Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau maldos...

Gal galetumete pasimelsti uz mano sveikata. Reikia jos labai....

Aciu uz reikalinga tema
Atsakyti
QUOTE(Balys @ 2011 07 14, 11:43)
Labai Tau pritariu 4u.gif . Kažkaip man užkliuvo paskutinis sakinukas,kad reikia mokytis melstis. Man atrodo, kad melstis niekas kitas neišmokys. Malda pati savaime yra mokytoja. Maldingumo dovaną Dievas suteikia tam, kuris meldžiasi. smile.gif


Na as tiesiog dalinausi savo mintimis ir patirtimis taigi nesistengiau dar labiau plestis. Pacios maldos be abejo niekas kitas neismokys, juk eina kalba apie asmenini intymu santyki, draugyste, meile smile.gif Taciau kalbedama apie pagalba, turejau omeny, kad reikalingi zmones, informacija ir kiti orientyrai, kurie neleistu nuklysti nuo teisingo kelio. Pvz. nusifantazuoti arba padaryti klaidingas isvadas is kai kuriu patirciu ar Sv. Rasto skaitymo ir t.t... 4u.gif Na manau, jus mane puikiai suprantate rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(asandra @ 2011 07 14, 13:13)
Gal galetumete pasimelsti uz mano sveikata. Reikia jos labai....

Aciu uz reikalinga tema



Pasimelsiu uz jus. 4u.gif
Atsakyti



Pasimelsiu uz jus.

Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Labai noriu paprašyti pasimelsti už mano seserį, kad Viešpats Dievas sugrąžintų ją į doros kelią bei teisingą gyvenimą, kad atvertų jai malonės duris. Dėkoju.
Atsakyti
Prašau,kad pasimelstumėt už mano močiutę,kuri šiuo metu ligoninėje.Kad jos akytės išgytų,ir kojų taip neskaudėtų,kad visos mėlynės išgytų.Ir kad nago nebeskaudėtų.Vienu žodžiu nelaimės jos kojoms,vos pavaikšto....Ir kad ji šiam pasaulyje dar pasiliktų,kadangi ji jau labai sena,virš 80 metų.. 4u.gif .Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Smėlinukė @ 2011 07 29, 12:30)
Labai noriu paprašyti pasimelsti už mano seserį, kad Viešpats Dievas sugrąžintų ją į doros kelią bei teisingą gyvenimą, kad atvertų jai malonės duris. Dėkoju.


Pasimelsiu uz jusu seseri.
Papildyta:
QUOTE(katewinslet @ 2011 07 29, 22:50)
Prašau,kad pasimelstumėt už mano močiutę,kuri šiuo metu ligoninėje.Kad jos akytės išgytų,ir kojų taip neskaudėtų,kad visos mėlynės išgytų.Ir kad nago nebeskaudėtų.Vienu žodžiu nelaimės jos kojoms,vos pavaikšto....Ir kad ji šiam pasaulyje dar pasiliktų,kadangi ji jau labai sena,virš 80 metų.. 4u.gif .Ačiū


masimelsiu ir uz mociute jusu. man dabar paciai labai sunku ,meldziuosi kiekviena vakara ir prasau dievo malones .kartais gyvenime pakliuni i tokia situacija,kad net nematai nei sviesos taskelio ,tiesiog visur juoda .as tikiu kad,dievas isgirs visus prasancius .
Atsakyti
prasau uz mane. kad nenusizudyciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keter: 31 liepos 2011 - 12:05
QUOTE(Keter @ 2011 07 31, 12:05)
prasau uz mane. kad nenusizudyciau


Pasilemsiu uz jus ir uz katewinslet ir asandra. Labai prasau laikytis 4u.gif
Atsakyti
prašau pasimelsti už mane ir mano šeimą.
Šiuo metu esu išvykus į kitą šalį pagal Erasmus mainų programą ir maniau, kad mane čia Viešpats veda, bet man dabar taip sunku, man taip norisi namo, kur manęs ilgisi artimieji.. labai prašau pasimelsti, kad Viešpats veiktų manyje ir mano šeimoje, kad su džiaugsmu priimtume jo valią kiekvienoje situacijoje ir su kupina ramybės širdimi ją vykdytume.
Ačiū..
Atsakyti
Pasimeldžiau už visas,kurios prašėte maldos.Laikykimės visos tvirtai,tikėkim ,kad po tamsios nakties visada išaušta šviesus rytas...
Atsakyti
Griuna mano seima... As nebezinau ka daryti...
Atsakyti
Labai noriu išsaugoti šeimą,bet nežinau,kaip tai padaryti,maniškio principai aukščiau visko...
Norėčiau maldelės ir už mūsų šeimą...
cray.gif
Atsakyti