Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

QUOTE(Zmogiuke @ 2012 10 03, 21:27)
Silueta galima uzsisakyti spalvu namu parduotuveleje:
http://www.spalvunam...ette-cameo.html

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Noriu jūsų patarimo...nesu skrebukė, bet prireikė man ovalo formos skylamušio. Radau ebay tinkamo dydžio (2"x1,5") EK success ir Clever Lever. Kaina abiejų panaši. Kurį patartumėte pirkti? O gal ką geresnio galite pasiūlyti? 4u.gif
Atsakyti
nerine, as turiu kelis EK success, nenusivyliau dar. Siaip beveik visi mano skylamusiai yra EK success, Marta Stewart ir Fiscars keli.
Atsakyti
Ačiū Katu 4u.gif
Reiks bandyti EK S..., nes "Martos" ir Fiskaro kiek brangesni pastebėjau...nežinia kas čia "žaidžia" - vardas ar kokybė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nerine @ 2012 11 04, 19:43)
Ačiū Katu 4u.gif
Reiks bandyti EK S..., nes "Martos" ir Fiskaro kiek brangesni pastebėjau...nežinia kas čia "žaidžia" - vardas ar kokybė biggrin.gif

MS brangiau dėl vardo ir dizainų (manau), nes juos gamina tas pats EK wink.gif
Atsakyti
Pagaliau turiu ką surišti su savo įrišimo aparatu ...
Ir jau buriu kokį pusvalandį. Mano internetas labai lėtas - pažiūrėti reklaminių filmukų galimybės nėra - prašau patarkit: kaip nustatyti kokio dydžio spiralės reikalingos ?
Gal kokie matavimo būdai yra ?
Surišau, bet man atrodo per gremėzdiška ... norėčiau pasitikrinti g.gif
Atsakyti
Kaip manot, gera pjovimo liniuotėdekostudijos? rolleyes.gif Pradėjau domėtis skrebinimu, manau tikrai prireiks jos ir neretai smile.gif Plius ir pjovimo kilimėlis pridėtas, aišku, kiek ten jo yra...

Ieškojau inete ir tų kilimėlių 30x45cm, labai jau skirtingos kainos, pradedant nuo 30-40 Lt... Manau tokio dydžio pilnai turėtų užtekt smile.gif

user posted image



Gal žinot, kur pigiau galėčiau įsigyt skylamušių: figūrinių ir šoninių? Nes iš dekostudijos biškį brangogai išeitų unsure.gif Pradžiai tiktų ir naudoti smile.gif
Atsakyti
Dar klausimėlių iškilo rolleyes.gif Atradau kelių rušių lipnių dvipusių juostelių, skiriasi tik pločiu ... maždaug kokio pločio imt: 3, 5, 10 mm...? Tokia tiktų?
http://adv24.lt/lt/liim/1225/


O gal patogiau klijų juostelės kaip čia?
user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambro: 04 gruodžio 2012 - 16:42
Mielos auksarankes 4u.gif prasau jusu pagalbos..kur lietuvoje galima isigyti grazu reljefiniu popieriu? 4u.gif Arba gal kuri auksaranke Vilniete turi reljefo masinyte ir sutiktu man padet..atsiliginciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evinoble @ 2012 12 04, 18:07)
Mielos auksarankes 4u.gif  prasau jusu pagalbos..kur lietuvoje galima isigyti grazu reljefiniu popieriu? 4u.gif  Arba gal kuri auksaranke Vilniete turi reljefo masinyte ir sutiktu man padet..atsiliginciau 4u.gif



SPALVU NAMU parduotuveje jau yra paruostuku, bet dydis tik atvirutems tinkamas
Atsakyti
QUOTE(Ambro @ 2012 12 02, 21:24)
[color=darkviolet]Kaip manot, gera pjovimo liniuotė

Deja ji visai man nepatiko ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2012 12 10, 16:21)
Deja ji visai man nepatiko ax.gif  ax.gif  ax.gif

Pritariu Kristei, pas mane tokią vaikai savo darbeliams gavo smile.gif
Atsakyti