Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienis Šiauliuose

kiek vsokių atsiliepimų smile.gif aš planuoju sūnaus 3-ą gimtadienį ir kur nors švęst, nes namuos nėr perdaugiausiai vietos visiems vaikams ir suaugusiems sad.gif
Klausimas. Kas šventėt Elfėje. Ar tėvai įtraukiami į žaidimus? ar kampe viską stebi? smile.gif))) vis tik norėtūsi, kad visiems būtų linksma smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, 4u.gif norėčiau jūsų pagalbos. Rudenį mano sūnui sukaks 17m. ir regiame jam gimtadienį. Svečių skaičius 15-20 žmonių. Jo noras kad salėje būtų aparatūra ir apšvietimas (galime išsinuomoti atskirai, yra tam tikrų įmonių) ir lovos, kad "tūsas" tęstųsi iki ryto, o silpni draugai galėtu miegoti biggrin.gif biggrin.gif maistas savas, pirtis, kubilai manau nereikalingi smile.gif gal galite pasiūlite įvairių variantu už prieinama kainą mirksiukas.gif Ačiū rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ritulexxx @ 2012 02 20, 10:59)
Sveikutės,

Mes neseniai Elfėje taip pat šventėme sūnaus gimtadienį. Rinkomės Žaibo Makvyno temą. Įspūdžiai tokie: su vaikais bendravo ir žaidė maloni ir savo darbą išmananti vakarėlio vedėja. Žaidimai buvo įvairūs, nors man visi žinomi ir kai kurie žaidžiami vyresnių. Vaikus aprengė kiek turėjo lenktynininkų kostiumais, kitus marškinėliais su Makvynu. po rungčių apdovanodavo vaikus prizais (medaliai, apyrankės...). Vienu žodžiu, vaikai užimti, mamai jokio rūpesčio.
Tačiau nei salės dekoracijos, nei žaidimai (išskyrus lenktynes mašinėlėmis ir pasaką apie mašinėlę ne ratų heroją) visiškai nebuvo panašu į Žaibo Makvyno puotą. Vyravo rūžavi balionai ir užuolaidėlės, paruoštos kitiems gimtadieniams, vakaro vedėjų rūbai - rūžavais akcentais suknelės ir rūžavi kambario batai. Vienintelis ratų plakatas užgriozdintas stalu. Žadėjo, o paskui pagailėjo vienkartinių indų su ratų tema - davė gal 5 lėkšteles ir ne kiekvienam vaikui, kurių net nenaudojom, tortą dėjom į baltas plastikines. Tiesa, plastikinė staltiesė buvo su ratų tema. Beje, prieš valandą atvežiau vaišes, o ten radau didelį bardaką: salė dar tik ruošiama, maisto gražiai išdėlioti negalėjau, nes dar ruošėsi siurbliuoti. Sakė stalą paruoš, tačiau atvykus jau su pirmaisiais svečiais, radau tortą maksimos maišelyje, o kitos vaišės bet kaip numestos ant stalo. Taigi, dėl to buvo gėda.
Jei kas ten sužsisakinėsite, atkreipkite dėmesį į šias detales ir konkrečiai reikalaukite iš anksto tam tikrų dalykų. Aš pasitikėjau ir truputį nusivyliau.


visiškai pritariu kritikai-bardakas blink.gif Dalyvavom svečių teisėmis. Atvykom patys paskutiniai, tačiau visi susirinkę dar laukė, kol vedėjos susiruoš programai, susireguliuos muziką. Tada siūlė patiems rinktis karavalinius rūbus atitinkančius temą. Rūbai baisiai smirda prakaitu doh.gif blink.gif Švaros nesitikėkit schmoll.gif
Gerai tai, kad tikslas - užimti vaikus ir neprišiukšlinti namų - buvo pasiektas thumbup.gif
Atsakyti
planuoju dukrytės gimtadienį. jau buvau apsistojus ties elfe, bet laikas nelabai tinkamas likęs, o ir suaugusių pasakė, kad gali būt tik 5-6, tai kur kitus dėt tėvelius, lauk išvaryt doh.gif nesąmonė schmoll.gif tai ieškau toliau, kažko panašaus tik su mažesniu bardaku smile.gif ir galimybe dalyvaut visiems norintiems tėveliams smile.gif gal kas šitom www.royalidea.lt. paslaugom naudojosi? arba raudonos varnos? ar daro savo patalpose, namie neturim vietos vsukviest tiek žmonių kiek dukra pageidauja
Atsakyti
Gal kas nors žino, kur Šiauliuose iškeptų tortą BARBĘ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renule @ 2013 01 30, 00:26)
Gal kas nors žino, kur Šiauliuose iškeptų tortą BARBĘ?

prieš kokius 7 metus buvau barbę užsakiusi birutės g kepykloj, manau iškeptų ir dabar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2013 01 30, 02:23)
prieš kokius 7 metus buvau barbę užsakiusi birutės g kepykloj, manau iškeptų ir dabar  4u.gif

kepa, man rugsėjo mėn kepė wink.gif
Atsakyti
Labas,

suabejojau dabar dėl tos elfės g.gif Matyt ten priklauso kiek užsiėmimų tą dieną turi, gal ir nespėja susisukti, nors pinigus mokantiems tai tikrai nerūpi schmoll.gif O kokia dar kaina ten yra? Tik 250 ar jau pakilusi? 4u.gif
Atsakyti
Jei kas ieškote naujos vietos gimtadieniui, tai siūlau išbandyti laipiojimo salę "Aukšta žemė" įsikūrusią Tilžėje.
Atsakyti
Sveikos, gal kas žinot kokią renginių vedją ar šiaip žmogų, kuris pravestų fėjų gimtadienį namuose.
Atsakyti
Siemet sunaus 11 gimtadieni sventeme Megoje. Dvi valandas vaikai pazaide boulinga (is ju 1 val. nemokamai), o paskui 2 valandas dalyvavo diskotekoje kavineje su personazais. Vaikams (6-11 m) labai patiko biggrin.gif Ir mamai patiko, nes palyginus nedaug kainavo biggrin.gif Torta veziausi savo, o daugiau viska ememe is kavines (su 20 proc. nuolaida). Staliuka paruose graziai. Minusai: po boulingo reikia persikraustyti i kavine (na cia kitaip ir nepadarysi, bet gali but sudetinga, jei vaiku daug), personazas neilgai uzima vaikus (gal tik 1 val), kitas laikas skirtas sokiams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimakp: 28 lapkričio 2013 - 22:56
QUOTE(__snowflake @ 2013 10 18, 17:15)
Sveikos, gal kas žinot kokią renginių vedją ar šiaip žmogų, kuris pravestų fėjų gimtadienį namuose.

Rekomenduoju! 4u.gif
Atsakyti