Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

QUOTE(Ambro @ 2012 12 02, 21:24)
Kaip manot, gera pjovimo liniuotėdekostudijosrolleyes.gif Pradėjau domėtis skrebinimu, manau tikrai prireiks jos ir neretai  smile.gif  Plius ir pjovimo kilimėlis pridėtas, aišku, kiek ten jo yra...

Ieškojau inete ir tų kilimėlių 30x45cm, labai jau skirtingos kainos, pradedant nuo 30-40 Lt...  Manau tokio dydžio pilnai turėtų užtekt smile.gif

user posted image
Gal žinot, kur pigiau galėčiau įsigyt skylamušių: figūrinių ir šoninių? Nes iš dekostudijos biškį brangogai išeitų  unsure.gif  Pradžiai tiktų ir naudoti  smile.gif




as tokia liniuote naudoju smile.gif
atsizvelgiant i kainos ir kokybes santyki ir daznuma naudojimo, tai man sita kai rinkausi, pasirode tinkamiausias variantas
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2012 12 10, 15:21)
Deja ji visai man nepatiko ax.gif  ax.gif  ax.gif

O kas negerai su ja? rolleyes.gif Greit atšimpa ar šiaip nepatogu ja naudotis?


Jau daugmaž viską susipirkau, sesė dar ir tą kaulinę mentelę man pažadėjo padovanot bigsmile.gif thumbup.gif Teliko tik pasirūpinti pjaustymo kilimėliu.... Kokio dydžio optimaliausia turėt? rolleyes.gif Kažin užtenka A3 formatu?
Atsakyti
as ant stalo dabar turiu 3 A3 kilimelius lotuliukas.gif
bet siaip vieno tokio dydzio tikrai uztenka
smile.gif
Papildyta:
dar apie pjaustykles. Turejau gal tris ivairias pjaustykles , bet labiausiai man patinka giljotina. Nors uzima daug vietos, bet pjovimo prasme tikrai zymiai patogiau
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2012 12 11, 10:28)
as ant stalo dabar turiu 3 A3 kilimelius  lotuliukas.gif
bet siaip vieno tokio dydzio tikrai uztenka
smile.gif
Papildyta:
dar apie pjaustykles. Turejau gal tris ivairias pjaustykles , bet labiausiai man patinka giljotina. Nors uzima daug vietos, bet pjovimo prasme tikrai zymiai patogiau

Tikiu, kad GERAS daiktas - yra geras! Nesiruošiu kol kas tuo užsiimt kasdien (dar iki profesionalumo man dar toli smile.gif ), nors minčių ir pastoviai kyla, net miegot normaliai negaliu lotuliukas.gif Bet kaip pradžiai, dėl patogumo tiktų ir paprastesnis, svarbu, kad pjautų popierių, "nekramtytų".

Office Day pirkau kelias figūrines žirkles po ~5 Lt, tai negalėčiau pasakyt, jog džiaugčiausi jomis rolleyes.gif Paimk storesnį popierių arba kelis lapus sudėk - ir jau pradeda kramtyt doh.gif Atidaviau vaikui biggrin.gif

user posted image user posted image




Užsisakiau per internetą lipnios dvipusės 4 vnt juostelės (UZLEX TR 330, 6mm х 50m)... vieneto kaina tikrai nedidelė - vos 5.90Lt. Bet kai jau užsisakiau, atsiuntė į e-mail sąskaitą... +20 Lt už atsiuntimą unsure.gif

http://adv24.lt/lt/l...pic.php?id=3434
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PussBoots: 11 gruodžio 2012 - 12:17
QUOTE(PussBoots @ 2012 12 11, 13:17)
...
Užsisakiau per internetą lipnios dvipusės 4 vnt juostelės (UZLEX TR 330, 6mm х 50m)... vieneto kaina tikrai nedidelė - vos 5.90Lt. Bet kai jau užsisakiau, atsiuntė į e-mail sąskaitą... +20 Lt už atsiuntimą unsure.gif

http://adv24.lt/lt/l...pic.php?id=3434

O tai paprastai pirmiausiai reikia pasidomėti siuntimo kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2012 12 11, 12:51)
O tai paprastai pirmiausiai reikia pasidomėti siuntimo kaina smile.gif


Kai pildziau krepseli, niekur nebuvo uzsiminta... Kitur automatiskai iskaiciuoja siuntima, iskart matosi.


P.s. norejau paklaust, koki tusa rinktis papildymui. Pirkau tokia kempinele Office Day parduotuvej smile.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PussBoots: 11 gruodžio 2012 - 14:25
Man atrodo kad galima pildyt tik analogisku t.y. Versacolor rasalu...
Atsakyti
figurines zirkles reiketu is vis pamirsti. schmoll.gif nieko gero, o kai kurio kainuoja kaip neblogas krasto skylamusis. geriau jau i toki investuoti. O del pjaustykles, tai buna ir nedideliu giljotinu, verta apie jas pagalvoti, nes asmenys neatimpa, galima pjauti kelis lapus vienu metu.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2012 12 11, 15:26)
figurines zirkles reiketu is vis pamirsti.  schmoll.gif nieko gero, o kai kurio kainuoja kaip neblogas krasto skylamusis. geriau jau i toki investuoti. O del pjaustykles, tai buna ir nedideliu giljotinu, verta apie jas pagalvoti, nes asmenys neatimpa, galima pjauti kelis lapus vienu metu.

Galit pasiūlyt ką nors panašaus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambro @ 2012 12 11, 14:55)
Galit pasiūlyt ką nors panašaus? smile.gif

vienas is geriausiu pagal atsiliepimus:
Tonic Studios Guillotine trimmer 12x12 coliu

irgi neblogas...
Purple Cows
QUOTE
figurines zirkles reiketu is vis pamirsti.

siu zirkliu bumas skrebinime buvo 1980-90m.....nuo tada tik vaikai su jomis ir zaidzia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 12 gruodžio 2012 - 01:23
Dahle giljotinos, rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varla: 12 gruodžio 2012 - 09:06
As turiu puple cows giljotina, bet jinai didele , yra mazesniu. paziurek www.crafsuperstore.co.uk, musiskes dauguma is ten yra pirke .Jei dabar pradeciau skrebinti, ai rinkciausi giljotina o ne trimeri.
Atsakyti