Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

Sveikos 4u.gif
Norisi ir man pradėt skrebint blush2.gif Tiksliau noriu pati savo leliukui padaryt knygutę-albumėlį, kur būtų ne tik foto, bet ir kada gimė, kada pradėjo sėdėt, vaikščiot ir pan. Na kažką panašaus į "Pirmieji vaikučio metai".
Kadangi tik pradedu, ir bent jau kol kas šviečiasi vienas didesnis darbelis, tai norėčiau pasiteirauti keletos dalykėlių:
1. Kur būtų galima rasti albumiuką, norėčiau albumiuko juodais lapais, kurį būtų galima vis papildyti lapais, nes kol kas paieškose nesiseka blush2.gif
2. Ar geriau visas medžiagas pirkti čia, ar tarkim užsisakyti rinkinuką pradžiai iš Aliexpress ar ebay? Nes kiek mačiau už 70Lt galima labai daug visko gaut
3. Kokios priemonės yra tikrai būtinos darant tokį darbelį?
4. Ar verta pačiai daryt ar geriau surasti kas padarytų tokį, kokio aš norėčiau?
Atsakyti
QUOTE(Salt @ 2014 06 08, 21:38)
Sveikos 4u.gif
Norisi ir man pradėt skrebint blush2.gif Tiksliau noriu pati savo leliukui padaryt knygutę-albumėlį, kur būtų ne tik foto, bet ir kada gimė, kada pradėjo sėdėt, vaikščiot ir pan. Na kažką panašaus į "Pirmieji vaikučio metai".
Kadangi tik pradedu, ir bent jau kol kas šviečiasi vienas didesnis darbelis, tai norėčiau pasiteirauti keletos dalykėlių:
1. Kur būtų galima rasti albumiuką, norėčiau albumiuko juodais lapais, kurį būtų galima vis papildyti lapais, nes kol kas paieškose nesiseka blush2.gif
2. Ar geriau visas medžiagas pirkti čia, ar tarkim užsisakyti rinkinuką pradžiai iš Aliexpress ar ebay? Nes kiek mačiau už 70Lt galima labai daug visko gaut
3. Kokios priemonės yra tikrai būtinos darant tokį darbelį?
4. Ar verta pačiai daryt ar geriau surasti kas padarytų tokį, kokio aš norėčiau?

1. Pasidaryti pačiai - popieriaus salone, kuris ne tik prekiauja, tačiau ir pjauna lapus, susikarpyti juodo vatmano lapus pagal norimą formatą. Surišti žiedais. Tai lengviausias būdas nuolat pildyti albumą mirksiukas.gif
2. Čia jau tavo apsisprendimas. Žinoma, per ebay ar užsienio parduotuvėse priemonių skrebinimui galima įsigyti pigiau.
3. Daugelis pasakytų: liniuotės, pieštuko, žirklių, keleto raštuotų lapų ir dvipusės lipnios juostos; kitos priemonės - tai niekučiai iš kasdienybės, kaip drabužių etiketės ar pan. Jei yra galimybių įsigyk lipdukų (geriausiai tiktų "scrapbooking kit" kuriuose lapai ir lipdukai jau yra suderinti), labai tinka sagutės. Vaikiškiems albumams labai tinka apsiuvimai - "duoda" jaukumo.
4. Joks gražiausias albumas neatstos mamos rankomis daryto albumo, į kurį ji sudės visą savo meilę wub.gif
Atsakyti
laba, kas naudoja ar gali patarti, koks reikalingas kirtimo pjovimo ar dar kazkaip aparatas.norint iskirti is filco formas, apskritimo , gelytes ir pan.. ju yra nemazai, bet noreciau konkrecios informacijos koks buten reikalingas ir kaip viskas vyksta..is anksto dekoju:)
Atsakyti
QUOTE(pipire @ 2014 06 10, 20:11)
laba, kas naudoja ar gali patarti, koks reikalingas kirtimo pjovimo ar dar kazkaip aparatas.norint iskirti is filco formas, apskritimo , gelytes ir pan.. ju yra nemazai, bet noreciau konkrecios informacijos koks buten reikalingas ir kaip viskas vyksta..is anksto dekoju:)

Cuttlebug arba Big Shot. Abu praktiškai identiški (funkcijomis).
Atsakyti
Kokius klijus naudojate merginos medžiagoms? Ir kur įsigyti? Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ellein @ 2014 06 24, 00:07)
Kokius klijus naudojate merginos medžiagoms? Ir kur įsigyti? Iš anksto dėkoju  4u.gif


Naudoju įvairiausius, svarbu, kad "acid free" smile.gif Bet patogiausias man kol kas "Scotch Advanced Tape Glider" is Amazon pirktas ax.gif

Apie priemones sioj temoj rasom, maciau klauset apie kampucius, daug kur ju yra, paskutini kart maciau Jurasta.lt vadinasi "metaliniai kampuciai" 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alezee: 24 birželio 2014 - 08:44
QUOTE(Alezee @ 2014 06 24, 09:36)
Naudoju įvairiausius, svarbu, kad "acid free" smile.gif Bet patogiausias man kol kas "Scotch Advanced Tape Glider" is Amazon pirktas  ax.gif

Apie priemones sioj temoj rasom, maciau klauset apie kampucius, daug kur ju yra, paskutini kart maciau Jurasta.lt  vadinasi "metaliniai kampuciai" 4u.gif


ačiū labai:) Ar jie tik Kaune ir Kėdainiuose prekiauja? Gal dar žinote kur galima ant juostų užsakyti,kad inicialus nupieštų, ar kokiu būdu užrašo (gal išpaudžia ) labai labai reikia. Gal žinote kur kreiptis, spaustuvėje?
Atsakyti
QUOTE(Ellein @ 2014 06 24, 12:59)
ačiū labai:) Ar jie tik Kaune ir Kėdainiuose prekiauja? Gal dar žinote kur galima ant juostų užsakyti,kad inicialus nupieštų, ar kokiu būdu užrašo (gal išpaudžia ) labai labai reikia. Gal žinote kur kreiptis, spaustuvėje?



Maždaug taip kad būtų. Kur ir kaip taip galima išgauti?
user posted image
Atsakyti
Sveikos smile.gif užsimaniau ir aš paskrebinti. Tai va labai noriu kirtimo ir reljefo įspaudimo aparato. Sesės draugas žadėjo suvirinti jeigu ras visas detales bigsmile.gif tikiuosi ras rolleyes.gif Kiek suprantu aparato principas suspausti plokštes?
Tai va man įdomu jeigu aparatą pagamins ko dar men reikia. Aš kiek suprantu reikia pagrindinių plokčių, spaudimo arba kirpimo formelių ir viskas? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raminta12345: 01 rugpjūčio 2014 - 14:57
QUOTE(raminta12345 @ 2014 08 01, 15:57)
Sveikos  smile.gif užsimaniau ir aš paskrebinti. Tai va labai noriu kirtimo ir reljefo įspaudimo aparato. Sesės draugas žadėjo suvirinti jeigu ras visas detales bigsmile.gif tikiuosi ras rolleyes.gif Kiek suprantu aparato principas suspausti plokštes?
  Tai va man įdomu jeigu aparatą pagamins ko dar men reikia. Aš kiek suprantu reikia pagrindinių plokčių, spaudimo arba kirpimo formelių ir viskas? ax.gif



smile.gif įdomiai... Įprastiniai parduodami tokie aparatai veikia suspaudžiant plokštes besisukančiais voleliais. Tad virinti čia nieko nereikia. Jei draugas taip susidomėjęs "meistravimu" kaip pati skrebinimu - bandykit smile.gif Bet jei rasit pinigėlių kirtimo formelėm, manau verta nepagailėti ir pačiam aparatui.... Parsisiųst tikriausiai būtų pigiau nei pirkti LT e-parduotuvėse. Kad ir reikės kiek palaukti, manau gausit greičiau nei sumeistrausit... o ir komplektacijoj jau bus ir plokštės ir kelios formelės...
Atsakyti
Nezinau kokio lygio specas, tas jusu pazystamas, bet tikrai rekomenduociau pirkti gatava masinele. Bandau isivaizduoti koks vargelis yra suderinti aparata toms pagrindinems plokstems... Ten turi buti super atitikimas, nes jei kirtimo formele tures daug detaliu, ju paprasciausiai gali neiskirsti, arba tos plokstes gali ir pastrigti aparate.
Atsakyti
Turiu klausimeli ir as.... Ar yra Vilniuje fizine screpo parduotuve, t.y. ne internetine 4u.gif
Atsakyti