Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

QUOTE(Tosk @ 2014 08 18, 19:46)
Turiu klausimeli ir as.... Ar yra Vilniuje fizine screpo parduotuve, t.y. ne internetine 4u.gif


Akropolio antrame aukšte, netoli Pegaso knygyno yra Beadshop "sala". Ten kažkiek priemonių turi, bet negausiai. Dar VCUP penktame aukšte Hobby shop (ar panašiai kažkaip) yra mažutis skyrelis). Žiūrint ko reikia.
Atsakyti
QUOTE(Salt @ 2014 06 08, 20:38)
Sveikos 4u.gif
Norisi ir man pradėt skrebint blush2.gif Tiksliau noriu pati savo leliukui padaryt knygutę-albumėlį, kur būtų ne tik foto, bet ir kada gimė, kada pradėjo sėdėt, vaikščiot ir pan. Na kažką panašaus į "Pirmieji vaikučio metai".
Kadangi tik pradedu, ir bent jau kol kas šviečiasi vienas didesnis darbelis, tai norėčiau pasiteirauti keletos dalykėlių:
1. Kur būtų galima rasti albumiuką, norėčiau albumiuko juodais lapais, kurį būtų galima vis papildyti lapais, nes kol kas paieškose nesiseka blush2.gif
2. Ar geriau visas medžiagas pirkti čia, ar tarkim užsisakyti rinkinuką pradžiai iš Aliexpress ar ebay? Nes kiek mačiau už 70Lt galima labai daug visko gaut
3. Kokios priemonės yra tikrai būtinos darant tokį darbelį?
4. Ar verta pačiai daryt ar geriau surasti kas padarytų tokį, kokio aš norėčiau?



Labas, kiek mačiau tu iš rugsėjinukų smile.gif aš irgi rusgėjo būsima mamytė ir šiek tiek užsiimu skrebinimu, o dabar kaip tik darau savo leliui tokį albumėlį, apie kurį klausi smile.gif klausk visko drąsiai, gali per až, nes jau esu tris anksčiau albumukus padariusi, tai tokią pradedančiosios prktiką jau turiu smile.gif
1. Pirmus albumukus dariau pati, nuo A iki Ž, na patarčiau geriau nusipirkti jau padarytą albumo pagrindą. Nes kai darai pati, tai visos klaidos, visi kreivi nukirpimai paskui bado akis, o laiko perdarinėti nelabai yra smile.gif Geras patarimas buvo įrišti žiedais, bet man asmeniškai negražūs tokie. Sau nusipirkau foto prekėse albumą popieriniais lapais, nulupau nuo viršelio visus "pribumbasus" ir dabar darau viską pagal save.
2. Jeigu ateity planuoji dar užsiimti skrebinimu ir, aišku, finansai leidžia, gali viską pirkti atskirai, tada gausi viską norimos spalvos, formos ir t.t. Bet jei apsiribosi tik šiuo albumu tai neverta, nes jei sakai, kad už 70Lt gali gerą rinkinį gauti tai ir nesuk galvos (nors nesu mačius tokių rinkinių, tai negaliu patarti) smile.gif Bet iš patirties sakau, kad padariusi albumėlį, norėsi daryti dar vieną, dar kitą... biggrin.gif Skrebinimas tai liga smile.gif
3. Šiaip priemonės priklauso nuo stiliausi, kurį pasirinksi. Vienos mėgsta vienaip, kitos kitaip skrebukint. Iš esmės užtektų žirklių ir klijų ir tai jau skaitytųsi skrebukas smile.gif Na, bes aš iš savo patirties bandysiu: jei albumo pagrindą jau turėsi tai būtini yra kanceliarinis peiliukas, liniuotė metalinė, štampukai vaikiška tema ir bent kelių spalvų rašalas, popierius įvairus, markeriai... Sunku pasakyti BŪTINAS priemones, nes, kaip sakiau, nuo daug ko priklauso.
4. Verta pačiai daryti, nes labai daug meilės įdedi į tą darbelį leliukui nestuke.gif ir jis tooooks tada mielas patampa smile.gif Taip pat ir užaugusiam vaikui daug smagiau būtų žinoti, kad tai mamos rankų darbas. Be to, gali pasidaryti, kaip nori, nes kitam žmogui visų smulkmenų nesusakysi. Neverta pačiai daryti, jei nenori daug pinigėlių išleisti ir nesi nusiteikusi daug laiko praleisti prie darbelio irdaug idėjų išgeneruoti smile.gif Taip pat, jei netrukus gimdysi (kiek mačiau kitoj temoj) tai irgi verta pagalvoti - gal geriau neskubėti dabar ir daryti tą albumą palaipsniui, augant vaikučiui, po vieną lapą? Aš taip savo žadu daryti, dabar tik pagrindą pasidariau smile.gif O kito žmogaus gali prašyti, kad padarytų jei nori greito rezultato. Galiu padaryt, imsiu tik už priemones biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Salt @ 2014 06 08, 19:38)

3. Kokios priemonės yra tikrai būtinos darant tokį darbelį?
4. Ar verta pačiai daryt ar geriau surasti kas padarytų tokį, kokio aš norėčiau?



QUOTE(Se7en @ 2014 08 25, 13:59)

3. Šiaip priemonės priklauso nuo stiliausi, kurį pasirinksi. Vienos mėgsta vienaip, kitos kitaip skrebukint. Iš esmės užtektų žirklių ir klijų ir tai jau skaitytųsi skrebukas smile.gif Na, bes aš iš savo patirties bandysiu: jei albumo pagrindą jau turėsi tai būtini yra kanceliarinis peiliukas, liniuotė metalinė, štampukai vaikiška tema ir bent kelių spalvų rašalas, popierius įvairus, markeriai... Sunku pasakyti BŪTINAS priemones, nes, kaip sakiau, nuo daug ko priklauso.
4. Verta pačiai daryti, nes labai daug meilės įdedi į tą darbelį leliukui nestuke.gif  ir jis tooooks tada mielas patampa smile.gif Taip pat ir užaugusiam vaikui daug smagiau būtų žinoti, kad tai mamos rankų darbas. Be to, gali pasidaryti, kaip nori, nes kitam žmogui visų smulkmenų nesusakysi. Neverta pačiai daryti, jei nenori daug pinigėlių išleisti ir nesi nusiteikusi daug laiko praleisti prie darbelio irdaug idėjų išgeneruoti smile.gif Taip pat, jei netrukus gimdysi (kiek mačiau kitoj temoj) tai irgi verta pagalvoti - gal geriau neskubėti dabar ir daryti tą albumą palaipsniui, augant vaikučiui, po vieną lapą? Aš taip savo žadu daryti, dabar tik pagrindą pasidariau smile.gif O kito žmogaus gali prašyti, kad padarytų jei nori greito rezultato. Galiu padaryt, imsiu tik už priemones  biggrin.gif  drinks_cheers.gif


3. Visiskai pritariu Se7en, priemones priklauso tik nuo noru ir fantazijos. As liniuotes is vis nenaudoju darydama puslapius... negaliu jos pakesti, kai reikia naudoti, darant atvirukus biggrin.gif Jei fantazija nesa, panaudojant akvarele, paprastus piestukus ir pan., lapo pagrinda galima pasidaryti paciai... Be ko man asmeniskai sunku apseiti, tai geles. O pigiu gelyciu galima nusipirkti paprasta dirbtine gele, mazais ziedeliais, ir tiesiog ja isardyti. Galima ir prabangiu scrapo gelyciu nusipirkti, pvz. Prima.
Kaip sakant pagal norus, fantazija ir finansines galimybes - scrapo pasaulis labai ivairus 4u.gif
4. Niekada nepatikeciau tokios uzduoties kitiems 4u.gif Norit pagal savo norus? Tuomet niekas geriau to nepadarys, kaip jus pati 4u.gif
Atsakyti
labas.

Tema ziuriu apmirusi bet gal kas atsilieps smile.gif

Kolkas esu kaip ir zalia skrebinime, tad ieskausi visokios info, filmuku ir pan.
Iskilo aktualiu pradziai klausimu (pirmiausiai noreciau pagaminti receptine):

1. Virseliui naudojami kieto kartono lapai...gal bus zinanciu kur gauti to storo kartono Klaipedoje, ar bent jau is kur juos siunciates? Kiek zinau geriausiai tinka ne plonesni nei 2,5 cm...
2. Tarkim ta kartona dekoruoju scrapiniu popieriumi...ar apklijavimui naudoti geriau dvipuse juosta (yuotube mirga filmuku, kaip apklijuoja buent siuo budu)? ar cia tinka is kokiu senuku papirkta dvipuse?
3. Ant apklijuoto virselio toliau deliuoju dekracijas, papildomus karpinius is popieriaus ir pan. Ar tarkim popierius vel klijuojamas su ta pacia dvipuse juosta ar jau geriau naudoti kokius unversalius klijus? smulkiom detalem kaip suprantu tiks ir mano turimas kliju sautuvas smile.gif
4. Kokiu budu klijuojat juosteles? piestukiniais klijais ar velgi dvipuse lipnia?
5. Pradziai isivaziaduoju virseliu ir vidiniu lapu sujungima ziedais. Tam reikalingas kniedziu aparaciukas su kniedem...patarkt ar sis geras?
http://www.spalvunam...lset-18116.html

Kolkas turbut tiek...tikiuos bus atsiliepianciu smile.gif
Atsakyti
aistullka, jei esi visai zalia skrebinime , tai siulyciau pradeti ne nuo receptines. padaryk pradziai kad ir paprasciausiu atviruku keleta, kad pajaustum skirtumus tarp popieriu, juosteliu ir t,t, . kompozicijos derinimas, spalvu ir viso kito.

is senuku dvipuses lipnios juosteles pirkti nepatariu, geriau rankdarbiams skirta juostele be rugsciu.
klijai: lipalas, piestukiniai klijai, visi tinkami.
nerekomenduoju klijuoti karstais klijais, laikui begant nubyra detales. Smulkioms detalems yra moment klijukai.

bandziau primesti kiek cia ko reiketu receptinei pagaminti:
kartonas-7 lt (didelis lapas)
4popieriaus lapai virseliams 30x30-8 lt.
dvipuse lipni juostele-10 lt.
kniedziu imusejas-35 lt. (as kur nurodete pradziai tinkamas)
ziedai albumams 2 vnt.-2,5 lt.
kniedziu pakuote-12 lt.
peiliukas-pats paprasciausias-2 lt.
lapukai i vidu knygutes apie 4 lt.
klijai piestukiniai geri-7 lt
juostele ruloniukas -2lt
kitos detales papuosimui-2 lt.

suma 91,5 lt.

zinoma kazka is tu priemoniu turi namuose ir gali panaudoti, bet kaip pirmai pradziai butu tokia investicija . smile.gif
Atsakyti
Na galima tai ir supaprastinti biggrin.gif

Susirandate gerai nudremsta vaikiska knygele, tos kurios labai storais lapais. Graziai ispjauni/isplesi puslapi, nuplesi virsutini sluoksni ir jau turi kartoniuka biggrin.gif Pasiknisate tarp vaikisku piesimo/kirpimo dalykeliuose ir manau surasite klijus, kurie tiks popieriui mirksiukas.gif Skyluciu ismusineti prietaisiuku irgi nera mirtinai reikiamas dalykas - tam gali uztekti elementariausio skylamusio.
Juostelems paprastai yra atskiri klijai. Bet manyciau priklauso nuo juosteles. As juosteles dazniausiai klijuoju su kliju juostelemis, bet jei tai storoka juostele, tai kartais ir karstais klijais priklijuoju.
O papuosimai nuo fantazijos irgi priklauso: gal kokiu uzsilikusiu saguciu namuose yra, gal kokia nerta servietele turi neisplaunama deme, gal kokias vaiku isaugtu rubu detales galetumete panaudoti (aplikacijos, kiseneles, petneseles ir t.t.) Papuosimus drasiai galite klijuoti su karstu kliju pistoletu.
Atsakyti
Na, tas mano "zalumas" toks, kad skrepint niekada neskrepinau, bet n metu dekupazavau...rankdarbiuose nesu naujoke, todel ir noriu iskart kibti i kokios knygeles apdirbima, o ne avirute...nezinau ar cia sveikas mano noras ar ne smile.gif

Atsakykit prasau dar i tai man:
Tarkim ta kartona dekoruoju scrapiniu popieriumi...ar apklijavimui naudoti geriau dvipuse juosta (yuotube mirga filmuku, kaip apklijuoja buent siuo budu)?
Ant apklijuoto virselio toliau deliuoju dekracijas, papildomus karpinius is popieriaus ir pan. Ar tarkim popierius vel klijuojamas su ta pacia dvipuse juosta ar jau geriau naudoti kokius unversalius klijus?

O kur perkate vidinius lapukus knygutems? zinau kad buna graziu tokiu, tarkim receptinem su saukstukais...ar cia jau siunciates is uzsienio?
Atsakyti
na bandyk zinoma, kol nepabandysi tol nepajausi biggrin.gif

gali klijuoti ir virselius ir detales dvipuse juostele, tik juostele gera nusipirk. vidinius lapukus galima paciai susipjaustyti nusipirkus idedamus lapus , buna kanceliarinese pirkti ir linijomis ir langeliais. graziuosius siunciames is uzsienio.
Atsakyti
ACIU labai uz atsakymus smile.gif

Ader, tavo darbeliai tikrai nuostabus. O tuos paveiksliukus knygutems ant kokio popieriaus spausdinates? cia jau tinka plonesnis kartonas turbut... na pvz kaip sioje knyguteje:

https://www.facebook...7...e=1

Kvardratinius motyvus dar gali issikirpt zirklemis...o tuos reljefinius karpinius jau su kirtimo masinelem darotes, ar ne? cia jau brangus dalykas...
Atsakyti
Aistulka, klijus gali ivairius pabandyti ir ziurek kas prigis mirksiukas.gif As daznai naudoju kliju dvipuses juosteles, bet labai daug per youtube matau klijuoja popieriu ant popieriaus ir su skystais klijais, kitos naudoja kliju piestukus... Svarbiausia tik ziurek, kad tai butu geri kokybiski klijai.
Rastuota popieriu galima parsisiusti is uzsienio, bet jau yra internetiniu parduotuviu ir LT 4u.gif Uzsuk i lietuviska scrapo foruma www.scrapping.lt , manau rasi labai nemazai info 4u.gif
Rastuoto popieriaus yra ivairiu storiu, labai priklauso nuo gamintojo. Jie gali buti spalvoti vienoje puseje, bet nemazai yra, kur abi puses su rastu. Taip pat scrapo popierius yra skirtingo dydzio. Vienetais parduodami lapai, dazanausiai buna 12X12 dydzio, t.y. 30,5cmX30,5cm. Taciau jei pirkti serijos pakuote, kur yra 30lapu, galima rasti ir lapo A4 formato, ir 6X6 (15,2cmX15,2cm) dydzio.
Atsakyti
Jei nori receptu knygutes daryti pardavimui, tai labiau apsimoka nusipirkti stampukus maisto/gerimu tema 4u.gif
Atsakyti
laba diena,

gal zinot kas tarpininkauja uzsakant is sios http://www.joann.com/ parduotuves? o gal jie siuncia i LT?

is anksto aciu
Atsakyti