Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

Silhouette
Merginos ar matete, kad nuo spalio menesio pasirodys silhouette CAMEO, kaip suprantu skirsis jis nuo ankstesniu, plociu- ims 12"x12" popieriu...o kuom dar jis ypatingas bus?..raso, kad silhouette SD bus nukainuotas ir pakeistas silhouette CAMEO..tai klausimas ar verta man laukti ir uzsisakineti naujiena?..drebu kaip man reik aparato, kol ikvepimas yra:)..tikiuosi pries tai apie ji nebuvo kalbeta, nes neviska spejau perskaityti..
Atsakyti
QUOTE(Eglu @ 2011 09 20, 02:52)
Visko gali būt su tuo šunimi pakastu:)) vadinasi linkstu aš link raudonojo714..o tiesa ar jo ilgam užtenka, ar ji patogu laikyt kai jis toks didžiulis.

atrodo gal didziulis bet bent man patogu laikyti rankose. Ilgai uzteks jo...bet kai jau priklijuoji neatsiklijuos niekaip biggrin.gif
QUOTE
Silhouette
Merginos ar matete, kad nuo spalio menesio pasirodys silhouette CAMEO, kaip suprantu skirsis jis nuo ankstesniu, plociu- ims 12"x12" popieriu...o kuom dar jis ypatingas bus?..raso, kad silhouette SD bus nukainuotas ir pakeistas silhouette CAMEO..tai klausimas ar verta man laukti ir uzsisakineti naujiena?..drebu kaip man reik aparato, kol ikvepimas yra:)..tikiuosi pries tai apie ji nebuvo kalbeta, nes neviska spejau perskaityti..

girdejau kad pagaliau (!) Silhouette pritaikytas ir Mac vartotojams, bet kadangi as turiu Sizzix Vegabond man jis ir kerta ir sausai embosina ko reikia pradedant nuo popieriaus iki audiniu.....turiu be galo tu kirtimo formeliu ivairiausiu gamintoju: Sizzix, Tim Holtz, Spellbinders, Quickutz...manau man pakolkas pakanka. Palauksiu dar kokius metus, jei tada labai noresiu tai labiau pasidomesiu tuo Siluetu wink.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
permetu zinute is pagrindines temos: gal kas pakomentuos trumpai smile.gif



Zaviuosi jusu darbeliais ir labai noriu isbandyti skrebinima, tad rytoj planuoju nusipirkti keleta priemoniu

Norejau paklausti, ar labai praverte flomasteris-klijai pvz. ar pradziai tiesiog acid-free kliju paprastu nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2011 09 23, 13:24)
Labas vakaras,
permetu zinute is pagrindines temos: gal kas pakomentuos trumpai smile.gif
Zaviuosi jusu darbeliais ir labai noriu isbandyti skrebinima, tad rytoj planuoju nusipirkti keleta priemoniu

Norejau paklausti, ar labai praverte flomasteris-klijai pvz. ar pradziai tiesiog acid-free kliju paprastu nusipirkti?

ooops...atsakiau anoj temoj ax.gif
Atsakyti
Dideliems plotams geriausiai, kaip Irma ir minejo, sausi klijai, lipnios juostos. Su piestuku labai patogu klijuoti ypac smulkias detales, raideles.
Su piestukiniais klijais pradejau pries 3 metus, ir labai vargau, nes popierius klijams dziustant issikraipo. Darydama atvirutes, kiekviena sluoksni uzklijavusi kisdavau darbeli po knygomis kad tiesiai isdziutu doh.gif
Atsakyti
4u.gif
kai reik ką nors padaryt gražesnio, perkuosi popierių vizitinėms kortelėms.
Ar jūs naudojat ką nors panašaus, ar perkatės tik skrebinimui popierių? gal durnai čia paklausiau, bet tikiuosi supratot.
Pvz vizitinių popierius daug pigesnis ir gal man kaip tokiai "profei" sakau visai nieko ant tokio paskrebint? g.gif
Beje, o lako kaip dekupažui, niekur nededat? netinkamas jis daiktas skrebui? g.gif
Persiprašau, gal nelabai vykę tie mano klausimai, bet ryt planuoju važiuot apsiprekint, tai ir į rankdarbių parduotuvę užsuksiu unsure.gif
Atsakyti
Ka galetumete pasakyt apie stai toki aparaciuka?Ziureti cia

Isigijau Silhouette, tai saukau jau turiu kas iskerta norimas formas, bet labai noriu reljefu..dabar akcija vyksta, tai saukau gal visai verta? Ka manot? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Siuncia ir i lt,bet reik taxus moket ir pvm, tai man draugai persius is jav. Is sio puslapiuko sm tarpininkes uzsakineja..
Atsakyti
o ar naudojate tokius rašalus? 4u.gif kokia jūsų nuomonė? ar neverta taip taupyti? blush2.gif
http://www.lpromo.lt...c-1_43_352.html
http://www.biuroprek...audui-e-40.html
Atsakyti
QUOTE(laur* @ 2011 11 06, 00:08)
o ar naudojate tokius rašalus?  4u.gif  kokia jūsų nuomonė? ar neverta taip taupyti? blush2.gif
http://www.lpromo.lt...c-1_43_352.html
http://www.biuroprek...audui-e-40.html

manau, kad galima ir šiuos naudot, bet jų spalvos nelabai subtilios - čia gi pritaikyta paprastiems biuro antspaudams... bet juodą spalvą gal ir galima panaudot. Tačiau aš mieliau renkuosi tokius antspaudus, kurie su minkštesnėm pagalvėlėm ir kuriais galima ne tik atspausti raštus, bet ir sendinti lapo kraštus.
Atsakyti
laur*, manau, tokie klausimai ir tokių pagalvėlių rašalams pasirinkimas kyla būtent iš to mūsų įprastai įsiminto veiksmo, kai antspaudas "dažomas" į pagalvėlę, suvilgytą tušu. Žmonės, kurie nėra susipažinę su šiek tiek kitaip naudojamomis šiomis priemonėmis, labai greitai viską supranta, sužinoję, kad skrebinimo tikslais dažniau "judri" būna pagalvėlė, būtent ja ir kraštai sendinami, o ir pats antspaudukas pagalvėle "nudažomas", o ne atvirkščiai. Taigi, šiuo požiūriu vertinant tos biuro pagalvėlės, manau, ne taip patrauklios, jau nekalbant apie spalvas, kurių čia tėra biuro antspaudams būdingų spalvų.
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2011 11 06, 11:44)
manau, kad galima ir šiuos naudot, bet jų spalvos nelabai subtilios - čia gi pritaikyta paprastiems biuro antspaudams... bet juodą spalvą gal ir galima panaudot. Tačiau aš mieliau renkuosi tokius antspaudus, kurie su minkštesnėm pagalvėlėm ir kuriais galima ne tik atspausti raštus, bet ir sendinti lapo kraštus.



QUOTE(bite @ 2011 11 06, 12:31)
laur*, manau, tokie klausimai ir tokių pagalvėlių rašalams pasirinkimas kyla būtent iš to mūsų įprastai įsiminto veiksmo, kai antspaudas "dažomas" į pagalvėlę, suvilgytą tušu. Žmonės, kurie nėra susipažinę su šiek tiek kitaip naudojamomis šiomis priemonėmis, labai greitai viską supranta, sužinoję, kad skrebinimo tikslais dažniau "judri" būna pagalvėlė, būtent ja ir kraštai sendinami, o ir pats antspaudukas pagalvėle "nudažomas", o ne atvirkščiai. Taigi, šiuo požiūriu vertinant tos biuro pagalvėlės, manau, ne taip patrauklios, jau nekalbant apie spalvas, kurių čia tėra biuro antspaudams būdingų spalvų.

tiesiogiai su rasalo pagalvele sendinti lapo krastus man labiausiai patinka su ColorBox firmos minkstom pagalvelem, bet va su Distress Ink nepavyksta graziai kadangi pagalvele kieta.
Manau verta pameginti tuos biuro rasalus wink.gif Juk norint minkstos pagalveles sendinimui gali panaudoti makiazo kempineles sugerti rasala ir sendinti lapo krastus tokiu budu.
Atsakyti