Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

QUOTE(ader @ 2013 07 18, 11:43)
Sandrita, as turiu sew easy, kas butent tave domina-ar gerai dirba-. jei tinkamai naudoji tai gerai ir dirba. praduria skylutes, o paskui su adata siuvi ir tiek. tiesiog paciam nereikia skyluciu badyt, greiciau gaunasi.

savoka netoras ir neploniausias popierius dazniausiai apibreziamas jo gramatura. Akvarelinis popierius yra 210 gr. rasomasis popierius 80 gr. tai kokio tau storio reikia?  cardstock popierius yra nuo 200 iki 220 gr apytiksliai. plonesnis vienpusis nuo 120 gr.
is standartinio 30x30 lapo visada nesunkiai galima padaryt ir A4.

perkaitus galvelė.. kažkaip man 30x30 pasirodė mažesnis už A4 doh.gif doh.gif doh.gif
man 80 gr reiktų, kad lenktųsi gerai...
Atsakyti
80 gramu per plonas. nezinau ka zadi daryt, bet atvirukams tai tikrai per plonas.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2013 07 18, 13:59)
80 gramu per plonas. nezinau ka zadi daryt, bet atvirukams tai tikrai per plonas.

ne atvirukus, čia kitokiems rankdarbiams reikia 4u.gif
Atsakyti
niuu tada ieskok kokiam senas naujas, artmanijoj, nes as kur turiu skrebinimo popieriaus tai jis storesnis
Atsakyti
sakykit ar labai blogas pasirinkimas

user posted image
ar geriau
user posted image

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Sandrita-: 24 liepos 2013 - 14:43
QUOTE(-Sandrita- @ 2013 07 24, 15:42)
sakykit ar labai blogas pasirinkimas

Žiūrint kam labiau naudosi - skrebukams man labiau patinka pjaustyklė (1-as tavo variantas), nes susidaro mažiau atraižų. Bet, šimpa peiliukai - didelių kiekių popieriaus pjaustymui neitin geras pasirinkimas. Geriau giljotina (2-as variantas). Bet tavo nurodyta turi gan mažą plotį (aš ja irgi buvau susidomėjusi, bet išbraukiau iš norų sąrašo).

Geriausias variantas šis biggrin.gif Pati tokios dabar noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2013 07 24, 16:09)
Žiūrint kam labiau naudosi - skrebukams man labiau patinka pjaustyklė (1-as tavo variantas), nes susidaro mažiau atraižų. Bet, šimpa peiliukai - didelių kiekių popieriaus pjaustymui neitin geras pasirinkimas. Geriau giljotina (2-as variantas). Bet tavo nurodyta turi gan mažą plotį (aš ja irgi buvau susidomėjusi, bet išbraukiau iš norų sąrašo).

Geriausias variantas šis  biggrin.gif Pati tokios dabar noriu  smile.gif

einu tarpininikių kokių ieškoti, ačiū 4u.gif
Atsakyti
as turiu ta purple cow. Naudoju tik giljotina, nepamainomas dalykas. thumbup.gif pjaustykles net nenaudoju, laikau sukomplektuota tik del darbo ploto dydzio. Nes dirbu su formatu 30x30 tai labai gerai kad butent tokia formatui skirta, nes su siauresnemis manau nepatogu butu atmatuoti didesni lapa.
Atsakyti
va kokio popieriaus man reikia
Popierius
gal žinote kur galima įsigyti tokio? ax.gif
Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2013 07 25, 16:42)
va kokio popieriaus man reikia
Popierius
gal žinote kur galima įsigyti tokio?  ax.gif
Sveikos  4u.gif

Tai,kad atverčia visą sąrašą popierių,kurio reikia ir neaišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 07 25, 18:39)
Tai,kad atverčia visą sąrašą popierių,kurio reikia ir neaišku smile.gif

pvz
ten man daug tinkamų, tik kur tokių gaut doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2013 07 25, 17:52)
pvz
ten man daug tinkamų, tik kur tokių gaut  doh.gif

Vat imi ir perki ir lauki lauki lauki CIA
Atsakyti