Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau maldos...

QUOTE(*Mirabella* @ 2011 01 11, 21:01)
drinks_cheers.gif  sivakar

ot ačiū visom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(CuteButPsycho @ 2011 01 09, 17:29)
Vaižgante, bent jau aš nesimeldžiu už nicus ir kadangi jūsų nepažįstu vardais taip pat nesakau. Manau,kad nebūtina melstis sakant 'už tą ir tąąą,dėl to ir too'. Tiesiog užtenka pasakyt dėl ko,kokia intencija ar ko norėtume paprašyti Dievo, juk nebūtina minėti vardais- Viešpats viską žino.  smile.gif
Tiesiog dėl patogumo taip surašiau, gal kitom mamytėm taip patogiau bus.

Aura, gerai,palaikysime maldoje. Laikykitės. mirksiukas.gif

4u.gif 4u.gif taip Dievas žino apie mus viską.Netgi bažnyčioje oficialiai už gyvuosius užperkant mišias nereikia vardų sakyti(bent jau Kretingos vienuolyne).Man buvo pasakyta,kad Dievas žino jų vardus už kuriuos aš noriu pasimelsti ir nerašė į knygą.Beje reikia pasakyti tik mirusių vardus ,juos įrašo .Subtilybių nesiaiškinau,bet tai ,kad to oficialumo taip sumažėjo,net gera pasidarė.Juk Dievas žino...taip ir skamba ausyse...kartu šilta ir gera...Ačiū Jums nepažįstamosios už geras mintis ir maldeles. smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aura x @ 2011 01 09, 01:52)
tikiu nuosirdzios maldos galia, todel jei galite, pasimelskite uz mano sunu.Turime sveikatos problemu, todel meldziu tik sveikatos smile.gif busiu labai jums dekinga smile.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif tu ne viena,tai labai svarbu žinoti.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajurweda @ 2011 01 11, 20:20)
Niekas nepasimels? verysad.gif


Meldžiuos jau trečią dieną, tik neatrašiau, atsiprašau. smile.gif


Gal tiesiog jei ši tema plis ir sklis toliau,jei bus malda vieniems už kitus,tai galima bus rašyti vien tik intenciijas, patogumo dėlei, atsidarai temuke,o ten vien tik intencijos maldų,pasiskaitai pasiskaitai ir melstis jau gali eit. Liux būtų. ax.gif

Papildyta:

QUOTE(ajivlis @ 2011 01 11, 23:54)
4u.gif  4u.gif taip Dievas žino apie mus viską.Netgi bažnyčioje oficialiai už gyvuosius užperkant mišias nereikia vardų sakyti(bent jau Kretingos vienuolyne).Man buvo pasakyta,kad Dievas žino jų vardus už kuriuos aš noriu pasimelsti ir nerašė į knygą.Beje reikia pasakyti tik mirusių vardus ,juos įrašo .Subtilybių nesiaiškinau,bet tai ,kad to oficialumo taip sumažėjo,net gera pasidarė.Juk Dievas žino...taip ir skamba ausyse...kartu šilta ir gera...Ačiū Jums nepažįstamosios už geras mintis ir maldeles. smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif


Ačiū Tau,kad prisidedi prie mūsų ir padrąsini! Gera. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CuteButPsycho: 14 sausio 2011 - 23:13
QUOTE(ajivlis @ 2011 01 06, 15:46)
.Patikėkit kolektyvinė malda daro stebuklus,tai įvyko mano šeimoje ,kai sprendėsi vienas dalykas.

tikrai?

mergaites, padekit.nesakysiu, kad esu pavyzdinga katalike, bet tikiu, nuosirdziai tikiu Dievu.paskutines pora savaiciu mano gyvenimas apsiverte aukstyn kojom.viskas ivyko per viena sekunde.kai pasakiau tiesa.pries tai taip nuosirdziai meldziausi, kad dievas man padetu.konkreciai nieko neprasiau.tik pagalbos.uz poros minuciu as pasakiau zmogui tiesa.baisia tiesa.iki siol negaliu suprast kodel, kam?be jos gyventumem laimingai.ir dabar as moku uz tai..uz tai, ka padariau.ir kas baisiausia, kad kai pasimeldziu, tiesiog maldauju Dievo pagalbos, ta pacia diena atsitinka baisiu(man) dalyku.toks ispudis, kad tas kitas zmogus(konkreciai mylimas zmogus) meldziasi labiau?nuodemiu maziau turi?kodel po mano maldu Dievas jam padeda, o ne man????taip sunku.reikia man jo atleidimo.Dievo prasau.baznycioj nebuvau, akys uztynusios nuo asaru.zinau, kad tokia kaina mano nuodemem, bet ar neturiu teises kad ir man padetu?gal blogai meldziuosi?ka darau netaip?kad butent po maldu nutinka dar skaudesni dalykai???
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2011 01 16, 19:18)
tikrai?

mergaites, padekit.nesakysiu, kad esu pavyzdinga katalike, bet tikiu, nuosirdziai tikiu Dievu.paskutines pora savaiciu mano gyvenimas apsiverte aukstyn kojom.viskas ivyko per viena sekunde.kai pasakiau tiesa.pries tai taip nuosirdziai meldziausi, kad dievas man padetu.konkreciai nieko neprasiau.tik pagalbos.uz poros minuciu as pasakiau zmogui tiesa.baisia tiesa.iki siol negaliu suprast kodel, kam?be jos gyventumem laimingai.ir dabar as moku uz tai..uz tai, ka padariau.ir kas baisiausia, kad kai pasimeldziu, tiesiog maldauju Dievo pagalbos, ta pacia diena atsitinka baisiu(man) dalyku.toks ispudis, kad tas kitas zmogus(konkreciai mylimas zmogus) meldziasi labiau?nuodemiu maziau turi?kodel po mano maldu Dievas jam padeda, o ne man????taip sunku.reikia man jo atleidimo.Dievo prasau.baznycioj nebuvau, akys uztynusios nuo asaru.zinau, kad tokia kaina mano nuodemem, bet ar neturiu teises kad ir man padetu?gal blogai meldziuosi?ka darau netaip?kad butent po maldu nutinka dar skaudesni dalykai???

smile.gif šiuo atveju tau padėti gali šventas žmogus,pav,koks nors vienuolis.Nueik ,jis tau daug ką paaiškins,nes matau,kad tu meldiesi ir tuo pačiu metu pyksti,bet to nepripažįsti.Būtinai nueik,pasikalbėti ,nėra to ,ko tau Dievas neatleistų,jei to labai gailiesi.Dievas tavęs nebaudžia,tu pati pradėjai save bausti,nes galvoji ,kad tau nėra atleidimo.NUEIK PASIKALBĖTI>>>AKYS ATSIVERS.Mano atvejis buvo visiškai kitoks.Buvo užsakytos mišios,pranešta artimiesiems ,kad tokią ir tokią valandą visi meldžiame geros baigties vienam žmogui.Viskas išsipildė,ko prašėm.Meldėsi nuoširdžiai ,net vaikai.Tavo atvejis,kiek kitoks.Pasiųsiu už tave gerą mintį ....
Atsakyti
aciu, ajivlis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ajivlis @ 2011 01 16, 23:16)
smile.gif šiuo atveju tau padėti gali šventas žmogus,pav,koks nors vienuolis.Nueik ,jis tau daug ką paaiškins


Liux būdas, aš irgi praktikuoju dvasinius pokalbius. Pasikalbi ir atrodo atsivėrė akys ir nušvito,taip gera lengva. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aristokrate @ 2011 01 07, 08:54)
5. savo noro/prasymo perdavimas Dievui, jo valiai, prasymo paleidimas ( kai jo nekartoji, neabejoji ir nelauki  - kada)
Bet vizualizuoti , svajoji, isgyventi  - tai ko prasiau  manau, kad galima.  Nebus pazeistas sis puktas?


Neabejok smile.gif tiesiog tikrai žinai, kad tai bus. Tik dar nežinai nei kaip, nei kada (tinkamas laikas tau)... tuo pasirūpins. Tik reikia mokėti išlaukti.
Manau, kad visoms išsipildė norai, kuriuos turėjote prieš pvz. 10 metų.
Atsakyti
super temele.ateisu ir as pasimelsti uz jus ir kai reiks zinosiu kur pagalbos kreiptis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MAILUTE @ 2011 01 23, 16:56)
super temele.ateisu ir as pasimelsti uz jus ir kai reiks zinosiu kur pagalbos kreiptis wub.gif

4u.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Galim pasimelsti už visus be žinios dingusius žmones, taip pat labai reiktų dvasinės paramos ir maldos už Gabiją Ingridą Buguševičiūtę,kad ji atsirastu gyva ir sveika. Tegu maldos palengvina artimujų ilgą laukimą be jokios žinios.
Atsakyti
QUOTE(CuteButPsycho @ 2011 01 23, 23:20)
Galim pasimelsti už visus be žinios dingusius žmones, taip pat labai reiktų dvasinės paramos ir maldos už Gabiją Ingridą Buguševičiūtę,kad ji atsirastu gyva ir sveika. Tegu maldos palengvina artimujų ilgą laukimą be jokios žinios.

4u.gif 4u.gif 4u.gif taip
Atsakyti