Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

Sakykite, dirbtini veltini ar ima elektronines kirtimo masinos?

Turedamos galimybe kuria pirktumete, rankine ar elektronine, kuria naudoti praktiskiau?
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2013 07 31, 21:05)
Sveikos, mielosios,

kadangi jau vasara ipusejo ir greit vel mokslo metai, noriu vel i jus kreiptis su pagalba wink.gif Lygiai pries metus irgi jums rasiau, ir atsirado nuostabiu moteru - mamu, kurios atidave savo likucius, nereikalingus daiktelius.

taigi siais metais, vel drystu paprasyti - ivairiu popieriuku, siukslyciu, likuciu, kazkokiu nereikalingu priemoniu, jei turite.

As dirbu Viltyje, Karoliniskese, su labai sunkia negalia turincius suaugusiuosius, mes su jais darome atvirutes, kartais puosiame dezutes. atviruciu pagaminome nemazai, didzioji dalis - buvo skirta dovanoms.
siemet jau reikia papildyti atsargas, gal atsiras, kas vel nores mums padeti smile.gif
turiu ir foto, kad mes dirbam, tik siuo metu kompas mano uzluzes, rasau is kito smile.gif

jei kas nors noresite prisideti prie gero darbo - galite man parasyti asmenine zinute smile.gif

atsiprasau uz off topic smile.gif

pridedame foto, kad matytumete, kad tikrai kuriame. labai laukiame is jusu pasiulymu wink.gif priimame visokiausius likucius, skiauteles ir pan wink.gif jau ruosiames Kaledoms wink.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Kurią rekomenduotumėt: HappyCut ar Sizzix ?
Atsakyti
QUOTE(Moliuskas @ 2013 09 08, 19:33)
HappyCut plokštės didesnės. Į komplektą įeina 4 plokštės (pagrindas, 2 kirtimo plokštės ir embosinimo plokštė), taip pat embosinimo kilimėlis. Dar atskirai pirkau vieną plokštę, kad galėčiau kirsti Cuttlebug ir Sizzix kitimo formeles. Šiaip esu juo labai patenkinta, nors originalias Sizzix kirtimo formeles man nelabai patinka kaip kerta - bet prisitaikiau dar vieną kirtimo plokštę. Su visom kitom formelėm jokių problemų.


Aš už HappyCut
Atsakyti
Oi kiek daug čia informacijos apie skrebinimo priemones. Aukštasis pilotažas blink.gif
Kai bus daugiau laiko, pastudijuosiu palengva.
O mes su vyru rugpjuty buvom su mašina Anglijoj, trumpam, porai dienų tik, bet vis tiek mielai šį tą nugriebiau hobbycrafts parduotuvėj, dar šio to blusturgyje radau, ir Vokietijoj(kol Kylije laukėm kelto) juostelių visokių

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
Gal kas lietuviškai galėtų paaiškinti kaip naudoti Fiskars Shape Cutter? Niekaip nesigauna išpjaut jokios formos blush2.gif Youtube nepadejo 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alezee: 16 spalio 2013 - 13:40
O tu pjauni ant spec. Fiskars plastmasinių šablonų? Pabandyk juos pavaryt. Man tai iš pradžių niekaip nesigavo taip pat, tik po to kažkaip netyčia sugalvojau šabloną kita puse apversti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tishka @ 2013 10 16, 13:55)
O tu pjauni ant spec. Fiskars plastmasinių šablonų? Pabandyk juos pavaryt. Man tai iš pradžių niekaip nesigavo taip pat, tik po to kažkaip netyčia sugalvojau šabloną kita puse apversti smile.gif


Taip, su šablonu. O šablono langeliai į viršų ar į apačią turi būt? ax.gif 4u.gif

1. Nuimt baltą dangtelį.
2. Peiliuką įdėt ir užrakint. O toliau?
3. Kada naudot tą oranžinį (po baltu esantį)?
4. Kokiame aukštyje tas peiliukas turi būti, kad nedraskytų popieriaus? Ir į kokią pusę jo ašmenys turi žiūrėt: į tą lenktą kotelį, ar į priešingą? Ar visai nėra reikšmės? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alezee: 16 spalio 2013 - 14:33
Gal kuri turite tokį aparatą ir galėtų pagelbėti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alezee @ 2013 10 16, 13:39)
Gal kas lietuviškai galėtų paaiškinti kaip naudoti Fiskars Shape Cutter?


help.gif aciuks.gif
Atsakyti
Aiškinu lietuviškai:
1. Užrakini peiliuką (šalia rankenėlės stumdoma svirtelė ar kaip ten ją pavadinti, nežinau);
2. nuimi visus apatinius dangtelius - tiek baltą, tiek oranžinį;
3. šabloną pasidedi tokia puse, kad tau visi ant jo užrašai matytųsi normaliai, o ne veidrodine išraiška;
4. pajami "Shape cutter" už šoninių guminių vietikių pirštams ir suki palei kontūrą šablone.

Specialiai pabandžiau, viskas pas mane gerai, kai popierius normalus ir peiliukas ne senas, nieko neplėšo ir sukiojasi peiliukas pats, nereikia nieko ten reguliuot specialiai smile.gif

Dar pabandžiau, mano manymu tas oranžinis dangtelis dedamas tada, kai be šablono nori laisva ranka papjaustyt smile.gif Jo, dar ir paskaičiau - užrašyta ant dangtelio "free hand"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tishka: 19 spalio 2013 - 12:45
QUOTE(Alezee @ 2013 10 16, 13:39)
Gal kas lietuviškai galėtų paaiškinti kaip naudoti Fiskars Shape Cutter? Niekaip nesigauna išpjaut jokios formos  blush2.gif Youtube nepadejo  4u.gif

Jei ne paslaptis,kur įsigijot ir kiek mokėjot? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Centime: 19 spalio 2013 - 23:50