Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

QUOTE(Burtininke @ 2012 04 15, 20:10)
Atėjau su klausimu, nes dar esu visiškai naujokė  blush2.gif
Ruošiuosi pirkti silikoninius štampukus, sakykit kokį rašalą štampukams naudoti ir svarbiausia su kokiomis priemonėmis spalvinate jau atspaustą piešinuką ant popieriaus  ax.gif
Kaip pvz.:
http://4.bp.blogspot...qu4/s1600/2.jpg


Kadangi klausimo iliustracijai panaudotas mano spalvintas piešinukas - tai pati ir pakomentuosiu mirksiukas.gif Spalvinimui aš naudoju Letraset Aqua Promarkerius.
Štampukams naudoju Versamarker rašalus, konkrečiai šiame - juodasis.
Atsakyti

Varla mirksiukas.gif Ačiū už atsakymą, o Jūsų atvirutė papuolė atsitiktinai ieškant per google 4u.gif
Atsakyti
Gal galite patarti, kuom galima išgauti vandens efektą ant popieriaus g.gif
Idealiai būtų jei jis vietomis ir suskiltų ... g.gif
Tikiuosi aiškiai paklausiau blush2.gif
Atsakyti
Sanrita: pamegink dazyti su akvarele, ir kol dazai dar slapi pabarstyk grubios druskos. Kada isdzius, nubarstyk druska ir liks purslu efektas.
Taip pat ant slapios akvareles gali suraityti plastika (tokia kur maista vynioji i ja)
Paziurek youtube efektu: 'using salt with watercolor;
http://www.youtube.c...h?v=nLlWAUwDLBU
Atsakyti
Aš apakus blink.gif
Nu dar apie tokią techniką nesu girdėjus ...
Jei neišeis tą ką sumąsčius ... bandysiu celofaną.
Reikia "suvirškinti" informaciją lotuliukas.gif

Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanrita @ 2012 04 27, 14:03)
Aš apakus  blink.gif
Nu dar apie tokią techniką nesu girdėjus ...
Jei neišeis tą ką sumąsčius ... bandysiu celofaną.
Reikia "suvirškinti" informaciją  lotuliukas.gif

Ačiū  aciuks.gif

hi.gif smagu pasiulyti vertingu patarimu...
Atsakyti
Sveikutes,
prasau jusu pagalbos. ruosiuosi vestuvems. uzsakiau vestuviu medi, kad padarytu. turiu nusipirkti rasalo pirsto antspaudukams. nu bet nezinau koki pirkti. matau, kad naudoja rasala antspaudukams, kuris skrebinimui tinka. is kokiu rinktis - kalkiniu, pigmentiniu ar kitokiu dar? na turi graziai ziuretis ant popieriaus ir kad ant pirstu neliktu dazu, o pakankamai lengvai nusivalytu nuo ranku. ka pasiulytumete? is anksto aciu uz pagalba.
Atsakyti
QUOTE(*dika* @ 2012 06 02, 20:30)
na tai ir klausiu  ax.gif  ar verta bandyt toki daigta pirkt ? http://www.woodware....p;ProdSKU=71702
tokiu daziuku pliusas, kad daug spalvu ir neuzima daug vietos, bet man asmeniskai nepatiko naudojant, kad tepa slapiai, ilgai dziuna ir nevienodai pasidengia nuo paspaudimo kempineles prie krastelio lieka druzeliai, o ir spalva kazkaip per laika man nublanko... tad labiausiai as megstu ir visad naudoju Distress Ink rasaliukus patinka, kad su atskira kempinele isgaunu spalvos intensyvuma koks man patinka ir kai rasalo pado kempinele issibaige, nusiperku papildyma ir toliau naudoju smile.gif jau tikrai viena rasaliuka taip antrus metus be problemu naudoju smile.gif o ir efektu galima su siais rasaliukais ivairiausiu isgauti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sypseniki: 03 birželio 2012 - 09:40
QUOTE(sypseniki @ 2012 06 03, 10:38)
tokiu daziuku pliusas, kad daug spalvu ir neuzima daug vietos, bet man asmeniskai nepatiko naudojant, kad tepa slapiai, ilgai dziuna ir nevienodai pasidengia nuo paspaudimo kempineles prie krastelio lieka druzeliai, o ir spalva kazkaip per laika man nublanko... tad labiausiai as megstu ir visad naudoju Distress Ink rasaliukus patinka, kad su atskira kempinele isgaunu spalvos intensyvuma koks man patinka ir kai rasalo pado kempinele issibaige, nusiperku papildyma ir toliau naudoju smile.gif jau tikrai viena rasaliuka taip antrus metus be problemu naudoju smile.gif o ir efektu galima su siais rasaliukais ivairiausiu isgauti smile.gif

aciu uz info, pasidomesiu tavo siulomais 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal galėtumėte patarti, iš kur galėčiau parsisiųsti dienoraščio, brag book, ar smash book tipo knygutės ruošinį? Būsiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
user posted image

ar su tokia skrebukus ir pan dalykus pavyktu apsiuti?
Papildyta:
QUOTE(roka @ 2012 06 03, 13:06)
Mergaitės, gal galėtumėte patarti, iš kur galėčiau parsisiųsti dienoraščio, brag book, ar smash book tipo knygutės ruošinį? Būsiu labai dėkinga  4u.gif

cia yra

turiu toki ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2012 06 03, 13:51)
ar su tokia skrebukus ir pan dalykus pavyktu apsiuti?

manau pavyktu, bet patarciau rinktis masina su didesniu tarpu tarp pedeles ir korpuso, na kad galetum gamini "pakisti" siuti kad ir per viduri mirksiukas.gif cia kiek matau tai apie 5-6 cm. atstumas,bus labai nepatogu ( ziuriu pagal pedele ,nes ji 1-1.5 cm. plocio gali but ) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *dika*: 03 birželio 2012 - 13:00