Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

QUOTE(shrekiuke @ 2011 02 03, 20:34)
Jei kam įdomu sizzix be rūbų smile.gif
user posted image

na, tai kuris Lietuvos auksarankis pagamins toki? cia viskas taip elementaru, o tokius pinigus kainuoja doh.gif

Ar kas issprende tavo bedele?
Atsakyti
Aparačiukas meistriukui jau atiduotas. Sakė įmanoma suvirinti, baisu ir ką nors gero pasakyti. Tai va vienas pasiūlė iš metalo perdaryti konstrukciją, bet sakau gal tiek to, jei išeis suvirinti, tai gal tarnaus biški ilgiau nei dabar, o jei ne.. tai tada reiks daryti metalinę konstrukcija.. bet jo.. Čia taip viskas elementariai padaryta.. Na viskas ir kainuoja, tai jo rūbeliai smile.gif Nes taip padaryti gal ir baisiai nėra sudėtinga, bet kad jis būtų dar ir patrauklus akiai tai gal biški sudėtingiau.

Irma jis man skilo tuoj mestelsiu kitą nuotraukytę, kad matytųsi.
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 02 11, 23:26)
na, tai kuris Lietuvos auksarankis pagamins toki? cia viskas taip elementaru, o tokius pinigus kainuoja doh.gif

Ar kas issprende tavo bedele?

ech, atrodo elementaru, bet jei paprašai kažko tokį pagamint (na, turiu galvoje ne savą žmogų, o tiesiog kokį meistrą), tai tokią kainą pasako, kad tikrai geriau apsimoka gražiai aprengtą iš JAV nusipirkt biggrin.gif Čia nebent vyrą ar tėtį šaltkalvį kas turi, tai gal tada ir nebrangu būtų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 12 vasario 2011 - 12:00
QUOTE
Irma jis man skilo tuoj mestelsiu kitą nuotraukytę, kad matytųsi.

g.gif jau per velu aisku, bet tavo vietoj s buciau kreipusi pas Sizzix gamintoja. Mano Quickutz. Revolution uzstrigo ir sukimosi mechanizmas suluzo (bet tai buvo mano kalte kadangi nevisiskai perkirto kai kurias smulkesnes formas, tai as nusprendziau dar dadeti chipboard kartona kad labiau suspaustu doh.gif ...uzstrigo, nuluzo ir nei pirmyn nei atgal....sad.gif Paskambinau QK, ir man jie atsiunte nauja, netgi patobulinta varianta Quickutz Epic 6, su 50% nuolaida, ir nieko neeme uz persiuntima.
Manau kad nors ir gyveni uzsieni, Sizzix butu tau suteike palanku pasiulima grazinti, apmainyti, nuolaida pasiulyti, nauja ruba atsiusti, ar bent nurodyti Europoj kur oficialiai Sizzix galetu tau pataisyti,... ax.gif Sizzix nemaza kompanija...ju reputacija jiem yra viskas wink.gif
Atsakyti
user posted image

Na ne per vėlu smile.gif aš jiem bent jau galiu fotkes nusiųsti kaip atrodo jų gaminamas aparačiukas smile.gif
Atsakyti
Laba diena, gal kazkur yra koks saraselis pradedanciajam? teko daryti pasveikinima draugei ir taip patiko, kad noreciau kazkuo rimciau uzsiimti, bet nesinori pinigu leisti ant niekam tikusiu daiktu, todel ziurejau jau rimtesniu prekiu, bet gal dar turetumet kokiu patarimu ku tiksliau reiketu?
Atsakyti
Sveikutes, turiu viena atliekama karsto oro fena, nauja, jei ka domina parasykite i az. Vyras padovanojo, o as nezinodama uzsisakiau verysad.gif ir dabar du
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2011 02 03, 19:34)
Jei kam įdomu sizzix be rūbų smile.gif
user posted image



Sveikos skepintojos ax.gif pakankamai ilgai stebiu jusu darbus ir baigiu susirgti sia liga, nors dar nieko neskrepinau blush2.gif
Visu pirma neturiu ne vieno tam skirto irankio...
Rasau cia todel, nes noriu paklausti kam skirtas sis sizzix prietaisiukas g.gif daug maz isivaizduoju, bet gal galima konkreciau patikslinti mano nuojauta?

P.S. gal yra kur Vilniuje vienos dienos kursai? kad susipazinti su paciu darbo principu ir pagrindiniais irankiais?
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 28, 22:01)
O kas cia Big Bite 2...koks patobulintas krokodilas? g.gif
Ai, as ten ivairiai uzsisakiau is cia blush2.gif ...senesniu stampuku po (vt.) ir visiskai nauju tik CHA debiutu pristatomu rinkinuku wub.gif . Esu suplanavus net kelis konkrecius skrebukus, ir nuotraukas siandien atsiemiau, o stampuku dar nera g.gif

Labai norejau uzsisakyti ta "Post Card" kaip Tavajam pastarajam LO, bet ju visu rinkinuka imti man pasirode kad per daug tu "Post Card"...
* Dar labai uzsimaniau keliu Crafters Workshop traferetu...taip tiktu su tais purskiamais Glimmer Mist  wub.gif bet man reikia stabdyti keliem men.po tokio uzsakymo blush2.gif


Susizgribau, kad cia mes apie priemones privarem i skrebuku tema, tai bandau taisyt reikala smile.gif

Big Bite'as tai jo, tas senas geras krokodilas-kniedziu imusejas: SIS
As ziauriai megstu stampukus, ir man tie Stampers Anonymous labai patiko (turiu rinkini va SITA, tai cia ir Post Card yra), bet visiskai man nesiseka juos pritaikyti skrebukuose doh.gif Praktiskai nenaudoju ju, nors galeciau pirkt ir pirkt lotuliukas.gif

Is trafaretu tai tas medziai nerealus bigsmile.gif Bet kazin, kaip realiai gaunasi nupurskus, ten gana smulkus tas trafaretas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 02 28, 15:41)
Susizgribau, kad cia mes apie priemones privarem i skrebuku tema, tai bandau taisyt reikala smile.gif

Big Bite'as tai jo, tas senas geras krokodilas-kniedziu imusejas: SIS
As ziauriai megstu stampukus, ir man tie Stampers Anonymous labai patiko (turiu rinkini va SITA, tai cia ir Post Card yra), bet visiskai man nesiseka juos pritaikyti skrebukuose  doh.gif  Praktiskai nenaudoju ju, nors galeciau pirkt ir pirkt  lotuliukas.gif

Is trafaretu tai tas medziai nerealus  bigsmile.gif Bet kazin, kaip realiai gaunasi nupurskus, ten gana smulkus tas trafaretas  g.gif

reikia taisyt reikala...as irgi pagalvojau post-fact po atsakymo kad reiketu i sia tema pereiti 4u.gif
Man labai patinka sis tavo rinkinukas wub.gif rasciau kur panaudoti...
Pastebejau kad ant vyrisku rubu dabar tokia mada "grunge hearts"...man ta isvarvejus sirdis labiau berniukiska negu mergaitiska...lyg tatuiruote.
O paukstukas ir augalai tai tikrai imanoma panaudoti placiai tematikai thumbup.gif . As nusiteikus savo stampu rinkinus vartoti net labai, bet bus matyt ax.gif
O del medziu trafereto tai as taip irgi pagalvojau kad labai smulku, bet realiai gal atrodys kitaip. Uzsisakysiu ateity kada....nors panasu medi stampa uzsisakiau is Stampers anonymous.
Man kzkp nelabai gailisi leisti $$ ant traferetu, stampu, irankiu, kadangi tai priemones su kuriom gali pati viska pasidaryti: rastuota popieriu bei visus kitus mazmozus skrebui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 28 vasario 2011 - 23:19
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 28, 23:15)
Pastebejau kad ant vyrisku rubu dabar tokia mada "grunge hearts"...man ta isvarvejus sirdis labiau berniukiska negu mergaitiska...lyg tatuiruote.

Kas idomiausia, sitas stampukas ir MB labai patiko hihihi.gif O man tai schmoll.gif Nors gal sugalvosiu, kur panaudot biggrin.gif

Irma, o koriuko motyvo stampa uzsisakei? hihihi.gif
Man dar kazkaip labai patiko laumzirgio stampukas P1-622 Dragonfly Legend.
Nors ten tiek daug graziu... Turbut isleisciau belekiek $ bigsmile.gif Be jokios sazines grauzaties lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zmogiuke: 01 kovo 2011 - 09:01
QUOTE
Irma, o koriuko motyvo stampa uzsisakei? 

pažysti mane lyg ilgalaikę draugę... blush2.gif ant kiek aš permatoma biggrin.gif
Atsakyti