Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio šventimas Vilniuje,jo apylinkėse

Patarkite kur švęsti dukros 6 metų gimtadienį?
Mėgintuvėlis visai įdomiai atrodo, bet kažkur skaičiau, kad kaina 170 eur :/
Visiškai žalia esu šitoj srity, esu buvus tik čiukučiuku ir xplanet smile.gif
Atsakyti
Ar esate šventę gimtadienį su Robotikos mokykla arba Robotikos akademija? Ar patiko? 4u.gif
Atsakyti
Mes šventėme 3-mečio ir 8-metės gimtadienius pripučiamose pilyse. Labai patiko, kad galima suleisti vaikus šokinėti ir leisti jiems išsidūkti, o tuo metu tėvams viską susiruošti ir išsidėlioti savo vaišes ant stalo, pasidaryti kavos ir pan. Viskas naujai įrengta, švarus atskiras tualetas tik mūsų kompanijai.
Atsakyti
QUOTE(Sin_ @ 2016 02 22, 14:26)
Patarkite kur švęsti  dukros 6 metų gimtadienį?
Mėgintuvėlis visai įdomiai atrodo, bet kažkur skaičiau, kad kaina 170 eur :/
Visiškai žalia esu šitoj srity, esu buvus tik čiukučiuku ir  xplanet smile.gif

Jei norite, galite mokslinį gimtadienį daryti ir pas save namuose. nėgintuvėlis ligtai nevažiuoja, bet Tortadienio merginos atvyksta į jūsų pasirinktą vietą. Šešerių metų mergaitei mokslinis gimtadienis tikrai tinka, kaip beje ir pripučiamos pilys.
Papildyta:
QUOTE(Zibute33 @ 2016 02 02, 14:13)
Gal kas esate svente Vilniuje boulinge vaiku gimtadienyje? Ka galetumet parekomenduot? blush2.gif  ax.gif  4u.gif

mes esame šventę karolinos boulinge, draugai darė sūnaus gimtadienį madoje, kiti prie seimo esančiame boulinge esančiame boulinge. Didelio skirtumo nemačiau. Mes rinkomes vietą pagal tai, kur patogiau visiems suvažiuoti.
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas nors šventėtė su gocrazy.lt? Ar verta?

Būčiau labai dėkinga už atsiliepimus. Planuojame pirmos klasės pabaigimo proga gegužės mėn. kur nors įdomiai ir linksmai atšvęsti.
Atsakyti
Gal kas parekomenduotu gera boulinga vaikams.Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita3 @ 2016 05 05, 10:40)
Gal kas parekomenduotu gera boulinga vaikams.Aciu 4u.gif


o koks skirtumas su tuo boulingu, aš einu ten kur patogiau.
Atsakyti
Sveiki.Mamytes gal patarsite kur galima lauke atsvest vaikui 5-6 metukai?
norisi kad butu kokia aikstele lauke kur palaipit ar posokineti supines ir t.t.
gal kokia kavine yra su tokia aikstele,o gal seip kokia aikstele su staliukais kur galima presesti?
lauksim pasiulimu.aciu.
Atsakyti
QUOTE(alioska @ 2016 06 19, 15:08)
Sveiki.Mamytes gal patarsite kur galima lauke atsvest vaikui 5-6 metukai?
norisi kad butu kokia aikstele lauke kur palaipit ar posokineti supines ir t.t.
gal kokia kavine yra su tokia aikstele,o gal seip kokia aikstele su staliukais kur galima presesti?
lauksim pasiulimu.aciu.


aš tik verandą žinau
Atsakyti
šventėm 9-mečio gimtadienį Technikos muziejuje: 1,5 val. edukacinė programa (1 val. "paskaita" ir kiek nori "interaktyviuose žaidimų kambariuose"), po to vaišės ir siutimas "salėje" (salės nuoma - papildoma kaina).
Aplinka įspūdinga. Susirinko "pasiutę" bernai - tad buvo kiek abejonių dėl "paskaitos". Bet, nors mes, susaugusieji, ir turėtume priekaištų vedėjui, bet vaikai to nepastebėjo - kilo milijonas klausimų jiems ir viskas buvo įdomu.
Taigi erkomenduoju smile.gif
Atsakyti
sveiki,


gal buvot zinot kur galima švesti 1 m vaikų gimtadienius? Norėtusi kažkokios uždaros vietos...
Atsakyti

Nebuvau bet man labai patrauakliai atrodo kori kori
Trn daug veiklos

QUOTE(insk @ 2016 10 11, 21:45)
sveiki,
gal buvot zinot kur galima švesti 1 m vaikų gimtadienius?  Norėtusi kažkokios uždaros vietos...

Atsakyti