Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

Sveikos,

Norėjau Jūsų konsultacijos 4u.gif Esu visiškai pradedanti ir neturinti nieko smile.gif
Jei noriu/planuoju klijuoti vieną popierių prie kito ir klijuojamo popieriaus plotas nemažas, ar galiu naudoti dvipuses lipnias juostas? Na pvz klijuoti A6. Ar kažką kitą naudoti?
ar tos dvipusės juostelės nestoros? galima jas naudoti be įrankio?
neinvestuojant (nžn ar tikrai mane įtrauks šis hobis, kolkas tai mirštu kaip noriu biggrin.gif) kokią priemonę pasirinkti pjaustymui? paprastas laužiamas peiliukas?
ar įmanoma/sudėtinga su skylamušiu pakrasčiams išmušti rašta pagal ilgą kraštinę- na sutaikyti, kad nesimatytų, kad per du kartus kirsta ir ar su tuo pačiu pasukant įmanoma iškirsti kampus?

ačiū labai už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Su dvipuse juosta gali klijuoti visokiausius plotus. Paskutiniu metu labai dažnai naudoju laužiamus peiliukus. Jie man pasidarė nepakeičiami. O dėl skylamušių gali kirsti per du per tris ar daugiau kartų. To nesimato. Gali kirsti ilgiausią juostą. Panašiai va tokeis. Vadinasi jie kraštiniais skylamušiais. Na o kampus išformuoti su tuo pačiu gal ir nepavyks. Tam būna kampiniai skylamušiai bet kaip ir visur taip ir čia galima sugalvoti alternatyvų.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi13: 07 gruodžio 2011 - 19:35
QUOTE(ersketroze @ 2011 12 07, 20:54)
AČIŪ  4u.gif o tą lipnią juostelę klijuojate per visą plotą? nes ji siaura, tai reikia iškloti visą plotą?
O peiliukai iš orientuotų parduotuvių ar paprasti?

Dėl dvipusių juostų nesenai patarimų sulaukiau (aš taip pat esu pradedanti skrebintoja), tai pasidalinsiu info: klijuojama iš kraštų ir įstrižai per klijuojamą plotą. Čia geras dvipusės lipnios juostos kainos ir kiekio santykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2011 12 07, 22:04)
Dėl dvipusių juostų nesenai patarimų sulaukiau (aš taip pat esu pradedanti skrebintoja), tai pasidalinsiu info: klijuojama iš kraštų ir įstrižai per klijuojamą plotą. Čia geras dvipusės lipnios juostos kainos ir kiekio santykis  4u.gif

aiškuma, dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ersketroze @ 2011 12 07, 21:54)
AČIŪ  4u.gif o tą lipnią juostelę klijuojate per visą plotą? nes ji siaura, tai reikia iškloti visą plotą?
O peiliukai iš orientuotų parduotuvių ar paprasti?

Tokių peiliukų gali gauti ir Senukuose. Nereikia ten labai jau specialaus skrebui mirksiukas.gif Ir iš viso Senukai neišsenkamas lobynas. net dvipusę juostą kartais tenais perku ir kokybė puiki
Atsakyti
QUOTE(Eglu @ 2011 10 08, 22:00)
Ka galetumete pasakyt apie stai toki aparaciuka?Ziureti cia

Isigijau Silhouette, tai saukau jau turiu kas iskerta norimas formas, bet labai noriu reljefu..dabar akcija vyksta, tai saukau gal visai verta? Ka manot? g.gif  biggrin.gif

p0as mane tai ir kerta ir ispaudus daro pirkau is karto mnasina, kuri viska daro, o cia tik ispaudzia tokia, turiu stai tokia Kirtimo masina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliaake25: 09 gruodžio 2011 - 17:02
Merginos, čia ėjo kalba, kad pačios sendinate albumo lapus ir paskui juos įrišate. Kaip tai padarote? Esu žaliau nei žalia šitame reikale, bet labai norisi dukrytei albumiuką padaryti ax.gif
Atsakyti
Sendinti galima specialiais rasalais netgi arbata ar kava ziurint koki efekta nori isgauti. Bet kaip suprantu nori daryti albuma tai sendintu tau reikes kazkokiu gabaliuku kuriais veliau dekoruosi pagrinda. Jei turi nusiziurejusi ka nors panasaus ka noretum pagaminti parodyk bus lengviau nupasakot kaip tai padaryta.
Atsakyti
Na vat, pavyzdžiui, šitas krito į akį: http://latteroom.blo...rikstynoms.html

Beje, o kur geriausia pirkti priemones?
Atsakyti
laba, man reikia tik 1 lapo grazuas popireriaus, knygos "pervilkimui" todel noreciau paklausti kur galima Kaune nusipirkti? ir ar tas skrebinimo popierius nepersisviecia? blush2.gif
Atsakyti
o popierius nepersisviecia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svajuniukas @ 2012 01 28, 11:42)
Na vat, pavyzdžiui, šitas krito į akį: http://latteroom.blo...rikstynoms.html

Beje, o kur geriausia pirkti priemones?



siame pavyzdyje sendinto kaip ir nieko nera. albumas dekoruotas rastuotu popieriumi, vietomis pastampuota. tokie albumai gaminami klijuojant rastuota popieriu ant kartono o veliau irisantpasirinktu budu
Atsakyti