Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

QUOTE(sypseniki @ 2013 03 13, 08:44)
is kokio miesto esi? nes Vilniuje, Kaune, Klaipedoje organizuojasi skrebukes mini mytus ir susibega keliom valandelem, tada buna puiki proga isbandyti, pasidalinti patarimais, paciupineti ivairias priemones gyvai.


O Kretingoje nebutu galimybes visa tai pamatyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žaislas @ 2013 03 13, 19:58)
O Kretingoje nebutu galimybes visa tai pamatyti?  ax.gif

Tai parasyk man az ir susitarsim kada uzlektum pas mane i svecius smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, ar dekoratyviniai skylamusiai kerpa dirbtini veltini (filca)? as sirduciu noreciau pasigaminti is storesnio veltinio, tai kilo mintis... ax.gif
Atsakyti
veltinio skylamusiai nekerta
Atsakyti
Sveikos, atkeliavau pas jus su tokiu klausimėliu... Vestuvėms ruošiu vestuvių nedį (ant drobės), kur svečiai turės dėti savo pirštų antspaudus... Gal galėtumėte patarti kokius dažus tam geriausia rinkti? Mastau apie šokius:
http://www.spalvunam...iai-rasalai-p1/

Ar būtų tinkamas pasirinkimas, ir ar uždėjus antspaudą su drėgna servetėle dažai nuo pirštų nusivalys? smile.gif
Atsakyti
turetu nusivalyti smile.gif tik nepirkit paciu pigiausiu dregnu serveteliu biggrin.gif

ar ant drobes kazkas matysis? g.gif turetu... ant popieriaus isbandziau dabar balta toki rasala , normaliai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dimming: 28 kovo 2013 - 21:39
Na pas mane tokia drobė kur jyske pardavinėja... Balta ji, ant jos ir dės antspaudus... Aš nesu susidūrusi su tokiais dažais, todėl ir atėjau pas jus patarimo... smile.gif
Atsakyti
Ant drobes puikiai tinka ir akriliniai dazai, gerai atsispaudzia ir gerai nusivalo smile.gif
Atsakyti
Bet tie su pagalvėlėm patogiau naudoti šiuo atveju, nesugalvoju kaip akrilinius dažus reikėtų pateikti.. biggrin.gif nebent į paletę įspausti...
Atsakyti
QUOTE(BukSavimi @ 2013 03 29, 11:26)
Bet tie su pagalvėlėm patogiau naudoti šiuo atveju, nesugalvoju kaip akrilinius dažus reikėtų pateikti.. biggrin.gif nebent į paletę įspausti...

Tie su pagalvėlėm tikrai puikiai tinka Jūsų tikslui mirksiukas.gif
Atsakyti
i paprasta kempinele graziai iskirpta ir grazioj formelej patalpinta gali panaudot, pakankamai dazu tikrai prigers ax.gif nors pagalvojus kai i vestuves su prilipdytais ir ne tik nagais rinksis, tai blizgiu sutepimas ir valymas gali but nepageidaujamas biggrin.gif panages tikrai ne taip lengvai nusivalo kartais, juk bus kas su piestukais pasibaline ir ten tikrai pasiteps, nebent smikst ant greito ir vos g.gif
Atsakyti
Tada dar klausimas- ar ta kempinėlė su dažais neapdžiūtų per pusdienį?
Labai nenoriu prisipirkti prekių, kurių gali neišeiti panaudoti, tai atleiskit, kad taip klausinėju... biggrin.gif
Atsakyti