Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

Aciu labai, Ader. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ar galite isduoti paslapti, kur perkate albumus skrebinimui tuos su tokiais sendintais lapais?

Aciu labai uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(Notti @ 2011 09 14, 07:09)
Sveikos,

Ar galite isduoti paslapti, kur perkate albumus skrebinimui tuos su tokiais sendintais lapais?

Aciu labai uz atsakymus

Hmmm g.gif nelabai supratau...ar kalba eina apie sendintus lapus/ skrebuku pagrinda, ar albumus i kuriuos talpiname skrebukus....butu aiskiau jei imestum nuoroda mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 14 rugsėjo 2011 - 14:13
Notti, jei gerai supratau apie ka tu kalbi. tai lapus gaminame pacios. sendiname, stampuojame, pjaustome reikiamo formato ir irisame. jei turi kazkoki konkretu pavizdi idek, paaiskinsim kaip jis padarytas
Atsakyti
Jei trumpai, tai noriu pasidaryti savo vestuvini albuma. Skrebinti niekada gyvenime nebandziau, bet kai pamaciau man labai patiko tie albumai, uzrasu knygeles ir t.t. Ir galvoju is kur jie gauna tuos albumus ax.gif kaip pagrinda skrebinimui, o pasirodo darote viska pacios? Turiu galvoje virselis, sendinti lapai. Kad visas kitas priklijuota as suprantu, bet kur gaut ta pati albumo ant kurio visa ta grozi suklijuoti? g.gif

Atsakyti
Notti, visa sita darom pacios. perkam popieriu kartona, dekoruojam. kartais uzsakom is uzsienio jau paruostus albumus su kartoniniais lapais , susegtus, o tada jau juos dekoruojam.
Atsakyti
Ar gali kas nors mane apsviesti kuo skiriasi sie klijai su aparaciuku nuo siu kliju aparaciuko?
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE
Ar gali kas nors mane apsviesti kuo skiriasi sie klijai su aparaciuku nuo siu kliju aparaciuko?

Raudonam telpa dvigubai ilgesne kliju juosta mirksiukas.gif
Raudonam:
holds up to 60 yards of Scotch Adhesive Transfer tape
Ruzavam:
Holds up to 36 yards of adhesive tape

Turiu ta raudona ATG714, tai geriausias $$ investavimas mano nuomone, kadangi sis produktas yra mano top 5 svarbiausiu skrebinimo irankiu thumbup.gif
Atsakyti
Bet tas rozinis daugiau nei per pus maziau kainuoja uz raudonaji, tai gal tada man pirkti rozini, o juosteles nusipirksiu papildomai..
Atsakyti
QUOTE(Eglu @ 2011 09 19, 10:07)
Bet tas rozinis daugiau nei per pus maziau kainuoja uz raudonaji, tai gal tada man pirkti rozini, o juosteles nusipirksiu papildomai..

Manau, kad šuo pakastas juostelių kainoje... labai galimas dalykas, kad tos ilgenės juostelės (papildymai) kainuoja pigiau, nei trumpesnės juostelės papildymai (na, čia metro kainą žiūrint). O išsinaudoja man labai greit ir ta ilgoji juostelė, taip kad pirkti papildymus reiks dažnai. Paskaičiuok tuomet, kas labiau apsimoką wink.gif Ar investuot į brangesnį aparatą, ar pirkt paskiau brangias juosteles nuolat. Aš čia tik teoriškai rašau, nes nesigilinau į kainas, bet dažniausiai taip gamintojai žaidžia su pirkėjais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2011 09 19, 08:39)
Manau, kad šuo pakastas juostelių kainoje... labai galimas dalykas, kad tos ilgenės juostelės (papildymai) kainuoja pigiau, nei trumpesnės juostelės papildymai (na, čia metro kainą žiūrint). O išsinaudoja man labai greit ir ta ilgoji juostelė, taip kad pirkti papildymus reiks dažnai. Paskaičiuok tuomet, kas labiau apsimoką wink.gif Ar investuot į brangesnį aparatą, ar pirkt paskiau brangias juosteles nuolat. Aš čia tik teoriškai rašau, nes nesigilinau į kainas, bet dažniausiai taip gamintojai žaidžia su pirkėjais wink.gif

justess kaip pirstu i aki pataike 4u.gif
Atsakyti
Visko gali būt su tuo šunimi pakastu:)) vadinasi linkstu aš link raudonojo714..o tiesa ar jo ilgam užtenka, ar ji patogu laikyt kai jis toks didžiulis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglu: 20 rugsėjo 2011 - 09:54