Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

QUOTE(aistullka @ 2014 09 10, 13:38)
ACIU labai uz atsakymus smile.gif

Ader, tavo darbeliai tikrai nuostabus. O tuos paveiksliukus knygutems ant kokio popieriaus spausdinates? cia jau tinka plonesnis kartonas turbut... na pvz kaip sioje knyguteje:

https://www.facebook...7...e=1

Kvardratinius motyvus dar gali issikirpt zirklemis...o tuos reljefinius karpinius jau su kirtimo masinelem darotes, ar ne? cia jau brangus dalykas...


paveiksliukus galima atsispausdinti. Jei turi gera printeri tai geriau ant 280-300 gr. Popieriaus ir ne blizgaus ar gliancinio bet matinio.
karpiniams jau reika kirtimo masineles ir formeliu . Cia jauinvesticija apie 700 lt pradziai

Papildyta:
QUOTE(*armani* @ 2014 09 10, 16:44)
laba diena,

gal zinot kas tarpininkauja uzsakant is sios http://www.joann.com/ parduotuves? o gal jie siuncia i LT?

is anksto aciu

Skelbimu temoje yra tarpininkes kurios siuncia is joan.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2014 09 10, 20:20)

karpiniams jau reika  kirtimo masineles ir formeliu . Cia jauinvesticija apie 700 lt pradziai



nemaza investicija kaip pradziai smile.gif tokias investicijas gali daryti, kai planuoju jau pardavimams skrepint...idomu kada tokios investicijos atsiperka - po metu ar dvieju??? gine tikkirtimo masineles reikia..
Atsakyti
na kai as pirkau kirtimo masinele tai apie pardavimus negalvojau, man jos reikejo kad galeciau daryti skrebukus su nuotraukomis, issikirsti ivairias detales, kad nereiketu rankom karpyti.

schmoll.gif labai liudna, kad dabar visos is karto galvoja apie pardavimus ir atsipirkimus.

Hobis niekada neatsiperka, jis suvalgo musu pinigus, laisvalaiki, bet suteikia mums begalini kurybos dziaugsma ir pasitenkinima.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2014 09 11, 09:02)
na kai as pirkau kirtimo masinele tai apie pardavimus negalvojau, man jos reikejo kad galeciau daryti skrebukus su nuotraukomis, issikirsti ivairias detales, kad nereiketu rankom karpyti.

schmoll.gif labai liudna, kad dabar visos is karto galvoja apie pardavimus ir atsipirkimus.

Hobis niekada neatsiperka, jis suvalgo musu pinigus, laisvalaiki, bet suteikia mums begalini kurybos dziaugsma ir pasitenkinima.

thumbup.gif pritariu šiai nuomonei thumbup.gif Aš kai perku tai, kas man patinka, negalvoju, ar kada atsipirks... o skrebinti tai ne tik malonumas, bet ir poilsis, meditacija wub.gif Ir vistik smagiausia skrebinti sau, savo šeimai, gal vieną kitą dovanėlę draugams, kurie tai vertina ax.gif

Juk vyrai irgi turi savo hobius, bet kažin ar kuris skaičiuoja, kiek reiks turguje žuvies parduot, kad atsipirktų nauja meškerė...ar kiek reiks padirbėti taksistu, kad atsipirktų svajonių automobilis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2014 09 11, 10:02)
na kai as pirkau kirtimo masinele tai apie pardavimus negalvojau, man jos reikejo kad galeciau daryti skrebukus su nuotraukomis, issikirsti ivairias detales, kad nereiketu rankom karpyti.

schmoll.gif labai liudna, kad dabar visos is karto galvoja apie pardavimus ir atsipirkimus.

Hobis niekada neatsiperka, jis suvalgo musu pinigus, laisvalaiki, bet suteikia mums begalini kurybos dziaugsma ir pasitenkinima.


na, nereikia taip is karto kategoriskai nurasyti manes mirksiukas.gif nemastau as apie joki atsipirkima...bet 700 ltinvesticija i hobi jau labai brangi man kolkas...

pradedama dekupaza irgi nemasciau apie joki atsipirkima, serveteliu po siai dienai turiu milziniska kalna, siuciausi viska beveik is uzsienio, kaifavau ir darbavausi naktimis ax.gif tiesiog taipjau nutiko, kad pastojusi antra karta nutraukiau dekupazuot...dabar prie mazosios dar neiseina dekupazuot...o ir lakai dazai ten visokie man nelabai prie vaiku patinka...

uztat ir sudomino skrebukai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aistullka @ 2014 09 11, 09:16)
uztat ir sudomino skrebukai  blush2.gif

tai iš pirmo kart gal nieks taip drąstiškai neinvestuoja tūkstančių. Manau, kad geriausias variantas tai pirma nueiti į skrebinimo kursus - gauni viską pačiupinėti, apžiūrėti, pajauti kas su kuo "valgoma", pasigamini gražų darbelį, o grįžusi namo jau tikrai žinai, kurios priemonės tau tikrai reikalingos, o kurių niekada nepanaudotum 4u.gif
Atsakyti
aistulka, as nepuolu, 4u.gif tiesiog pastaruoju metu itin padaznejo tokie klausimai, todel ir liudziu, kad viskas taip sukomercinama.
dabar sakyciau yra kelios rusys skrebintoju :
-senoji karta , kuri skrebino, skrebina ir skrebins savo malonumui, dziaugsmui ir geriau nenusipirks nauju batu bet isleis tuos pinigu naujam popieriaus rinkiniui.
-pasislepusiu komersanciu karta, kurios daro ivairius darbelius, forumuose nedalyvauja, bet sekmingai kopijuoja viska ka imanoma
-nauja karta-duokit man viska ant leksteles- tokiu dabar pilna, kurios pasijungia tik noredamos susirinkti informacija kur ka nusipirkti kur pigiau kur brangiau ir kada tai atsipirks. Ir dar jos turi drasos rasyti zinutes ir klausineti gaminiu kainu.

cia siaip ne i tema pasisakymas, tiesiog emocijos, tai nereikia per daug kreipti demesio biggrin.gif

diskutuojam apie skrebinimo priemones. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2014 09 11, 10:55)
aistulka, as nepuolu, 4u.gif  tiesiog pastaruoju metu itin padaznejo tokie klausimai, todel ir liudziu, kad viskas taip sukomercinama.
dabar sakyciau yra kelios rusys skrebintoju :
-senoji karta , kuri skrebino, skrebina ir skrebins savo malonumui, dziaugsmui ir geriau nenusipirks nauju batu bet isleis tuos pinigu naujam popieriaus rinkiniui.
-pasislepusiu komersanciu karta, kurios daro ivairius darbelius, forumuose nedalyvauja, bet sekmingai kopijuoja viska ka imanoma
-nauja karta-duokit man viska ant leksteles- tokiu dabar pilna, kurios pasijungia tik noredamos susirinkti informacija kur ka nusipirkti kur pigiau kur brangiau ir kada tai atsipirks. Ir dar jos turi drasos rasyti zinutes ir klausineti gaminiu kainu.

cia siaip ne i tema pasisakymas, tiesiog emocijos, tai nereikia per daug kreipti demesio  biggrin.gif

diskutuojam apie skrebinimo priemones.  biggrin.gif



nepergyvenk, nesu jautri net ir puolimams mirksiukas.gif lotuliukas.gif dekupazindama ne vienus ir ne dvejus metus dar ne tokiu prisiskaiciau forumuose bendravimu....

apie skrebinimo kursus masciau, bet po to pagalvojau kad ir pati bandymo budu galiu visko ismokt smile.gif dekupaza ivaldziusi be jokiu kursu buvau...net ir patarimu galejau jau duoti subtilybems ismokt smile.gif bet cia jau praeitis...

del kartu...kazi kuriai cia as priklausau ax.gif lotuliukas.gif gal dar koks viduriukas yra...busiu is tu, kuri domisi kur ka gauti kad ir pigiau blush2.gif bet ir noresiu patarimu kai kas nesigaus... o kad kainu klausineja tai manau normalu...vienos nemoka isivertinti savu darbu pardavimui, o kitos klausia noredamos isigyti mirksiukas.gif pati esu isigijusi viena tobula skrebuka, kuriuo labai zaviuosi ir dziaugiuosi wub.gif


Papildyta:
beje, kokie rasalai kokybiskesni ir geresni akriliniams antspaudukams: kalkiniai ar pigmentiniai?
Atsakyti
QUOTE(aistullka @ 2014 09 11, 10:30)
beje, kokie rasalai kokybiskesni ir geresni akriliniams antspaudukams: kalkiniai ar pigmentiniai?

rašalai abiejų rūšių tinkami. Pigmentiniai yra skystesni, ilgiau džiūna, bet ryškesnių spalvų - su jais galima naudot ir embosinimo miltelius.
kalkiniai subtilesnių spalvų, greičiau džiūstantys, labiau tinka sendinti lapo kraštams. Taip kad čia pagal norus ir būsimus projektus 4u.gif

o dėl kursų...dekupažo kursai tikrai būdavo daugiau dėl to, kad įgautum įgūdžių, kaip teisingai klijuot, lakuot, dažyt ir t.t. Žodžiu, skirti daugiau technologijai - ją bandymų keliu ir namie galima atrasti, kaip tu ir minėjai.

Skrebinimo kursai daugiau reikalingi tam, kad pačiupinėti priemones, sužinoti jų panaudojimo galimybes - tam, kad neprisipirktum brangių ir nereikalingų daiktų.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2014 09 11, 11:55)
aistulka, as nepuolu, 4u.gif  tiesiog pastaruoju metu itin padaznejo tokie klausimai, todel ir liudziu, kad viskas taip sukomercinama.
dabar sakyciau yra kelios rusys skrebintoju :
-senoji karta , kuri skrebino, skrebina ir skrebins savo malonumui, dziaugsmui ir geriau nenusipirks nauju batu bet isleis tuos pinigu naujam popieriaus rinkiniui.
-pasislepusiu komersanciu karta, kurios daro ivairius darbelius, forumuose nedalyvauja, bet sekmingai kopijuoja viska ka imanoma
-nauja karta-duokit man viska ant leksteles- tokiu dabar pilna, kurios pasijungia tik noredamos susirinkti informacija kur ka nusipirkti kur pigiau kur brangiau ir kada tai atsipirks. Ir dar jos turi drasos rasyti zinutes ir klausineti gaminiu kainu.

Pasisakysiu ir as smile.gif

Kazkaip jusu postas pilnas pykcio. Ypatingai pykcio naujom skrebintojom. Na ir kas, kad jos irgi komercines patampa? So what? juk jus taip pat tokia? (matau nuoroda). Jeigu ivaldo skrebinimo technika, investuoja i daug priemoniu, jas vis pildo, lai is to uzsidirba, jei nori irnesakyk.gif Ar jus cia del konkurencijos labai pergyvenate? g.gif

As kai pradejau skrebint, naturalu, kad man irgi kilo kvailu klausimu, kuriuos cia sekmingai buvau pateikus kazkada, ir aciu tom, kurios atsake smile.gif Forumuose intensyviai bendrauti ne visos turi galimybe... Man kai kila koks klausimas tiesiog uzklausiu ir laukiu geros valios zmogaus, kuris atsakys. Beje, asmeniskai as, skrebinu irgi SAVO MALONUMUI. BET. Jei kazkas papraso kazka pagaminti sia technika, tai ir pagaminu, ir uz naudotas nupirktas priemones (popieriu) buna ir man sumoka. Ir ka, turiu aiskintis dabar? Kad esu naujoke skrebuke susikomercinus ir nebendraujanti aktyviai forume? Kazkaip jus cia per grieztai, nusiraminkite bigsmile.gif Eh, o man visad kurejos atrode tokios svelnios ir jautrios butybes yra... be pavydo... biggrin.gif

Kas del kopijavimo, tai sutinku. Bet, palaukite, kas yra kopijavimas skrebinime? As kiek matau, visos naudoja IDENTISKAS kone priemones, ir darbai skirtingu autoriu nu tikrai labai labai panasus! Tik isdestymas skiriasi... Jeigu tip top tas pats, tai cia net nekalbu. Bet su panasiom priemonem, naturalu, kad gali priminti[U] kazkam kazkoki darbeli. Pati vartydama feisbuke kazkieno darbu albuma ziuriu i viena darba ir galvoju, kur as tai maciau, cia juk mano panasus padarytas yra (tie patys skylamusiai, kirtimo formeles..) sudare toki ispudi.. Nelabai buvo malonu, bet negali pykti, nes gi nemoku pati susikurti unikaliu priemoniu.

Ai dar del tu kainu parasete, tai o kas cia blogo zinoti rinkos kainas? Gi atsidarant bet kokia parduotuve (drabuziu, batu, aksesuaru, etc), visi ziuri i rinkos kainas, analizuoja, tiria ir pan biggrin.gif As jei uzsiimciau rimta komercine veikla, tai nepykciau, jei manes teirautusi
irnesakyk.gif O gal as i viska ziuriu paprasciau smile.gif
Patarimas visoms skrebukems - nesusireiksminkime 4u.gif

Graziu kurybiniu minciu ir mielo laiko savo malonumui!
Atsakyti
QUOTE(Filoteja @ 2014 09 11, 20:59)

O gal as i viska ziuriu paprasciau smile.gif
Patarimas visoms skrebukems - nesusireiksminkime  4u.gif

Graziu kurybiniu minciu ir mielo laiko savo malonumui!



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Bent si karta ne as bangas sukeliau lotuliukas.gif

Manes visai nejaudina, kas kokias komercijas/nekomercijas daro, man svarbiau teigiamos emocijos biggrin.gif

Bet as pritarsiu vienai nuomonei - hobiai veik niekuomet neatsiperka tongue.gif Scrapo pasaulyje is to pelna padaro tik laaaabai maza dalyte zmoniu. Vientai. Tik tie, kurie prasimusa iki gamintoju kompaniju. MB zvejys... Tiek kiek jis investavo, neatsipirks niekad - jis zuvies namo nenesa lotuliukas.gif Nusipaveiksluoja su zuvim ir... paleidzia doh.gif

Mano nuomone apie kursus - tik labai teigiama 4u.gif Dabar kaip tik manau uzsiregistruoti i vienus. Per pirmus kursus, paprasciausiai gavau paciupineti popieriu, klijus ir pan.(tai tiesiog buvo zvilgsnis i scrapo pasauly). Toliau jau pati scrapinau, daug siame forume. Bet mane labai neigiamai veike yvairios taisykles, kritika. Tuomet apsilankiau kursuose, kur taisykliu neminejo nei zodziu. Atsigavau wub.gif Ismokau tiesiog dziaugtis procesu wub.gif Kitas kursu aspektas, kur jau yra minetas - galimybe paciupineti naujus produktus. Va dabar esu susidomejusi mediumais, jie nepigus malonumas, kazkiek turiu pati. Bet mielai noreciau suzinoti/paciupineti daugiau ir ivairesniu kompaniju.
Papildyta:
Kainos... O kam gi nera svarbu geros kainos? As visuomet bandau pigiau prasisukti lotuliukas.gif Mano scrapo kambarys jau ir taip atrodo kaip scrapo parduotuve lotuliukas.gif Sazine vistik karts nuo karto prabunda lotuliukas.gif Bet jei kazko uzsimanau, manes kainos nesustabdys.

Merginoms rekomenduociau pirkti per ebay 4u.gif
Atsakyti