Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

Ader, o kuo skiriasi giljotina nuo trimerio? Pagal skrebukes nuoroda as galvociau, kad tas Tonic Studios yra giljotina, o parasyta, kad trimmer...
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2012 12 12, 06:10)
Ader, o kuo skiriasi giljotina nuo trimerio? Pagal skrebukes nuoroda as galvociau, kad tas Tonic Studios yra giljotina, o parasyta, kad trimmer...

'trimmer' tai bendras a lia 'generic' zodis - pjaustykle. 'Gillotine trimmer' tai 'gilotina pjaustykle' wink.gif
Gilotinos visad tures ta pasikelianti rankini kirtimo buda; ta Purple Cows foto tai desinej pavaizduota gilotina, kairej paprastas trimmer, bet kadangi tai cobmo komplektas tai bendrai pavadino kad trimeriai.

Kiti tipai, pavyz mano Genesis trimmer skaitosi "rotary trimmer" tai peiliukas apvalus slankiojantis,....o kiti kaip pavyz. Fiskars trimmer tai pigiausi 'trimeriai' ju maza britva nudilsta, reikia daznai (man po dvieju skrebuku) keisti. Nors Fiskar pliustas tai labai lengva pasiimti i skrebukiu susitikimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 12 gruodžio 2012 - 14:12
Na ir įsiplieskė pokalbis lotuliukas.gif
Kai pradėjau skrebinti prisip[irkau tų figūrinių žirklių. Nu ką galiu pasakyti vaikams žaisti tinka o rimtesniems darbeliams geriau naudoti krašto skylamušius
Papildyta:
QUOTE(PussBoots @ 2012 12 11, 11:26)
O kas negerai su ja?  rolleyes.gif Greit atšimpa ar šiaip nepatogu ja naudotis?

Labai nepatogu ir dažnai nusipjaudavo kreivai. Tokiam reikalui jau man geriau būtų naudoti paprastą metalinę liniuotę ir popieriaus peilį. Mažiau vietos užima ir tiesiau nusipjauna


Papildyta:
QUOTE(PussBoots @ 2012 12 11, 13:17)

Office Day pirkau kelias figūrines žirkles po ~5 Lt, tai negalėčiau pasakyt, jog džiaugčiausi jomis rolleyes.gif Paimk storesnį popierių arba kelis lapus sudėk - ir jau pradeda kramtyt doh.gif Atidaviau vaikui  biggrin.gif
Užsisakiau per internetą lipnios dvipusės 4 vnt juostelės (UZLEX TR 330, 6mm х 50m)... vieneto kaina tikrai nedidelė - vos 5.90Lt. Bet kai jau užsisakiau, atsiuntė į e-mail sąskaitą... +20 Lt už atsiuntimą unsure.gif

http://adv24.lt/lt/l...pic.php?id=3434


dažnai internetinės parduotuvės už dyką siunčia tik tokiu atveju kai užsisakai prekių už tam tikrą sumą. Dėl kelių niekučių net neverta siūstis.
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 12 12, 15:09)
'trimmer' tai bendras a lia 'generic' zodis - pjaustykle. 'Gillotine trimmer' tai 'gilotina pjaustykle' wink.gif
Gilotinos visad tures ta pasikelianti rankini kirtimo buda; ta Purple Cows foto tai desinej pavaizduota gilotina, kairej paprastas trimmer, bet kadangi tai cobmo komplektas tai bendrai pavadino kad trimeriai.

Kiti tipai, pavyz mano Genesis trimmer skaitosi "rotary trimmer" tai peiliukas apvalus slankiojantis,....o kiti kaip pavyz. Fiskars trimmer tai pigiausi 'trimeriai' ju maza britva nudilsta, reikia daznai (man po dvieju skrebuku) keisti. Nors Fiskar pliustas tai labai lengva pasiimti i skrebukiu susitikimus.

Aciu! Dabar aiskiau. Man MB vis liepia nusipirkt giljotina, nes kol kas vargstu su liniuote ir peiliu, bet kazkaip man nesinori griozdo dar vieno... O jeigu paprastas trimmer su peiliuku, tai juk vis tiek atsimpa per laika, ar ne (net jei ir ne fiskar firmos)?
Papildyta:
QUOTE(kristi13 @ 2012 12 12, 17:45)
Na ir įsiplieskė pokalbis lotuliukas.gif
Kai pradėjau skrebinti prisip[irkau tų figūrinių žirklių. Nu ką galiu pasakyti vaikams žaisti tinka o rimtesniems darbeliams geriau naudoti krašto skylamušius
Papildyta:

Labai nepatogu ir dažnai nusipjaudavo kreivai. Tokiam reikalui jau man geriau būtų naudoti paprastą metalinę liniuotę ir popieriaus peilį. Mažiau vietos užima ir tiesiau nusipjauna


haha, as irgi prisipirkau biggrin.gif Tiesa, ir dabar naudoju vienas - kur lankeliais kerpa, bet jau net nera kalbu, kad per kelis sluoksnius perkirptu.
Vadinasi, sita pjaustykle tikrai atkrenta. Dekui uz info.
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 12 12, 14:09)
'trimmer' tai bendras a lia 'generic' zodis - pjaustykle. 'Gillotine trimmer' tai 'gilotina pjaustykle' wink.gif
Gilotinos visad tures ta pasikelianti rankini kirtimo buda; ta Purple Cows foto tai desinej pavaizduota gilotina, kairej paprastas trimmer, bet kadangi tai cobmo komplektas tai bendrai pavadino kad trimeriai.

Kiti tipai, pavyz mano Genesis trimmer skaitosi "rotary trimmer" tai peiliukas apvalus slankiojantis,....o kiti kaip pavyz. Fiskars trimmer tai pigiausi 'trimeriai' ju maza britva nudilsta, reikia daznai (man po dvieju skrebuku) keisti. Nors Fiskar pliustas tai labai lengva pasiimti i skrebukiu susitikimus.



Kai tiek daug informacijos, sunku ir susigaudyt jau lotuliukas.gif
Atsakyti
Thomas philips parduotuvėje kažkada pirkau visai neblogą pjaustyklę. Pigi ir skrebinančioms tik savo malonumui pats tas. Pirkau ją gal prieš tris metus ir pakankamai dažnai naudojau kol neturėjau giljotinos. Žinoma tai tik mano nuomonė
Atsakyti
QUOTE
Aciu! Dabar aiskiau. Man MB vis liepia nusipirkt giljotina, nes kol kas vargstu su liniuote ir peiliu, bet kazkaip man nesinori griozdo dar vieno... O jeigu paprastas trimmer su peiliuku, tai juk vis tiek atsimpa per laika, ar ne (net jei ir ne fiskar firmos)?

blink.gif tu iki siol liniuote ir peiliuka vartoji? tavo skrebukai tokie dailus visi,...gerokai rankas vargini, nu ir peiliuka daznai turi keisti ar ne?
Mano pirmas trimeris tai buvo linuote su peiliuku pacioj linuotej...nesugebejau lygiai karpyti nei vieno popieriaus lotuliukas.gif
o klausyk,....ka tu tada darai su nuotraukom, jei turi montaza foto ir reikia ji iskarpyti i atskiras foto, tai negi su liniuote ir beiliuku ar zirklem?
Atsakyti
Tai aš tada atsilikusi visai ... mano visi darbai daromi žirklėmis blush2.gif
Darbuojuos pradedant dideliomis, baigiant manikiūrinėmis ...
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 12 13, 19:41)
blink.gif tu iki siol liniuote ir peiliuka vartoji? tavo skrebukai tokie dailus visi,...gerokai rankas vargini, nu ir peiliuka daznai turi keisti ar ne?
Mano pirmas trimeris tai buvo linuote su peiliuku pacioj linuotej...nesugebejau lygiai karpyti nei vieno popieriaus  lotuliukas.gif
o klausyk,....ka tu tada darai su nuotraukom, jei turi montaza foto ir reikia ji iskarpyti i atskiras foto, tai negi su liniuote ir beiliuku ar zirklem?

Mhm blush2.gif as viska pjaustau su liniuote ir peiliuku. Del peiliuko pakeitimo ten maziausia beda - nulauzi galiuka ir vel naujas astrus smile.gif ir nuotraukas taip pat pjaustau, todel kartais nukreivoju smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sanrita @ 2012 12 13, 22:35)
Tai aš tada atsilikusi visai ... mano visi darbai daromi žirklėmis  blush2.gif
Darbuojuos pradedant dideliomis, baigiant manikiūrinėmis ...

O va zirklem nemoku kirpti lygiai... labai retai kada naudoju, nebent koki nors rasta iskirpti reikia.
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 12 13, 18:41)
Mano pirmas trimeris tai buvo linuote su peiliuku pacioj linuotej...nesugebejau lygiai karpyti nei vieno popieriaus  lotuliukas.gif


Man ir ta pati problema... doh.gif Dariau savo pirmaji atviruka (kirpau ziklemis), tai nukraivaliojau isvis i lankas blush2.gif Neiskentusi pasiemiau tapetu pjaustymo peiliuka ir su liniuote.... lotuliukas.gif


QUOTE(Zmogiuke @ 2012 12 13, 21:47)
Mhm  blush2.gif  as viska pjaustau su liniuote ir peiliuku. Del peiliuko pakeitimo ten maziausia beda - nulauzi galiuka ir vel naujas astrus smile.gif ir nuotraukas taip pat pjaustau, todel kartais nukreivoju smile.gif


Bet kokie dailus Jusu darbeliai! bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pasididairiau Google kanceliarines prekes giljotina tai pas jus LT vienas pagrindinis modelis propoguojamas...panasu i Purple Cows pagal kokybe. Kartais neskrebinimui skirtos priemones rodos daug geresnes kokybes.
Pamenu kada dirbau vienam ligonines ofise, tai turejom toki monstra giljotina kad per 10 popieriu perkirsdavo blink.gif ...nors visad bijodavau pirsta netycia pakisti....ir tai, tai buvo pagrindine priezastis kodel nepirkau giljotinos - kad mazuju seimos nariu pirstai nenukentetu. Nors gal as viena cia taip pergyvenu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 14 gruodžio 2012 - 13:59
Purple Cows ašmenys buki. Jie nėra pagalastii blush2.gif
Atsakyti