Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

QUOTE(Moliuskas @ 2014 02 18, 15:07)
Yra specialus skystis. Atrodo Prym firmos. Pirkau jį Prizmoje siuvimo prekių skyriuje.

Aciu labai 4u.gif bandysiu ieskoti

QUOTE(Poisson'è @ 2014 02 18, 15:08)
Arba šiek tiek įstrižai juostelę kirpti neatšipusiomis žirklėmis  4u.gif

irgi pabandysiu thumbup.gif 4u.gif

Atsakyti
Merginos, o kokius klijus cia naudoja? Ar LT pirkt tokiu yra? 7:14 laikas http://www.youtube.c...h?v=KcbE4fbMC34 jie vietoj dvipuses lipnios juosteles? Ar apsimoka turet?
Atsakyti
QUOTE(Moliuskas @ 2014 02 18, 16:57)
Aš naudoju šitus Ir šiaip juos viskam naudoju.

sakykit,ar sie klijai yra be rugsciu? saugus naudoti? nesugadins per laika foto ir pan... ax.gif
ar jie tokie lipalo pavidalo? ar skaidrus? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pone: 18 vasario 2014 - 20:48
QUOTE(pone @ 2014 02 18, 20:47)
sakykit,ar sie klijai yra be rugsciu? saugus naudoti? nesugadins per laika foto ir pan... ax.gif
ar jie tokie lipalo pavidalo? ar skaidrus? smile.gif


Dėl rūgščių nesu tikra - reiktų pagooglint. Aš juos naudoju atviručių gamybai, tai man nuotraukos neaktualu. Šiaip jie yra lipalo pavidalo, bet daug tirštesni, todėl klijuoju mažiausias detales (turiu ir purškiamus klijus, bet šitus labiau mėgstu). Išdžiūvę pasidaro skaidrūs. Klijuoja tvirtai ir greit. Žodžiu, jei detalę padėdu ne toj vietoj, kur man gražiausia, tai turiu iškart lupt lauk, nes kitaip prilips (čia, kai popierių su popierium klijuoju).
Atsakyti
QUOTE(saule19 @ 2014 02 18, 16:01)
sveiki,
nezinau ar cia kreipiuosi.. bet gal nepyksite labai  blush2.gif

norejau pasiklausti kur butu galima lietuvoje isigyti tokio popieriaus, kaip padaryti sie kvietimai???

KVIETIMAS
labai aciu


Tai ne popierius, o greičiau medžiaga permatoma, tokia kaip flizelino tipo, ji klijuojama ant pageidaujamo popieriaus, priklijuot gan sudėtinga, man nepatiko su juo dirbt, nes persimato tiek dvipusė juostelė, tiek blizgūs klijai, o sausi - atlimpa.
Pirt mačiau didelį pasirinkimą popieriausstilius.lt, tik kažkodėl dabar neatidaro jų tinklalapio g.gif
Atsakyti
Žinau, kad yra pirmame puslapyje surašytos parduotuvės, kuriose galima įsigyti skrebinimo prekių, bet įdomu, kokiose parduotuvėse prekinatės jūs, domina tiek Lietuvos tiek užsienio.
Atsakyti
2in1, tiek pirmam puslapyje, tiek google yra labai daug informacijos kur ir ka galima nusipirkti. uzsienis tai visu pirma ebay, o lietuvoj ir taip zinomos pagrindines rankdarbiu internetines parduotuves. gyvai panasiom prekem prekiauja vos viena kita. Visos mes savo tiekejus atradom ilgu ieskojimu ir bandymu keliu.
Atsakyti
Gal kas žinot ar akvarelinis popierius yra su rūgštimis ar be, nes nei ant vieno nerašo.
Atsakyti
dairausi krasto skylamusio. smile.gif atsiliepimai apie Martha Stewart skylamusius tikrai geri, bet ir kaina nemaza. yra ir kitu firmu krasto skylamusiu uz zymiai mazesne kaina. kaip manote, ar tie pigesni tarnaus, ar geriau nepagaileti pinigu ir isigyti rimtesni? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pone @ 2014 02 22, 11:26)
dairausi krasto skylamusio. smile.gif  atsiliepimai apie Martha Stewart skylamusius tikrai geri, bet ir kaina nemaza. yra ir kitu firmu krasto skylamusiu uz zymiai mazesne kaina. kaip manote, ar tie pigesni tarnaus, ar geriau nepagaileti pinigu ir isigyti rimtesni? mirksiukas.gif


Geri visi bus ir tarnaus ilgai, jeigu laikysiesi gamintojo nurodymų ir neprievartausi per daug.
Kaip tik iš MS skylamušių jau 6 sulaužiau, o iš pusšimčio kitų turimų - viso labo 1 (Fiskars), taip kad gal sakyčiau vardas neturi labai įtakos.
Atsakyti
QUOTE(ddia @ 2014 02 21, 18:35)
Gal kas žinot ar akvarelinis popierius yra su rūgštimis ar be, nes nei ant vieno nerašo.


Jei nerašo, tai bus su rūgštimis. 4u.gif Neskirtas jis skrebinimui, neskirtas. ax.gif
Atsakyti
ddia, po akim dabar turiu Daler Rowney Langton Watercolour popieriu, jis acid free 4u.gif

Atsakyti