Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau maldos...

[quote=Elysa,2013 11 02, 10:45]
Jokios maldos nepadės.
Tik stiprus charakteris.
pritariu,maldos maldomis bet svarbiausia tiketi savimi..
turit vaikus,vaikuose matykit gyvenima,vilti ir dziaugsma...joks vyras nevertas jusu maldu-jeigu paliko savo vaikus ir savo vaiku motina... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2013 11 02, 17:34)
pritariu,maldos maldomis bet svarbiausia tiketi savimi..
turit vaikus,vaikuose matykit gyvenima,vilti ir dziaugsma...joks vyras nevertas jusu maldu-jeigu paliko savo vaikus ir savo vaiku motina... schmoll.gif

Bet kuris žmogus reikalingas maldų. Ypač tas, kuris klysta.
Atsakyti
QUOTE(Dina_free @ 2013 11 02, 17:16)
Sveiki,
Noriu paprasyti maldos uz savo vaikucius ir uz save... nuosirdziai prasau, raskite laiko maldai, jossiuo metu labai labai reikia .....

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(salve regina @ 2013 10 29, 14:36)
prašau maldos už Nikolajų,kad grįžtų į šeimą

4u.gif
Atsakyti
Jokios maldos nepadės.
Tik kas kam ką pranešė.
Atsakyti
QUOTE(Dina_free @ 2013 11 02, 17:16)
Sveiki,
Noriu paprasyti maldos uz savo vaikucius ir uz save... nuosirdziai prasau, raskite laiko maldai, jossiuo metu labai labai reikia .....

pasimelsiu.

Taip išeina pagal ankščiau pasisakiusias, kad aš beviltikška ir man nė maldos nepadės
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2013 11 05, 13:21)
pasimelsiu.

Taip išeina pagal ankščiau pasisakiusias, kad aš beviltikška ir man nė maldos nepadės

Negalvok taip. Malda daro stebuklus, o i auksciau parasiusias maziausiai reikia kreipti demesi, ypac i Elysa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2013 11 05, 15:15)
Negalvok taip. Malda daro stebuklus, o i auksciau parasiusias maziausiai reikia kreipti demesi, ypac i Elysa  :4u:

Ypač Elysą.
Atsakyti

MALDA-DARO-STEBUKLUS 4u.gif

JAU VIEN TAI,KAD MES TURIME SI "GINKLA" TAI IR YRA STEBUKLAS
Atsakyti
Prašau maldos už Svetlanos šeimą.
Atsakyti
CuteButPsycho - Dėkui Tau už nuostabią mintį - šiandien Tu mano maldoje...

Nebūkit šalti, niūrūs, melskimės vieni už kitus - net tada , kai mums atrodo, kad nieko nevyksta, patikėkit - VYKSTA
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2013 12 10, 22:10)
CuteButPsycho - Dėkui Tau už nuostabią mintį - šiandien Tu mano maldoje...

Nebūkit šalti, niūrūs,  melskimės vieni už kitus - net tada , kai mums atrodo, kad nieko nevyksta, patikėkit - VYKSTA


Pritariu Jums








Prašau maldos už savo sveikatą - turiu problemų dėl jos.. Šiuo metu laukiuosi, nelengvas metas.
Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 03 sausio 2014 - 11:44
QUOTE(*Liepa18* @ 2014 01 03, 13:42)

Prašau maldos už savo sveikatą - turiu problemų dėl jos.. Šiuo metu laukiuosi, nelengvas metas.
Ačiū


sveikite.

prašau maldos už savo proto ir širdies harmoniją.
Atsakyti