Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

tik gavau deze is Stampers Anonymous clap.gif yahoo.gif ...einu nardyt po ja wub.gif .
Labai tiksliai parduotuves pavadinimas apibudino mano manija ju stampukam, esa tokie del kuriu esu praradus saika...Teisybe...tam reikia 12-zingsniu anonimo grupes lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 03 kovo 2011 - 22:38
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 03, 22:38)
tik gavau deze is Stampers Anonymous clap.gif  yahoo.gif ...einu nardyt po ja wub.gif .
Labai tiksliai parduotuves pavadinimas apibudino mano manija ju stampukam, esa tokie del kuriu esu praradus saika...Teisybe...tam reikia 12-zingsniu anonimo grupes  lotuliukas.gif

Pasirodyk su savo naujaisiais lobiais bigsmile.gif
Jooo, Anoniminis Priklausomybes Nuo Stampu klubas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 03 03, 16:10)
Pasirodyk su savo naujaisiais lobiais  bigsmile.gif
Jooo, Anoniminis Priklausomybes Nuo Stampu klubas  lotuliukas.gif

kad geda blush2.gif
yra tokia patarle: "Never reveal the depth of your mind or your purse"...tiktu dar dadeti prieda kad niekad neatskleisk kiek stampuku turi biggrin.gif
Nu nebent atsiusiu az mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 03 kovo 2011 - 23:17
taigi iš smalsumo numirsiu lotuliukas.gif ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 03 01, 10:56)

Man dar kazkaip labai patiko laumzirgio stampukas P1-622 Dragonfly Legend.

Koks grazus sitas stampukas wub.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 04, 01:16)
...tiktu dar dadeti prieda kad niekad neatskleisk kiek stampuku turi biggrin.gif

mums gali atskleisti, mes tave suprasim lotuliukas.gif
as irgi laukiu siuntinuko su popieriukais, skylamusiais biggrin.gif
sekantis mano uzsakymas bus su stampukais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ZiLiute @ 2011 02 28, 14:17)
Sveikos skrebintojos  ax.gif  pakankamai ilgai stebiu jusu darbus ir baigiu susirgti sia liga, nors dar nieko neskrepinau  blush2.gif
Visu pirma neturiu ne vieno tam skirto irankio...
Rasau cia todel, nes noriu paklausti kam skirtas sis sizzix prietaisiukas  g.gif  daug maz isivaizduoju, bet gal galima konkreciau patikslinti mano nuojauta?

P.S. gal yra kur Vilniuje vienos dienos kursai? kad susipazinti su paciu darbo principu ir pagrindiniais irankiais?



Esu siek tiek nusivylusi sios temos dalyviu abejingumu... blink.gif
Galiu tik padekot Glidei uz geranoriska pagalba... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZiLiute @ 2011 03 08, 07:29)
Esu siek tiek nusivylusi sios temos dalyviu abejingumu...  blink.gif
Galiu tik padekot Glidei uz geranoriska pagalba...  4u.gif

neabejingumas...
ax.gif kam tas Sizzix skirtas? paprasciausiai pagooglink ar paieskok You.tube ir iskart bus aisku blush2.gif
o kursai...ne LT juk gyvenu mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokia technika bedirbtume, skiriasi mūsų stilius, skonis, sumanumas, žinios, tikslai ir kiti dalykai.
Bet kiekvienai technikai perprasti, pasiruošti visad geriausia pradėti mokymais. Čia gaunamos pamatinės žinios, gera galimybė pasinaudoti įvairiomis medžiagomis, priemonėmis, prietaisais, gauti konsultacijas, atsakymus į klausimus, todėl...pritariu Zmogiukei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 08, 15:04)
neabejingumas...
ax.gif  kam tas Sizzix skirtas? paprasciausiai pagooglink ar paieskok You.tube ir iskart bus aisku blush2.gif
o kursai...ne LT juk gyvenu mirksiukas.gif


Jei yra google ir youtube, tai kam supermamos? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZiLiute @ 2011 03 10, 13:30)
Jei yra google ir youtube, tai kam supermamos?  g.gif  lotuliukas.gif

Na, kad galetume diskutuoti - patinka, nepatinka, ir visokius kitokius dalykus mirksiukas.gif Arba galime pasidalinti patirtimi, atsakyti i konkrecius klausimus. Turbut ne viena cia esanciu neisipareigoja buti enciklopedija arba 118 konsultante g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZiLiute @ 2011 03 10, 06:30)
Jei yra google ir youtube, tai kam supermamos?  g.gif  lotuliukas.gif

Jei susidomeciau "TTVF (Through the View Finder) fotografija, neiciau i TTVF fotografu foruma su klausimu "Kas yra TTVF fotografija?" kol neesu apie tai paskaicius, ...bent elementarius klausimus sau atsakius ax.gif
QUOTE
Na, kad galetume diskutuoti - patinka, nepatinka, ir visokius kitokius dalykus  Arba galime pasidalinti patirtimi, atsakyti i konkrecius klausimus. Turbut ne viena cia esanciu neisipareigoja buti enciklopedija arba 118 konsultante 

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 10, 16:05)
Jei susidomeciau "TTVF (Through the View Finder) fotografija, neiciau i TTVF fotografu foruma su klausimu "Kas yra TTVF fotografija?" kol neesu apie tai paskaicius, ...bent elementarius klausimus sau atsakius ax.gif

drinks_cheers.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif

Vistiek jei ziuri skaitai visas temas - tai yra parasyta daug kartu kas tas sizzix ir cuttlebug ir siluetas...
Atsakyti