Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau maldos...

Sakote myleti neistikima vyra besaligiskai g.gif o kaip su tuo 10 Dievo isakymu g.gif
Atleisciau ir paleisciau ax.gif kaip sunku bebutu. ( cia as tik apie save 4u.gif )
Stiprybes Rastika, jums abiejoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2013 09 04, 14:58)
Sakote myleti neistikima vyra besaligiskai  g.gif o kaip su tuo 10 Dievo isakymu  g.gif
Atleisciau ir paleisciau  ax.gif  kaip sunku bebutu. ( cia as tik apie save  4u.gif )
Stiprybes Rastika, jums abiejoms  4u.gif

O ką daryti kai myli? o ką 10 D įsakymų sako? Jis sako negeisti svetimo vyro, tai aš ir negeičiu svetimo, o savą. Jis nusidėjo, ne aš, ir kaip keistai nuskambėtų ne aš teisiu jį. Aš jam atleidžiu, dėl to ar paleisti, nesu pririšusi ir jei norės išeiti išeis, dabar jis grįžta ir būna kada nori kiek nori, nieko nesakau. Tik kaip skau meldžiu kad atsitokėtų ir prašvėsėtų protas, kad turi šeimą, kurios neturėjo vaikystėje. Nenoriu ir aš vien aukotis, nes ne auka esu, bet myliu ir lauksiu jo, melsiuosi, ir tikėsiu, kad ateis į doros kelia, nes man jo ir dukrytei reikia. Ir kaip sako atsiras kitas ar laukia kitas. tai kam tada tuokiamės jei atsiranda kokia kliūtis lengvai be kovos paleidžiam ir griebemės kito.
Atsakyti
Rastika, nuosirdziai sakant nezinau ar sugebeciau taip ilgai tverti kaip kad jus tveriat. Myliu be proto savo vyra, bet jei pastovi neistikimybe ir dar namie pastovus rekimai butu ant manes... nezinau nezinau... Na bet jeigu jus tikrai to norite, pasistengsiu pasimelsti uz jusu seima, tikiuosi ateis ramybe pas jus 4u.gif
QUOTE(LasiukeUK @ 2013 09 04, 00:40)
Visu pirma, galiu pasiulyti pasidometi NaPro technologija. Tai yra naujas metodas gydyti nevaisinguma, kuris nepriestarauja baznycios mokymui ir yra labai efektyvus. I

Dekoju uz pasiulyma, pasidomejau, bet jis mums netinka. Ar galima sakyti neturiu kiausidziu arba tiksliau jos yra taip surambejusios, kad visiskai nefunkcionuoja, del ko gydytojai siulo jas salinti, del galimos padidejusios vezio rizikos. Seniai geriu hormonus, kurie nepadeda atstatyti veiklos nei kiek (tiesa sergu, bet jos netikros). Geriu tuos hormonus tam, kad nepiltu karscio bangos, kad galeciau bent kazkiek pamiegoti, net be ju nemiga kankina ir taip jau 8metus turbut, nuo 17 metu mazdaug miegoti nebegaliu ir tas karstis kankina. Paskutiniu metu jau ir vaistai ziuriu sunkiai bepadeda gal reiks doze didinti? Na o kad nesikreipciau i gydytojus ir pasitikeciau vien Dievu... Nezinau, matyt per mazai tikinti esu, bet nesugebu taip. Bijau pasitiketi vien juo ir tiesiog laukti, nes bijau, kad taip belaukdama nieko ir nesulauksiu. Be to ivyko sis tas namie del ko vis labiau mastau nevaziuoti pas gydytojus, neleisti tu pinigu kruvos, truputi vaistu maziau gauti ir tiesiog isivaikinti, bet tam reikia vyro pritarimo, kitu seimos nariu pritarimo irgi norisi. Zodziu kol kas neapsisprendus esu, o vyras tyli isvis, jei paklausiu ko nors tai atsako, bet pirmas sia tema niekad nesneka.
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2013 09 04, 13:21)
Rastika, nuosirdziai sakant nezinau ar sugebeciau taip ilgai tverti kaip kad jus tveriat. Myliu be proto savo vyra, bet jei pastovi neistikimybe ir dar namie pastovus rekimai butu ant manes... nezinau nezinau... Na bet jeigu jus tikrai to norite, pasistengsiu pasimelsti uz jusu seima, tikiuosi ateis ramybe pas jus 4u.gif

Dekoju uz pasiulyma, pasidomejau, bet jis mums netinka. Ar galima sakyti neturiu kiausidziu arba tiksliau jos yra taip surambejusios, kad visiskai nefunkcionuoja, del ko gydytojai siulo jas salinti, del galimos padidejusios vezio rizikos. Seniai geriu hormonus, kurie nepadeda atstatyti veiklos nei kiek (tiesa sergu, bet jos netikros). Geriu tuos hormonus tam, kad nepiltu karscio bangos, kad galeciau bent kazkiek pamiegoti, net be ju nemiga kankina ir taip jau 8metus turbut, nuo 17 metu mazdaug miegoti nebegaliu ir tas karstis kankina. Paskutiniu metu jau ir vaistai ziuriu sunkiai bepadeda gal reiks doze didinti? Na o kad nesikreipciau i gydytojus ir pasitikeciau vien Dievu... Nezinau, matyt per mazai tikinti esu, bet nesugebu taip. Bijau pasitiketi vien juo ir tiesiog laukti, nes bijau, kad taip belaukdama nieko ir nesulauksiu. Be to ivyko sis tas namie del ko vis labiau mastau nevaziuoti pas gydytojus, neleisti tu pinigu kruvos, truputi vaistu maziau gauti ir tiesiog isivaikinti, bet tam reikia vyro pritarimo, kitu seimos nariu pritarimo irgi norisi. Zodziu kol kas neapsisprendus esu, o vyras tyli isvis, jei paklausiu ko nors tai atsako, bet pirmas sia tema niekad nesneka.


Suprantu jus ir isivaizduoju kaip sunku. Del tikejimo irgi esat teisi - kad sulaukti stebuklo dazniausiai reikia visisko 100% pasitikejimo Dievu. Sekmes jums, ir ramybes, kazkaip viskas issispres.
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2013 09 04, 14:21)
Rastika, nuosirdziai sakant nezinau ar sugebeciau taip ilgai tverti kaip kad jus tveriat. Myliu be proto savo vyra, bet jei pastovi neistikimybe ir dar namie pastovus rekimai butu ant manes... nezinau nezinau... Na bet jeigu jus tikrai to norite, pasistengsiu pasimelsti uz jusu seima, tikiuosi ateis ramybe pas jus 4u.gif

Dekoju uz pasiulyma, pasidomejau, bet jis mums netinka. Ar galima sakyti neturiu kiausidziu arba tiksliau jos yra taip surambejusios, kad visiskai nefunkcionuoja, del ko gydytojai siulo jas salinti, del galimos padidejusios vezio rizikos. Seniai geriu hormonus, kurie nepadeda atstatyti veiklos nei kiek (tiesa sergu, bet jos netikros). Geriu tuos hormonus tam, kad nepiltu karscio bangos, kad galeciau bent kazkiek pamiegoti, net be ju nemiga kankina ir taip jau 8metus turbut, nuo 17 metu mazdaug miegoti nebegaliu ir tas karstis kankina. Paskutiniu metu jau ir vaistai ziuriu sunkiai bepadeda gal reiks doze didinti? Na o kad nesikreipciau i gydytojus ir pasitikeciau vien Dievu... Nezinau, matyt per mazai tikinti esu, bet nesugebu taip. Bijau pasitiketi vien juo ir tiesiog laukti, nes bijau, kad taip belaukdama nieko ir nesulauksiu. Be to ivyko sis tas namie del ko vis labiau mastau nevaziuoti pas gydytojus, neleisti tu pinigu kruvos, truputi vaistu maziau gauti ir tiesiog isivaikinti, bet tam reikia vyro pritarimo, kitu seimos nariu pritarimo irgi norisi. Zodziu kol kas neapsisprendus esu, o vyras tyli isvis, jei paklausiu ko nors tai atsako, bet pirmas sia tema niekad nesneka.

Taip, tikėjimas, toks įdomus dalykas. Man buvo atvejis, kai mano brolis meldėsi už ligonį ir tam išaugo koja ant akių. Ir vat tas netikėjimas man sako: "gal jis patraukė?" Nors realiai ir žmogus žinojo, kad koja trumpesnė ir aš savo akimis mačiau šį stebuklą ir brolis su išsipūtusiom akim buvo (mums tai buvo pirmas kartas) O tas netikėjimas... Bet mes turime jį ūgdyti. Išbandymai visokiausi mums trukdo. Bet aš tikiu, kai ateis minutė, kai pasakysite "atiduodu tau Dieve viską" - pastosite smile.gif Kažkaip tikiu, kad taip bus 4u.gif bet stiprybės visapusiškos linkiu ir tepalaimina jus Dievas!

Papildyta:
QUOTE(Riviera Maya @ 2013 09 04, 13:58)
Sakote myleti neistikima vyra besaligiskai  g.gif o kaip su tuo 10 Dievo isakymu  g.gif
Atleisciau ir paleisciau  ax.gif  kaip sunku bebutu. ( cia as tik apie save  4u.gif )
Stiprybes Rastika, jums abiejoms  4u.gif

Tokia jau ta meilė... Turime mokytis mylėti besąlygiškai, kartais tai būna labai labai sunku verysad.gif
Bet pati nežinau kaip ištverčiau pastovią neištikimybę. Kadaise kai galvojau, kad niekada neatleisčiau savo antrai pusei atleidau, tuo metu buvo vienkartinis nuklydimas. Bet nežinia kaip būtų jeigu būtų ..
Atsakyti
Rastika, tai tik jusu gyvenimas 4u.gif
Man tik tas besaligiskai mylekite doh.gif pernaiviai nuskambejo. Jei zmogus nevertina seimos... ax.gif Suprantu myleti, kaip vyra, kaip vaiko teti, bet tas besaligiskai, man kiek per ziauriai ax.gif Manau, kad kartais reikia ir paciai suprasti, kad esi nuostabi moteris , mama 4u.gif Ir kitiems parodyti tai ax.gif O kad jis blogas vyras ir tetis, kazkada pats del to labai stipriai gailesis 4u.gif
Yoli, suprantu, visko gyvenime buna 4u.gif
Atsakyti
Rastika,
neuzsidaryk tarp 4 sienu, turi kuo dziaugtis, turi del ko gyventi ir buti laiminga 4u.gif
jei sedesi namuose, su niekuo nebendrausi, nelabai kas ir nores grizti .
Parodyk jam kad gali labai gerai gyventi ir be jo, gal tada ivertins .
Jokiais budais nepatariu elgtis, taip kaip jis elgiasi, bet dziaukis gyvenimu, jis nesisuka vien tik apie JI ( jis netgi nevertas tavo liudesio) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Febrez: 05 rugsėjo 2013 - 00:44
QUOTE(Febrez @ 2013 09 05, 01:43)
Rastika,
neuzsidaryk tarp 4 sienu, turi kuo dziaugtis, turi del ko gyventi ir buti laiminga  4u.gif
jei sedesi namuose, su niekuo nebendrausi, nelabai kas ir nores grizti  .
Parodyk jam kad gali labai gerai gyventi ir be jo, gal tada ivertins  .
Jokiais budais nepatariu elgtis, taip kaip jis elgiasi, bet dziaukis gyvenimu, jis nesisuka vien tik apie JI ( jis netgi nevertas tavo liudesio)  4u.gif

Norejau jai ta pati parasyti, kad ji turbut pamirso save, o to daryti negalima, kad ir kaip myli savo vyra. Visada reikia prisiminti ir save. Ji turi dukryte, didziausia turta gyvenime, tegul stengiasi del jos (ir del saves) pralinksmeti, iseiti kur nors, pasizmoneti. Gal jam tiesiog reikia sukelti kazkoki pavyda ir viskas susitvarkys, nes dabar jis matyt isitikines, kad Ratika sedes namie visa gyvenima ir nei cypt. Siuolaikiniam pasaulyje taip nebuna, dabar jau moterys po padu vyrus pradeda laikyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2013 09 04, 20:33)
Rastika, tai tik jusu gyvenimas  4u.gif
Man tik tas besaligiskai mylekite  doh.gif  pernaiviai nuskambejo. Jei zmogus nevertina seimos... ax.gif Suprantu myleti, kaip vyra, kaip vaiko teti, bet tas besaligiskai, man kiek per ziauriai  ax.gif Manau, kad kartais reikia ir paciai suprasti, kad esi nuostabi moteris , mama  4u.gif  Ir kitiems parodyti tai  ax.gif O kad jis blogas vyras ir tetis, kazkada pats del to labai stipriai gailesis  4u.gif
Yoli, suprantu, visko gyvenime buna  4u.gif

smile.gif na besąligiška meilė yra toks dalykas, nereikia suprasti tiesiogiai, tarkime jei vyras muša? Tai nereiškia, kad tu jam sakai: "Mūšk mane, aš tave myliu ir niekada tavęs vistiek nepaliksiu" unsure.gif
Besąlygiška meile sakydama turėjau omeny kitokius dalykus. Mes turime išmokti mylėti taip, kad nelauktume atgal to paties. Pvz. Tu vis pakštelį vyrui į smakrą. Vieną antrą trečią kartą, o jis nereaguoja. Tada tu staigiai pradedi galvoti, o kodėl aš viena tai turiu daryti? Kodėl jis manęs nepabučiuoja? Na jau ne, daugiau jau aš jo nebučiuosiu... Štai tokia situaciją nėra meilė smile.gif Nes kai myli dėl žmogaus darai viską nelaukdamas, kad tau duos tą patį ar dar daugiau. Čia jau savanaudiškumas.

Man būna taip su pusryčiais, kai aš kovoju su tuo jausmu, "na kodėl visą laiką aš?" biggrin.gif Bet randu daug daug argumentų, kodėl tai yra gerai.

Na sunku pasisakyti tiksliai ką noriu pasakyti. Žinoma daug situacijų gali būti gyvenime.

Žinau tik vieną taisyklę, kad Rastika turi sužavėti savo vyrą tuo pačiu kuo sužavėjo susipažinimo metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yoli @ 2013 09 05, 10:04)
smile.gif na besąligiška meilė yra toks dalykas, nereikia suprasti tiesiogiai, tarkime jei vyras muša? Tai nereiškia, kad tu jam sakai: "Mūšk mane, aš tave myliu ir niekada tavęs vistiek nepaliksiu"  unsure.gif
Besąlygiška meile sakydama turėjau omeny kitokius dalykus. Mes turime išmokti mylėti taip, kad nelauktume atgal to paties. Pvz. Tu vis pakštelį vyrui į smakrą. Vieną antrą trečią kartą, o jis nereaguoja. Tada tu staigiai pradedi galvoti, o kodėl aš viena tai turiu daryti? Kodėl jis manęs nepabučiuoja? Na jau ne, daugiau jau aš jo nebučiuosiu... Štai tokia situaciją nėra meilė smile.gif Nes kai myli dėl žmogaus darai viską nelaukdamas, kad tau duos tą patį ar dar daugiau. Čia jau savanaudiškumas.

Man būna taip su pusryčiais, kai aš kovoju su tuo jausmu, "na kodėl visą laiką aš?"  biggrin.gif Bet randu daug daug argumentų, kodėl tai yra gerai.

Na sunku pasisakyti tiksliai ką noriu pasakyti. Žinoma daug situacijų gali būti gyvenime.

Žinau tik vieną taisyklę, kad Rastika turi sužavėti savo vyrą tuo pačiu kuo sužavėjo susipažinimo metu smile.gif


Besąlygiškai mylėti, priimti kitą tai didžiulis darbas, daug vidinių kliūčių, baimių, lūkesčių tam trukdo, o juos pašalinti nėra taip lengva. Todėl ir naiviai, kitom skamba, tai pasiaukojimo reikalaujantis darbas, paaukoti prisirišimus, baimes reikia drąsos ir ryžto. To ir linkėčiau sau ir kitoms smile.gif
Atsakyti
Gal kam nors nesunku būtų maldoje paprašyti šviesos mano protėviams (tiksliau - mirusioms mano giminės moterims), o man - sveikatos. Man tai be galo svarbu...Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveiki
Noriu paprasyti maldos uz mane. Atrodo, kad lyg butu kas nuziurejes, viskas krenta is ranku, ypac darbe.
Aciu labai
Atsakyti