siuvimo masina tai sis daikciukas kaip ir nereikalingas. Visgi rankom siunant laiko siaubingai daug reikia.
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2014 09 12, 18:26)
Kaip kokia nuomone....? Tuomet paklausiu jusu, o kodel jus gundotes siuo daikciuku?

As tokio niekada nepirkciau, nes man nera jis reikiamas. 1. Turiu siuvimo masina, 2. Man patinka siuvineti.



nes man grazu kai daleles buna apsiutos smile.gif o siuvimo masinos nei turiu nei moku siuti sad.gif


QUOTE(ader @ 2014 09 12, 18:30)
as turejau sew easy tiesia ir zigzago siule. Kelis kartus panaudojau, pazaidziau, bet perejau prie siuvimo masinos Jei neturi siuvimo masinos galima ir toki naudoti, bet jei yra galimybe siuti su siuvimo masina tai sis daikciukas kaip ir nereikalingas. Visgi rankom siunant laiko siaubingai daug reikia.



bet jis neskirtas siuti audinio, ar ne? kaip suprantu cia tik butu lapu apsiuvimas...
Atsakyti
sis irankis praduria skylutes popieriuje, audinio su juo tikrai nesiusi, be to audiniu tai ir nereikia, tiesiog duri adata ir praduri, o jei nori popieriu graziai apsiuti reikia is pradziu subadyti o paskui siuti. Prie sio daikciuko dar reikia kokio paminkstinimo kad dantukai nesusiplotu nes jie labai jautrus ir jei ant kieto stalo pavazinesi greitai nudils.
Atsakyti
QUOTE(aistullka @ 2014 09 12, 17:12)
http://www.spalvunam...y-straight.html
kokia butu nuomone apie si aparaciuka? labai jau gundausi...  g.gif
Laba, aš čia tyli jūsų skaitytoja. blush2.gif
Turiu tokį aparačiuką ir daugumą iš šių antgalių. Man asmeniškai ypač gražu širdelės, gėlytės ir kilpos, kurių su siuvimo mašina nelabai kaip padarysi... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamisėda: 12 rugsėjo 2014 - 23:06
QUOTE(aistullka @ 2014 09 12, 17:06)
nes man grazu kai daleles buna apsiutos smile.gif o siuvimo masinos nei turiu nei moku siuti sad.gif
bet jis neskirtas siuti audinio, ar ne? kaip suprantu cia tik butu lapu apsiuvimas...


O va investuoti i siuvama masina tikrai rekomenduociau mirksiukas.gif Juk tai butu galima panaudoti ne tik screpe, bet ir buityje. Nemokate naudotis? As irgi nemokejau, oi kiek kurioziniu situaciju buvo pradzioje lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mamisėda @ 2014 09 12, 22:03)
Laba, aš čia tyli jūsų skaitytoja.  blush2.gif
Turiu tokį aparačiuką ir daugumą iš šių antgalių. Man asmeniškai ypač gražu širdelės, gėlytės ir kilpos, kurių su siuvimo mašina nelabai kaip padarysi...  rolleyes.gif


Mokant siuvineti (o ismokti irgi nera sudetinga), sis daikciukas tiesiog bevertis mirksiukas.gif Juk galima ranka nusipaisyti ant lapo kokias tik nori sirdutes ir gelytes, kokio tik nori dydzio. Isibadai skylutes su adata. Ir toliau siuvineji - juk turint ta daikciuka vistiek turi pati siuvineti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ader @ 2014 09 12, 07:52)
Tosk tavo prima atsargos ispudingos, ir man labai patinka kaip tu jas panaudoji skrebukuose. Kazkada ir mane valde gelytes, bet laikui begant keitesi nuotaikos ir dabar darau kazka panasaus i clean and simple. Per skrebukiu susitikima buvo nuostabi pamokele apie mix media technikas, va sita dalyka noreciau labiau ivaldyti  smile.gif


Aciu 4u.gif As bandau karts nuo karto padaryti minimalistinius. Kaip sakant bandau iseiti is savo komforto zonos lotuliukas.gif Taciau rezultatu veik niekuomet nesidziaugiu unsure.gif Jauciu gelems gilia silpnybe ir realiam gyvenime - man visuomet namuose turi buti pamerktu geliu vos ne ant visu staliuku lotuliukas.gif Ir sode turi buti daaaug geliu biggrin.gif

Na va uzsiregistravau i mano norimus kursus, tai spalio pabaigoje sudalyvausiu. Paskutiniuose skrebukuose naudoju nemazai mix media ir daug gelyciu wub.gif Bet manau kursuose, galesiu ismokti kazko, ko dar nezinojau, paciupineti priemoniu, kokiu dar neciupinejau. Prima katik isleido didele mix media kolekcija. As jau uzsisakiau vienoj parduotuvej, kad man specialiai uzsakytu. Toje parduotuveje is manes krizena, kad esu tokia Prima manjake lotuliukas.gif
Atsakyti
startuoja naujas scrapping.lt konkursas, kvieciu sudalyvauti smile.gif
http://scrappinglt.b...sas-apvalu.html
Atsakyti
QUOTE(As sol @ 2014 09 12, 15:27)
Filotėja, man dauguma jūsų minčių patinka  drinks_cheers.gif  , todėl norėtųsi dar išgirsti jūsų nuomonę apie tokį konkretų pavyzdį, kuris jau ne vieną kartą pasitaikė tarp skrebintojų. Įsivaizduokit, kad jūsų darbeliais susidomėjęs žmogus, paklausia jūsų kelių darbelių kainų. Jam labai patinka jūsų stilius, braižas, jis mano, kad jūsų darbeliai labai skoningi ir pan. Bet, kai nurodot apytiksles kainas, jis kiek nusigąsta, nes tikėjosi pamatyti gerokai mažesnę kainą. Tuomet jis rašo laišką kitai popierinių darbelių kūrėjai (arba keliom kitom - čia juk yra konkurencija smile.gif) jau nusiųsdamas jai darbelių (P.S. būtent jūsų darbelių) nuotraukas ir jau jai įvardina kainą, už kurią norėtų kad ši pagamintų būtent tokį darbelį (na arba labai labai panašų). Ta kaina yra... trečdaliu mažesnė. Auksčiau minėtoji meistrė džiaugsmingai sutinka užsakovui padaryti būtent tokį darbelį už 30-40 procentų mažesnę kainą. Tam, kas užsiima kokia nors kūryba, nesunku suskaičiuoti, kad tokia "meistriukė" gali sau leisti padaryti, o tiksliau "copy-peistinti" tokį darbelį už kliento nurodytą kainą, nes ji sugaiš jam keliom valandom mažiau laiko smile.gif Greita, paprasta ir jokių kūrybinių kančių ir  ieškojimų  biggrin.gif  Tik ar tai konkurencija? Kaip jaustumėtės ir reaguotumėt į panašią situaciją?

Suprantu, merginos, ka jus turite omenyje. Tokiu atveju, manau, tos grynai kopijuotojos sazines reikalas. Man tai negrazus ir neskanus 'zaidimas' gaunasi. Niekada nekiltu mintis paciai sitaip elgtis, t.y. prasyti kazkieno padaryti butent toki darbeli tik pigiau. Blogai jausciausi. Visgi gauciau ne to ko noriu, o padirbini smile.gif Bet gi zinot, musu visuomene labai spalvinga, yra tikrai nemazai nesaziningu zmoniu. Kita vertus, noriu tiketi, kad daug daugiau yra puikiu, ne viska uz pinigus 'parduodanciu' kureju siuo atveju. I kuriuos ir stengiames lygiuotis. As gal esu idealiste, bet noriu taip pat tiketi, kad tos kurios dirba is sirdies saziningai - ir klientai tai jaucia ir atsirenka, o kam tada reikalingi jums tie klientai, kurie sitaip elgiasi? nemiela tokiems juk dirbti. Bet velgi, nemanau, kad imanoma pazaboti tokius atvejus, juk kiekvienas zmogus yra laisvas - rinktis...
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2014 09 13, 11:15)
O va investuoti i siuvama masina tikrai rekomenduociau mirksiukas.gif Juk tai butu galima panaudoti ne tik screpe, bet ir buityje. Nemokate naudotis? As irgi nemokejau, oi kiek kurioziniu situaciju buvo pradzioje lotuliukas.gif




nesu gyvenime nieko siuvusi su siuvimo masina smile.gif
tiesa, vakar is vienos moers gavau sena siuvimo masina, kuria norejo ismesti laukan...tokia carine, rusiska, su stalu visu...bet kaip ismokt dabar ja naudotis??? blush2.gif juk net siulo uzdet nemoku doh.gif
Atsakyti