Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau maldos...

As niekaip nerandu darbo. Gal kas galetu pora zodeliu maldos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Student3 @ 2011 09 08, 13:47)
As niekaip nerandu darbo. Gal kas galetu pora zodeliu maldos?  unsure.gif


Pasimelsiu uz jus. Bet labai siulyciau pasimelsti ir paciai. Savais zodziais, apie tai, kas is tikro rupi, kas skausminga, ko bijote, kuo dziaugiates, ko trokstat. Dievas visada girdi ir atsiliepia. Beda yra ne Jo, o musu klausa 4u.gif Taigi drasiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rausvas_debeselis @ 2011 09 08, 20:03)
Pasimelsiu uz jus. Bet labai siulyciau pasimelsti ir paciai. Savais zodziais, apie tai, kas is tikro rupi, kas skausminga, ko bijote, kuo dziaugiates, ko trokstat. Dievas visada girdi ir atsiliepia. Beda yra ne Jo, o musu klausa  4u.gif Taigi drasiau smile.gif



Aciu labai smile.gif taip, pati irgi meldziuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Student3 @ 2011 09 08, 18:11)
Aciu labai smile.gif taip, pati irgi meldziuosi  ax.gif


Tada viskas bus gerai. Pasitikek Dievu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smėlinukė @ 2011 01 06, 14:11)
Labai protinga mintis. Ir prašant reikia tai daryti atsakingai, nes dažnai, labai dažnai, ko prašai, tą ir gauni...

na ir as manau, kad maldos gale reikia atsiminti,kad Dievo valia galutine ir jei neissipildo ko prasoma ar norima, kaip cia pasakyti , reiskia taip turi buti
Atsakyti
QUOTE(Student3 @ 2011 09 08, 14:47)
As niekaip nerandu darbo. Gal kas galetu pora zodeliu maldos?  unsure.gif


Prisidedu ir aš) savo menkom jegelėm
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2011 09 08, 22:40)
Prisidedu ir aš) savo menkom jegelėm


Aciu Jums 4u.gif
Atsakyti
Prisiminkim DEKOTI, ne tik prasyti...

Idomus klipas toms, kas suprantam rusiskai

http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2011 09 09, 14:45)
Prisiminkim DEKOTI, ne tik prasyti...

Idomus klipas toms, kas suprantam rusiskai

http://www.youtube.c...feature=related


Dovanokit, bet grieztai nesutinku 4u.gif Kliedesiai.

"Viespatie Jezau Kristau, pasigailek manes nusidejeles/lio" yra viena giliausiu ir nuostabiausiu streliniu maldu. Senuju venuoliu asketu mylima sirdies malda. Tai, ka kalba Lazarevas yra melas.
Kalbant apie malda, nedera koncentruotis ties jausmais. Kadangi klipuke kalbama apie krikscioniska malda, taigi ir kalbu apie malda krikscioniskoj tradicijoj. Malda yra pokalbis su Dievu, nuosirdus atejimas i Kurejo akivaizda. Taigi ateiti turiu su visu savo turiniu, ir su visais jausmais, kokius turiu. Nerusiuojant ju, nedekoruojant savo fasado. Zmogaus apsisprendimas uz Dieva yra valios aktas, o ne jausmu.
Atsakyti
Bet juokingi kliedesiai)))


Na aiškint tokios senos maldos reikšmę Lenkų kalba... -na tikrai žiauriai juokingaDDD. nors nėr ko stėbėtis-pastoviai satanizme tokio jumoro pilna.
Atsakyti
Norėčiau paprašyti maldos už tai, kad įgaučiau stiprybės atsiriboti nuo žmonių, nuo kurių esu priklausoma. Kad palaikytume su jais gerus santykius, nes toji priklausomybė mane skaudina ir išsunkia visas jėgas. Bet čia psichologinės problemos. verysad.gif

Taip at prašyčiau maldos už tai, kad vieniši atrastų draugus, kurie suteiktų saugumo, pasitikėjimo ir jaukių akimirkų. Pati melsiuos už vienišius, kurie stokoja draugijos. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2011 09 28, 20:49)
Norėčiau paprašyti maldos už tai, kad įgaučiau stiprybės atsiriboti nuo žmonių, nuo kurių esu priklausoma. Kad palaikytume su jais gerus santykius, nes toji priklausomybė mane skaudina ir išsunkia visas jėgas. Bet čia psichologinės problemos.  verysad.gif

Taip at prašyčiau maldos už tai, kad vieniši atrastų draugus, kurie suteiktų saugumo, pasitikėjimo ir jaukių akimirkų. Pati melsiuos už vienišius, kurie stokoja draugijos. 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Pasimelsiu uz tave sivakar 4u.gif
Atsakyti