Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

Gal kas gali patarti kuo priklijuoti tokius permatomus lapus ant, tarkim, storesnio popieriaus? Nes persimato tiek klijų žymės, tiek dviguba lipni juosta unsure.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Toast @ 2014 05 14, 12:29)
Gal kas gali patarti kuo priklijuoti tokius permatomus lapus ant, tarkim, storesnio popieriaus? Nes persimato tiek klijų žymės, tiek dviguba lipni juosta  unsure.gif

Klijavimo vietą paslėpti. Nieko kito iki šiol nesu sugalvojusi. Nebent su vinukais pritvirtinti - jei tai nedidelis lapelis.
Atsakyti
Sveikos merginos. Labai didelis prasymas klausymas. Kas klaipedoje turi silhouette cameo aparaciuka. Labai idomu ar jis galetu man padeti su specifiniu popieriu. Labai noriu isbandyt nes beproto reikia.
Atsakyti
QUOTE(Toast @ 2014 05 14, 11:29)
Gal kas gali patarti kuo priklijuoti tokius permatomus lapus ant, tarkim, storesnio popieriaus? Nes persimato tiek klijų žymės, tiek dviguba lipni juosta  unsure.gif

user posted image

O kokia tų permatomų lapų funkcija? Jei tai koks kvietimas ir ant pergamentinio popieriaus rašomas tekstas, tai tą lapelį galima tvirtinti kampuose užkišant - tam yra kampo skylamušiai - rėmeliai.

Arba galima naudoti specialius klijus pergamentiniam popieriui "Perga glue"
Atsakyti
Laba diena merginos, gal galit kuri pasakyt, ar imanoma su sita forma iskirst veltini 2mm?
Sizzix Sizzlits Decorative Strip Die - Tattered Flower
http://www.part.lt/p...17583383f68.JPG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slepetes: 21 gegužės 2014 - 10:11
QUOTE(slepetes @ 2014 05 21, 10:05)
Laba diena merginos, gal galit kuri pasakyt,  ar imanoma su sita forma iskirst veltini 2mm?
Sizzix Sizzlits Decorative Strip Die - Tattered Flower
http://www.part.lt/p...17583383f68.JPG

1mm veltinuką tai esu kirtusi su šiom formelėm, bet man rodos, kad 2mm jau per storas būtų ax.gif
Atsakyti
geriausiai toki veltini (bent jau man) kerta spelbinders ploksteles ax.gif sizzix tai nelabai kerta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(remini @ 2014 05 21, 11:35)
geriausiai toki veltini (bent jau man) kerta spelbinders ploksteles  ax.gif sizzix tai nelabai kerta  schmoll.gif

kerta ir Sizzix, bet ne visos formelės. Geriausiai tai Sizzix Movers & Shapers kerta - net kartoną 2mm lengvai iškerta, tai veltinuką tikrai kirstų. Bet tai dėl to, kad ašmenys aukšti.
Atsakyti
Aciu merginos uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
sveikos, kreipiuos su tokiu klausimu gal kuri turite kirtimo masinele su angelais?
Atsakyti
Sveikos, auksarankės 4u.gif

Gal esate mačiusios, kur galėčiau rasti pirkti atvirukinio storumo rudo, tarsi perdirbto ar sendinto popieriaus?

Labai noriu vestuvėms pasidaryti tokius kvietimus 4u.gif
user posted image

Servetėles jau radau, o va su popieriumi problema... kiek randu, vis siūlo vyniojamą...
Atsakyti
QUOTE(Clure @ 2014 05 23, 11:20)
Sveikos, auksarankės  4u.gif

Gal esate mačiusios, kur galėčiau rasti pirkti atvirukinio storumo rudo, tarsi perdirbto ar sendinto popieriaus?

Labai noriu vestuvėms pasidaryti tokius kvietimus  4u.gif
user posted image

Servetėles jau radau, o va su popieriumi problema... kiek randu, vis siūlo vyniojamą...

Esu pirkusi panašų, tik blizgų popierių čia http://www.mylida.lt...eriaus-pasaulis
Gal turės ir jums reikiamo popieriaus. Pasidomėkit 4u.gif
Atsakyti