Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4


Ačiū smile.gif merginos, radau dar vieną ant kurio RAŠO smile.gif kad be rūgščių tai Cansono akvarelinis thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, bandau ir aš prisijaukint šį užsiėmimą, tad iškilo klausimas, kaip, tiksliau kuo Jūs priklijuojate smulkias detales ant popieriaus (atvirutės ar kito darbelio), na tarkim kokį iškirstą smulkų skaičių ar raides pvz vardą ar pan.? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2014 02 24, 23:54)
Merginos, bandau ir aš prisijaukint šį užsiėmimą, tad iškilo klausimas, kaip, tiksliau kuo Jūs priklijuojate smulkias detales ant popieriaus (atvirutės ar kito darbelio), na tarkim kokį iškirstą smulkų skaičių ar raides pvz vardą ar pan.? Ačiū.


Su purškiamais klijais 4u.gif
Atsakyti
Aš tai kllijuoju su pieštukiniais Pritt (jie be rūgščių) ir galima gauti beveik visur smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ddia: 25 vasario 2014 - 09:35
QUOTE(Alezee @ 2014 02 25, 11:01)
Su purškiamais klijais 4u.gif


o kaip jie atrodo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2014 02 25, 14:14)
o kaip jie atrodo?  ax.gif

yra tokie
http://hipershop.eu/...ami-klijai-3752
Atsakyti
bet jei reikia mazas detales, ypac jei tik viena, tai purskiami nelabai g.gif
as naudoju MINI GLUE DOTS jei reikia kazka smulkaus ir sunkesnio, kad ir metaline detale, arba ZIG glue pen smulkiom popierinem detalem 4u.gif o dazniausiai truputi kliju ant stiklo, su dantu krapstuku ar visiskai neberasanciu flomasteriu pamirkau i klijus ir pavedzioju ant detales, man geriausias, pigiausias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2014 02 25, 00:54)
Merginos, bandau ir aš prisijaukint šį užsiėmimą, tad iškilo klausimas, kaip, tiksliau kuo Jūs priklijuojate smulkias detales ant popieriaus (atvirutės ar kito darbelio), na tarkim kokį iškirstą smulkų skaičių ar raides pvz vardą ar pan.? Ačiū.

Man ši priemonė ir analogiška, bet trūkinėjimo efektą turinti violetinėje pakuotėje nepakeičiama, nes tinkama keliems darbams - ir efekto suteikimui, ir klijavimui. Galiukas labai plonas - patogus preciziškaim klijavimui.

Kitos naudoja Moment (permatomą; kristal ar kažkaip panašiai vadinasi).
Atsakyti
Užklydau pas jsu su klausimu. Turiu seną puikios būklės odinį albumą, išėmiau iš jo lapus, nes buvo priklijuotas nuotraukų ir noriu įdėti naujus lapus ir toliau jį sėkmingai naudoti, tik bėda ta, kad lapai gana dideli 28,6 cm x 42 cm. Ar būna pirkti tokių didelių albumo lapų? Jei ne, ar yra kokia kita alternatyva, iš ko būtų galima pačiai pasidaryti juos?
Atsakyti
Galima pirkti didelius - A1 formato lapus ir juos susipjaustyti reikalingu išmatavimu. Būna visokių spalvų ir storių.
Atsakyti
Ačiū, merginos, bandysiu ieškot kažko tokio smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
sakytkit ar yra pirkt tokią kirtimo formelė, ar čia kažkaip viena pusė uždengta biggrin.gif
mastau kai ir kur gaut g.gif
user posted image
Atsakyti