Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau maldos...


Vyras paliko, prašu maldos kad jis jis grįžtų į šeimą.
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2013 10 15, 14:19)
Vyras paliko, prašu maldos kad jis jis grįžtų į šeimą.

Sukalbejau malda uz ji 4u.gif sakykit, ar nera taip kad jis tiesiog pavargo nuo situacijos seimoje, nuo nuolatiniu priekaištų 4u.gif jei nenorit galit neatsakyt, tiesiog besimeldziant man iskilo toks vaizdinys blush2.gif
Atsakyti
Ir aš prašau maldos už saviškį,nes smarkiai pykstasi su proteliu...,net rankom mosuotis pradėjo...
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2013 10 16, 21:12)
Sukalbejau malda uz ji 4u.gif sakykit, ar nera taip kad jis tiesiog pavargo nuo situacijos seimoje, nuo nuolatiniu priekaištų 4u.gif jei nenorit galit neatsakyt, tiesiog besimeldziant man iskilo toks vaizdinys blush2.gif

Taip kai gimė dukrytė būtent tap ir buvo, o nuo pavasario, padėjo knygos, kurios atskleidė, kaip skiriasi vyrų ir moterų bendravimas, mano elgesys pasikeitė kardinaliai. jis susirado kitą, bet išeidamas pasakė, jei tokia būtum buvusi visada kokia dabar esi... net r dabar skaudu rašyti, nuolat verkiu, sakiau, kad tik žinočiau ką padaryti, kaip dar pasistengti, kad jis sugrįštų.
Ačiū už maldą. pasimelsiu ir už jus bei min
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2013 10 20, 12:46)
Taip kai gimė dukrytė būtent tap ir buvo, o nuo pavasario, padėjo knygos, kurios atskleidė, kaip skiriasi vyrų ir moterų bendravimas, mano elgesys pasikeitė kardinaliai. jis susirado kitą, bet išeidamas pasakė, jei tokia būtum buvusi visada kokia dabar esi... net r dabar skaudu rašyti, nuolat verkiu, sakiau, kad tik žinočiau ką padaryti, kaip dar pasistengti, kad jis sugrįštų.
Ačiū už maldą. pasimelsiu ir už jus bei min

Atsiprasykit mintyse ir melskites, melskites, tikrai sugris i seima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2013 10 20, 14:24)
Atsiprasykit mintyse ir melskites, melskites, tikrai sugris i seima 4u.gif

meldžiuosi, nors aną sekamdienį kai išvažiavo jis, pykau ant D bet vistiek meldžiausi, nes noriu tikėti, kad tai sunkus išbandymas kurį reikia išgyventi
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2013 10 20, 14:26)
meldžiuosi, nors aną sekamdienį kai išvažiavo jis, pykau ant D bet vistiek meldžiausi, nes noriu tikėti, kad tai sunkus išbandymas kurį reikia išgyventi

Nnepamirškite ir to, kad vyras buna neištikimas arba geria tada kai jam truksta meiles namuose, tad maldose prasykime kad D duotu jegu ta meile atiduoti, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
prašau maldos už Nikolajų,kad grįžtų į šeimą
Atsakyti
Mielos moterys..tikiu mala padeda,galbūt gryžta vidinė ramybė..
bet siulau geriau perskaityti knyga R.Norwood''Moterys,kurios myli per stiprai''
tai ne romanas tai psichologine knyga...
atrasite save,suprasite kad tai ne meile,o tai priklausomybe....
o tada nebereikes nė maldų...
sekmes
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2013 10 29, 14:42)
Mielos moterys..tikiu mala padeda,galbūt gryžta vidinė ramybė..
bet siulau geriau perskaityti knyga R.Norwood''Moterys,kurios myli per stiprai''
tai ne romanas tai psichologine knyga...
atrasite save,suprasite kad tai ne meile,o tai priklausomybe....
o tada nebereikes nė maldų...
sekmes

Skaičiau, ir ten savęs neradau
Atsakyti
Jokios maldos nepadės.
Tik stiprus charakteris.
Papildyta:
Miltinis buvo stiprus. Juk karves ganė... pas mus. Bet JAM padovanojo tokį pat rankšlostį, kokį turiu aš. Protinga MOTERIS sugebėjo atskirti protingą žmogų...

Tebus JAM lengva žemelė...
Atsakyti
Sveiki,
Noriu paprasyti maldos uz savo vaikucius ir uz save... nuosirdziai prasau, raskite laiko maldai, jossiuo metu labai labai reikia .....
Atsakyti