Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

Labuka ax.gif turiu klausimuką, kokiais klijais reikia klijuoti filcą, ar creplą prie kartono, arba creplo raidytes prie filco

Ačiū atsakiusioms 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2012 06 18, 16:09)
Labuka  ax.gif  turiu klausimuką, kokiais klijais reikia klijuoti filcą, ar creplą prie kartono, arba creplo raidytes prie filco

Ačiū atsakiusioms  4u.gif  4u.gif

Manau, kad patogiausia karstais klijais arba galima naudoti mediuma, kuris tikrai labai gerai prilipina net metalines detales: Glossy accent
Atsakyti
Su karstais klijais ir crepla atsargiai, nes jei labai ikaites pistoletas ir labai karsti klijai gali raideles palydyti smile.gif
o klijai kur Justess nurode superiniai viskam thumbup.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Norėjau paklausti, gal kas nors kada buvo užmatę, kur būtų galima įsigyti štai tokių deko detalių? smile.gif
user posted image

Radau, kad yra čia, bet kad į Lietuvą nesiunčia sad.gif

Iš anksto dėkui pagelbėjusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditė* @ 2012 06 20, 22:05)
Labas 4u.gif

Norėjau paklausti, gal kas nors kada buvo užmatę, kur būtų galima įsigyti štai tokių deko detalių? smile.gif
user posted image

Radau, kad yra čia, bet kad į Lietuvą nesiunčia sad.gif

Iš anksto dėkui pagelbėjusioms 4u.gif

Tai bet juk rašo, kad nesiunčia tik į Rusiją, Ukrainą ir dar ten kelias šalis, o šiaip tai Worldwide. Tikrai manau siųs ir į Lietuvą , aš visada persiklausiu specialiai ir beveik 99.9 proc. būna teigiamas atsakymas, pabandyk ir tu mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,
Turiu toki klausimeli smile.gif Sakykit is kur man gauti tokia formele, kaip sitoj nuotraukytej ta rozine dalis? cia reikia specialaus aparato? Nesijuokit is manes, nes visiskai naujoke smile.gif
user posted image
Atsakyti
Aparatukas tai gali buti TOKS arba TOKS. po to remelis iskirstas su kirtimo formele, ju buna iavriausiu rusiu/kainu/firmu. o po to embosinta su TOKIA formele. ju irgi yra iavairiausiu firmu/kainu/rastu smile.gif
Atsakyti
Aparatą galima ir čia įsigyti Aparatas formelės yra štai tokios Kirtimo formos ax.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz atsakyma smile.gif O as tikejausi kazkaip issisukti be to aparaciuko smile.gif Zodziu mastysiu ka nors smile.gif
Atsakyti
Yra viena gudrybe embosinimui be aparato smile.gif tiesiog idedi popieriuka i formele ir pavazineji ja gerokai paspaudus su kocelu smile.gif rastas tikrai issispaus, tik jo iskilumas gausis priklausomai kiek jegos buvo panaudota biggrin.gif
Atsakyti
Kad man labiausiai reikia to remelio tokio, ar kaip cia pavadinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NinaAtina @ 2012 07 23, 13:05)
Kad man labiausiai reikia to remelio tokio, ar kaip cia pavadinti smile.gif

deja, be kirtimo mašinytės rėmelio niekaip nepavyks padaryt...tik reljefą dar galima "ūkiškai" įspaust, nors čia iš bėdos, nes vistiek jau kokybė ne ta visai gaunas. Jei tau reik kokiems kvietimams, tai paieškok tarp skrebukių, gal kuri pagelbės ir iškirs tau kažkokį kiekį tų rėmelių 4u.gif Nes tikrai daug vilniečių aparatukus turi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 23 liepos 2012 - 14:55