Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau maldos...

Pasimelsiu uz tas, kurios isgyvena sunkumus seimose. Labai nuosirdziai siulau ir jums skirti laiko asmeninei maldai, issakyti savo sopulius Viespaciui, paskaityti sv. Rasta, susiradus Jums patinkancia istrauka ar psalme.
Laikykites, viltis yra visada.
Atsakyti
QUOTE(rausvas_debeselis @ 2011 08 09, 19:29)
Pasimelsiu uz tas, kurios isgyvena sunkumus seimose. Labai nuosirdziai siulau ir jums skirti laiko asmeninei maldai, issakyti savo sopulius Viespaciui, paskaityti sv. Rasta, susiradus Jums patinkancia istrauka ar psalme.
Laikykites, viltis yra visada.

Didelis Didelis Jums aciuks.gif
Atsakyti
Aciu labai.
Atsakyti
Sveikos visos mamytės,meldžiu jūsų užtarimo už savo vyra Aureliju,kad Dievas jam suteiktu atsivertimo malone,kad jis grįžtu pas Dievą ir į savo šeimą.Jis priklausomas nuo alkoholio,šiuo metu išėjęs iš namų,gerią,susirado kitą moterį,atitolo nuo Dievo,o buvo stipriai tikintis vyras,mielosios meldžiu pasimelskite ,kad jis grįžtu pas Dievą,ir į savo šeimą.Odeta
Atsakyti
QUOTE(gretalda @ 2011 08 23, 08:41)
Sveikos visos mamytės,meldžiu jūsų užtarimo už savo vyra Aureliju,kad Dievas jam suteiktu atsivertimo malone,kad jis grįžtu pas Dievą ir į savo šeimą.Jis priklausomas nuo alkoholio,šiuo metu išėjęs iš namų,gerią,susirado kitą moterį,atitolo nuo Dievo,o buvo stipriai tikintis vyras,mielosios meldžiu pasimelskite ,kad jis grįžtu pas Dievą,ir į savo šeimą.Odeta


Butinai melsiuosi uz jus. Laikykites.
Atsakyti
Aš irgi būtinai pasimelsiu
Atsakyti
Prasau maldos del savo siuo metu sergancio brangiausio draugo- suns. Man tai labai svarbu. Jei tik kas galit, bent pora zodziu Dievui del mano mylimo suniuko.
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 08 28, 20:19)
Prasau maldos del savo siuo metu sergancio brangiausio draugo- suns. Man tai labai svarbu. Jei tik kas galit, bent pora zodziu Dievui del mano mylimo suniuko.


Pasimelsiu uz tave ir uz augintini.
Atsakyti
Aš irgi labai prašau pasimelsti už mūsų šeimą ir mano vyrą, kad jis labiau atsigręžtų į šeimą ir išsivaduotų nuo savo priklausomybės...
Atsakyti
As nelabai tikinti tokiais dalykais, bet drauge prase... i ka kreiptis (koki sventaji), kad pavyktu rasti dingusi daikta? Daiktas namuose, bet rasti, na, niekaip nesiseka.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2011 09 07, 14:22)
As nelabai tikinti tokiais dalykais, bet drauge prase... i ka kreiptis (koki sventaji), kad pavyktu rasti dingusi daikta? Daiktas namuose, bet rasti, na, niekaip nesiseka.


Reikia kreiptis i savo pasamone (cia visiskai nejuokauju), kuri kaip ir dieviskas intelektas zino visus atsakymus. Galima kreiptis per malda, per teiginius, pvz. "mano pasamone tiksliai zino kur yra sis daiktas ir man netrukus bus tai atskleista". Nereikia galvoti apie budus, tiesiog visapusiskai tiketi, kad jums atsakymas bus parodytas. Tiesiog arba ateis netiketa mintis arba susapnuos, kur jis yra. Si metoda praktikuoti moke Joseph Murphy.
Sekmes !
Papildyta:
QUOTE(rausvas_debeselis @ 2011 08 30, 11:45)
Pasimelsiu uz tave ir uz augintini.


Sirdingai jums aciu. Telydi jus sekme. Mes jau sveiki kaip ridikai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2011 09 07, 14:22)
As nelabai tikinti tokiais dalykais, bet drauge prase... i ka kreiptis (koki sventaji), kad pavyktu rasti dingusi daikta? Daiktas namuose, bet rasti, na, niekaip nesiseka.


Tradiciskai kreipiamasi i sv. Antana prasant uztarimo smile.gif Bet apskritai maldos nederetu naudoti kaip maginio veiksmo. Tai visiskai priesinga kryptis. Melsdamasis zmogus kreipiasi i gyva asmeni - Dieva. Taip ir kalbekite su juo, kaip kalbetumetes su draugu, stengdamasi daugiau klausyti, nei kalbeti. Jei jau trumpai drutai imanoma apie tai is viso ka pasakyti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 (cia visiskai [cool.gif
Papildyta:[/b]
Sirdingai jums aciu. Telydi jus sekme. Mes jau sveiki kaip ridikai  4u.gif


Dziaugiuosi 4u.gif
Atsakyti