Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau maldos...

5. savo noro/prasymo perdavimas Dievui, jo valiai, prasymo paleidimas ( kai jo nekartoji, neabejoji ir nelauki - kada)
Bet vizualizuoti , svajoji, isgyventi - tai ko prasiau manau, kad galima. Nebus pazeistas sis puktas?
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2011 01 06, 18:15)
as manau kad net pati Mirabella nelabai zino ko jai reikia  blush2.gif 
galiu  smile.gif
1. kreipimasis i Dieva
2. jo ir savo vienybes pripazinimas
3.noras/prasymas teigiamoje formoje (pvz. noriu sveikatos...o ne: noriu kad nebutu ligos)
4.dekingumas uz padaryta, tikras dekingumas (kuris buna tik tada, kai zinai, kad tavo prasymas  jau isgirstas ir jau prasidejo jo issipildymas)
5. savo noro/prasymo perdavimas Dievui, jo valiai, prasymo paleidimas ( kai jo nekartoji, neabejoji ir nelauki  - kada)


Ačiū.

Aš vis tik manau, kad maldos principas - nuoširdumas, meilė ir tikėjimas. Ir kalbant su Dievu, punktai nėra būtini. Punktų laikymasis nesąlygoja žmogaus ir Dievo ryšio buvimą ar kokybę. Kaip Kristus mokė, meldžiantis nereikia tuščiažodžiauti, Dievas pirmiau mūsų žino mūsų mintis ir mūsų troškimus ir jei mes juo pasitikime, jis pasirūpins tuo, kad mūsų siela ir kūnas gautų tai, ko mums iš tiesų reikia.
Atsakyti
QUOTE(biziukas @ 2011 01 07, 14:41)
Ačiū.

Aš vis tik manau, kad maldos principas - nuoširdumas, meilė ir tikėjimas. Ir kalbant su Dievu, punktai nėra būtini. Punktų laikymasis nesąlygoja žmogaus ir Dievo ryšio buvimą ar kokybę. Kaip Kristus mokė, meldžiantis nereikia tuščiažodžiauti, Dievas pirmiau mūsų žino mūsų mintis ir mūsų troškimus ir jei mes juo pasitikime, jis pasirūpins tuo, kad mūsų siela ir kūnas gautų tai, ko mums iš tiesų reikia.


Geri žodžiai,visiškai pritariu. smile.gif
Atsakyti
Taigi meldžiamės,kad:
o Į Mirabellos ir Demetros gyvenimą ateitų meilė, kad jos susivoktų savyje ir savo gyvenime ,padedamos Dievo.
o Ajivlis dukriukas kuo greičiau pasveiktų.
o Viešpats suteiktų tai ko dabar labiausiai ir geriausiai reikia Nox sielai.
o Kad suminkštėtų Biziuko širdelė ir į ją vis arčiau ir giliau įsileistų Dievą.

AČIŪŪ,mielosios. rolleyes.gif
Palaikau jus maldoj. smile.gif
Atsakyti
tikiu nuosirdzios maldos galia, todel jei galite, pasimelskite uz mano sunu.Turime sveikatos problemu, todel meldziu tik sveikatos smile.gif busiu labai jums dekinga smile.gif
Atsakyti
Meldžiatės už nicus? blink.gif
Atsakyti
Vaižgante, bent jau aš nesimeldžiu už nicus ir kadangi jūsų nepažįstu vardais taip pat nesakau. Manau,kad nebūtina melstis sakant 'už tą ir tąąą,dėl to ir too'. Tiesiog užtenka pasakyt dėl ko,kokia intencija ar ko norėtume paprašyti Dievo, juk nebūtina minėti vardais- Viešpats viską žino. smile.gif
Tiesiog dėl patogumo taip surašiau, gal kitom mamytėm taip patogiau bus.

Aura, gerai,palaikysime maldoje. Laikykitės. mirksiukas.gif
Atsakyti
dekui smile.gif
Atsakyti
Paprašysiu ir aš maldų šį kartą.
Sekmadienį palaidojom vyro močiutę Bronę, kadangi laidojo be kunigo, maldos už mirusią labai praversų.
Dėkui iš anksto. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajurweda @ 2011 01 10, 12:04)
Paprašysiu ir aš maldų šį kartą.
Sekmadienį palaidojom vyro močiutę Bronę, kadangi laidojo be kunigo, maldos už mirusią labai praversų.
Dėkui iš anksto. 4u.gif

Niekas nepasimels? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajurweda @ 2011 01 11, 20:20)
Niekas nepasimels? verysad.gif

Pasimels friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2011 01 11, 19:59)
Pasimels  friends.gif


drinks_cheers.gif sivakar
Atsakyti