Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

QUOTE(Modeen @ 2013 11 15, 16:25)
o kam tarpininkė? jei pardavėjas nesiunčia į LT tiesiogiai?
iš tos inkadinkado nesudėtinga pasirodė siųstis. aišku, paypal paskyrą turiu. ten už tris prekes po 10 proc. nuolaida, o uz 5 - 15 proc. tai lietuvėms nesunku būtų susikooperuoti, nes jau ne pirmą kartą girdžiu, kad mieli ir patogūs antspaudukai. tiesiai iš gamintojo ir pigiau.

Anglai retai siunčia, arba siuntimo kaina tokia, kad doh.gif O visokie antspaudukai ir kirtimo formelės nėra sunkūs, tai man per tarpininkę pirkt labai patogu, nes naudojuosi jos adreso nuomos paslauga ir moku tik už siuntimą iš UK į LT. Pvz. tuos Angelų antspaudukus ebay nusipirkau už 1 svarą ir dar siuntimas UK buvo 1 svaras. O siuntimas į LT net nežinau, kiek atsiėjo, nes parkeliavo kartu su visa krūva kitų stampukų, kirtimo formelių ir visokio kitokio gėrio biggrin.gif
Atsakyti
o kaip jūs radot tą tarpininkę?
Atsakyti
Merginos, gal patartumėte kuri kirtimo mašina geriausiai kerta dirbtinį filcą? visiškai tuose dalykuose nenusimanau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Modeen @ 2013 11 18, 07:57)
o kaip jūs radot tą tarpininkę?


SM radau - Limcamca.
Atsakyti
Tiupi, tai labiau nuo kirtimo formeles, o ne nuo masineles priklauso ir pats flicas svarbu, buna tokiu kaip ir popierius, minksti 'pateze', plesos, o dailiai iskirst sunku mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei kam idomu ir aktualu kaip naudotis Sizzix Big Shot masinyte ir ivairiomis formelemis, kvieciu uzsukti ir pasiskaityti smile.gif
http://vitdeko.blogs...naudojimas.html
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal labiau patyrusios galėtumėt patarti kur galėčiau įsigyti lentelę atvirukų ir kt. lankstymo lentelę? blush2.gif Iki šiol pirkau tik iš LT e-parduotuvių, iš kitų šalių nesu bandžiusi. O kaina lt ir kitur skiriasi 3 kartus blink.gif
Atsakyti
ebay dairykis arba is usa per tarpininkes. mes dauguma pirkome is lenkijos, bet vienai tau siustis irgi nelabai apsimokes
Atsakyti
Sveikos, gal kur užmatėt LT pirkti antspauduką su medžiu... reiktų kokio 6-7 cm dydžio... nerandu niekur sad.gif
Atsakyti
Sveikos,

Noriu paklausti, gal kas nors galite man padeti? turiu popieriaus, reikia man pasidaryt kokiu nors formeliu, krasteliu... ypac kalediniu. ar yra kas turite spaudukus ir galetume man atspausti? Vilniuje, privaziuociau.

ir dar del rašalo noriu paklausti turiu daug štampukų, reiktų rašalo jiems. kokį naudoti? kur jį pirkti? g.gif

ačiū iš anksto.
Atsakyti
pigiausi rašalai čia. gana kokybiški, neturiu ko prikišt:
http://www.jurasta.l...agrindo-mini-ns

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Modeen: 25 lapkričio 2013 - 14:07
QUOTE(JulieTa @ 2013 11 24, 08:14)
Sveikos,

Noriu paklausti, gal kas nors galite man padeti?  turiu popieriaus, reikia man pasidaryt kokiu nors formeliu, krasteliu... ypac kalediniu. ar yra kas turite spaudukus ir galetume man atspausti? Vilniuje, privaziuociau.

ir dar del rašalo noriu paklausti turiu daug štampukų, reiktų rašalo jiems. kokį naudoti? kur jį pirkti?  g.gif

ačiū iš anksto.

http://www.zylutes.l...233-1-1835.html

As turiu is cia, nepriekaistinti, neisdziuna kempiniukai wink.gif blush2.gif
Atsakyti