Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

Vat as irgi mastau g.gif Katra geriau,nes kaip tik galvoju pirkti unsure.gif
Atsakyti
dydziu 4u.gif BIG SHOT kerta platesnes formeles, kokie dar skirtumai nzn, as rinkaus nesvarstydama big shot youtube paziurejus fimukus ax.gif
Atsakyti
ir as issirinkau Big Shot, nes telpa didesnes ir platesnes formeles
Atsakyti
iveskit big shot vs cuttle bug youtube ir paziurekit mirksiukas.gif
https://www.youtube....h?v=-vqp_k3-Wmo
Atsakyti
QUOTE(nanainis @ 2013 03 11, 20:22)
iveskit big shot vs cuttle bug youtube ir paziurekit  mirksiukas.gif
https://www.youtube....h?v=-vqp_k3-Wmo

Aciu uz saunia nuoroda! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš pasirinkau Bugą dėl kompaktiškumo - jis susilanksto ir neužima daug vietos; ir dėl spalvos lotuliukas.gif

Didelių formelių nenaudoju (jos ir pakankamai brangios, nors labai net nesidomėjau).
Atsakyti
pas mane irgi vietos trukumas, ypac ant darbinio stalo biggrin.gif paziurejau, kad abu uzima daug vietos kai reikia dirbt, o taip tiek viena tiek kita i lentyna nest, plius pas mane bardakas, tai big shot platformos visada masinelej patalpintos nepasimeta ir man gyvai parduotuvej parakinejus big shot gerokai stabilesnis pasirode-man tas labai svarbu yra rolleyes.gif o dabar jau ir i big shot nebetelpa visos formeles kurias sutalpint noreciau biggrin.gif
dar didesne tik big shot pro yra is tu kur galeciau ir medziagas kirst, ir metaliuka? ir ivairios kirtimo formos tilptu biggrin.gif
Atsakyti
Dekui, merginos, uz atsakymus ir uz video 4u.gif Kaip matau kol kas laimi big shot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Soane @ 2013 03 11, 18:18)
Sveikos skrebintojos,
jau seniai norejau paklausti jusu patarimo - i kuri aparaciuka geriau investuot i Sizzix Big Shot ar Cuttlebug?  g.gif Vis niekaip neapsisprendziu. Kuo jie is tikruju skiriasi?

Praktiskai skiriasi tik tuo, kad Sizzix Big Shot keliais mm anga nezymiai didene ir jis nekompaktiskas, kaip susilankstantis Cuttlebugas. O formeles tinka ivairios ir abiems aparatams. as siuo metu turiu abu aparatus, ilgai atitarnaves bugas ilsisi lentynoje ir idarbintas pas mane yra Sizzix'as, kertant su juo, man jis stabilesnis ir nereikia jegos prilaikant kaip su bugu. o seip ieskant ir norint isigyti tai ziurek kuris pigiau tau butu, tad tik kaina manau butu didziausias skirtumas.
Atsakyti
QUOTE(sypseniki @ 2013 03 12, 16:20)
Praktiskai skiriasi tik tuo, kad Sizzix Big Shot keliais mm anga nezymiai didene ir jis nekompaktiskas, kaip susilankstantis Cuttlebugas. O formeles tinka ivairios ir abiems aparatams. as siuo metu turiu abu aparatus, ilgai atitarnaves bugas ilsisi lentynoje ir idarbintas pas mane yra Sizzix'as,  kertant su juo, man jis stabilesnis ir nereikia jegos prilaikant kaip su bugu. o seip ieskant ir norint isigyti tai ziurek kuris pigiau tau butu, tad tik kaina manau butu didziausias skirtumas.

Dekui uz palyginimus 4u.gif Kol kas tik nete parduotuvese ziurejau, butu gerai kur nors "gyvai" apziuret ir ismegint.
Atsakyti
QUOTE(Soane @ 2013 03 13, 01:22)
Dekui  uz palyginimus  4u.gif Kol kas tik nete parduotuvese ziurejau, butu gerai kur nors "gyvai" apziuret ir ismegint.

is kokio miesto esi? nes Vilniuje, Kaune, Klaipedoje organizuojasi skrebukes mini mytus ir susibega keliom valandelem, tada buna puiki proga isbandyti, pasidalinti patarimais, paciupineti ivairias priemones gyvai.
Atsakyti
QUOTE(sypseniki @ 2013 03 13, 08:44)
is kokio miesto esi? nes Vilniuje, Kaune, Klaipedoje organizuojasi skrebukes mini mytus ir susibega keliom valandelem, tada buna puiki proga isbandyti, pasidalinti patarimais, paciupineti ivairias priemones gyvai.

Oj butu labai malonu prisijungti, bet, kad as ne LT gyvenu... Rasiu kazkur ir cia. Kaip tik menesio pabaigoje maciau, kad bus viena rankdarbiams skirta muge, tai gal pavyks ten apsilankyti ir kazka isbandyti/isigyti.
Atsakyti