Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

Aš tai pirkau per joann.com, kai buvo šitam daikčiukui didelė nuolaida. Gavosi man gal apie 60 lt, nes kai perku per supermamoje surastas tarpininkes kaina su siuntimais išauga. Gal dabar, kai dolerio kursas mažesnis, mažiau kainuotų wink.gif Bet žinoma nereik pamiršti, kad jam reikės vis pirkti peiliukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tishka @ 2013 10 20, 08:48)
Aš tai pirkau per joann.com, kai buvo šitam daikčiukui didelė nuolaida. Gavosi man gal apie 60 lt, nes kai perku per supermamoje surastas tarpininkes kaina su siuntimais išauga. Gal dabar, kai dolerio kursas mažesnis, mažiau kainuotų wink.gif Bet žinoma nereik pamiršti, kad jam reikės vis pirkti peiliukus smile.gif


per kiek laiko iš joann.com atkeliauja į LT? ir jei nemokamas siuntimas, kai perki virš 50 dol. ar tai galioja ir LT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Modeen: 22 spalio 2013 - 14:54
Sveikos, gal galit pasufleruot biggrin.gif kaip tiksliai vadinasi plonytis šlamantis popierius, kuris dar dažniausiai naudojamas įpakuojant batus dėžutėse.. Anksčiau galvojau, kad 'kreidinis', bet gi tikrai netaip g.gif
Ai, dar iš jo daromi dangaus žibintai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crystal Sky: 25 spalio 2013 - 18:37
QUOTE(Crystal Sky @ 2013 10 25, 19:37)
Sveikos, gal galit pasufleruot  biggrin.gif kaip tiksliai vadinasi plonytis šlamantis popierius, kuris dar dažniausiai naudojamas įpakuojant batus dėžutėse.. Anksčiau galvojau, kad 'kreidinis', bet gi tikrai netaip  g.gif
Ai, dar iš jo daromi dangaus žibintai

Nežinau ar apie tą galvojat, bet gal tissue? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2013 10 25, 19:41)
Nežinau ar apie tą galvojat, bet gal tissue? rolleyes.gif

AČIŪ, tikrai taip.. Girdėtas labai pavadinimas, bet va, užkritęs buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 10 19, 23:46)
Jei ne paslaptis,kur įsigijot ir kiek mokėjot?  blush2.gif


Dabar nebrangiai Amazone yra:

http://www.amazon.co...tra ShapeXpress

QUOTE(Modeen @ 2013 10 22, 14:54)
per kiek laiko iš joann.com atkeliauja į LT? ir jei nemokamas siuntimas, kai perki virš 50 dol. ar tai galioja ir LT?


Paprastai tarptautiniams siuntimams tai negalioja. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inculto: 26 spalio 2013 - 19:19
Sveikos,

Merginos, gal kuri turit elektroninį kirtimo aparatą, ir galite pagelbėti? Man reikia išpjauti kelias dekoracijas gimtadieniui sūnaus, ir pjaustant peiliuku LABAI baisiai gaunasi. Skolinga nelikčiau.
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2013 10 27, 13:52)
Sveikos,

Merginos, gal kuri turit elektroninį kirtimo aparatą, ir galite pagelbėti? Man reikia išpjauti kelias dekoracijas gimtadieniui sūnaus, ir pjaustant peiliuku LABAI baisiai gaunasi. Skolinga nelikčiau.


o gatavos netinka? juk iškirstų dekoracijų gana didelis pasirinkimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inculto @ 2013 10 26, 20:02)
Dabar nebrangiai Amazone yra:

http://www.amazon.co...tra ShapeXpress



merginos, paaiškinkit visiškai tundrai apie tokį aparatėlį g.gif
Use freehand and cut anything you want - tai čia ne konkreti forma, o kaip juo kirsti ką nori? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Modeen @ 2013 10 29, 10:44)
o gatavos netinka? juk iškirstų dekoracijų gana didelis pasirinkimas  g.gif


Būtų labai gerai, jei gatvos tiktų, nevargčiau tiek pkaustydama peiliuku. Bet deja, deja...
Atsakyti
QUOTE(Modeen @ 2013 10 29, 10:11)
merginos, paaiškinkit visiškai tundrai apie tokį aparatėlį  g.gif
Use freehand and cut anything you want - tai čia ne konkreti forma, o kaip juo kirsti ką nori?  doh.gif


Įvairūs trafaretai tam naudojami (arba "iš rankos" pjaunama):

user posted image

https://www.google.l...p...024&bih=677

Youtube galima pažiūrėt dar. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alezee: 29 spalio 2013 - 11:24
QUOTE(Alezee @ 2013 10 29, 11:53)
Įvairūs trafaretai tam naudojami (arba "iš rankos" pjaunama):


Youtube galima pažiūrėt dar.  4u.gif



aaaaaaaaaaaaaaaaa..............
po truputį akys veriasi tame tamsiame priemonių miške blink.gif
tai jei man reikia etikečių, imu tokį aparatėlį, etikečių trafaretus ir išsikertu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Modeen: 29 spalio 2013 - 11:01