Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau maldos...

QUOTE(Saulėtekė @ 2013 09 01, 18:37)
Jeigu žmogus pripažįsta 10 Dievo įsakymų, bet nesilaiko vieno iš jų, tai gerai ar blogai?

Biblijoje neraso, eik i baznycia kiekviena sekmadieni, raso, kad svesk sekmadieni arba ilsekis 4u.gif Niekur neminima, kad eik i baznycia kiekviena sekmadieni biggrin.gif
Atsakyti
Paskaiciau diskusijas ir isdrisiu pasakyti savo nuomone smile.gif Nei vienas is gyvenanciu sioje zemeje, net ir kunigas negali zinoti ir nezino kas yra visikai teisinga, ir kokia nuodeme yra didesne, o kuri mazesne Dievo akyse.

Pazystu tikrai bent jau kelis zmones, kurie eina i baznycia kiekviena sekmadieni ir t.t. O gyvenime aplinkiniams tik kenkia ir daro bloga, nors manyciau taip patys negalvoja, nes yra tvirtai isitikine savo teisumu. Ir pazystu tikrai labai nuostabiu, sviesiu zmoniu, kurie skleidzia geri aplinkiniams ir jiems padeda, pasidalina viskuo ka turi, nors turi mazai. Taciau neina i baznycia, nebent per sventes ar seimos uzsakytas misias.
Dieva pasiekia zmoniu keiksnojimai, asaros, pyktis sukeltas pirmojo, o antrojo zmogaus deka Dievas mato laimingus veidus, sypsenas, laimingus, paguostus zmones bei padeka Dievui, kad tokiu zmoniu yra zemeje.
Kas pasakys kuris yra Dievo akyse teisus (jei taip galima issireiksti)?

Tikrai nenorejau pasakyti, kad nereikia lankytis baznycioje, eiti ispazinties ir t.t., bet tiesiog nemanau, kad tai yra svarbiausia. Manau svarbiausia kas yra musu sirdyse ir kokie yra musu veiksmai ir mintys gyvenime. O nuosirdi malda ir tikras, nesavanaudiskas tikejimas visada padeda ir nesvarbu kur tu besimelstum.

Atsiprasau, jei mano mintys kazkam nepatiks smile.gif , tiesiog negalejau neparasyti smile.gif

4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2013 09 02, 17:56)
Biblijoje neraso, eik i baznycia kiekviena sekmadieni, raso, kad svesk sekmadieni arba ilsekis  4u.gif  Niekur neminima, kad eik i baznycia kiekviena sekmadieni  biggrin.gif

Ne kiekvienas žmogus, vos paėmęs, pajėgus suprasti Bibliją. Be to, Šv. Dvasia kalba ne vien per Šv. Raštą. Kokia būtų Bažnyčia, jeigu mes kiekvienas melstumėmės individualiai savo namuose ir nebūtų jokios bendruomenės, jokio bendrumo, jokių taisyklių? Tam ir turime sekmadienį. Nors, jei yra poreikis ir galimybės, su bendruomene galima melstis kasdieną, neapleidžiant darbų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inrra @ 2013 09 03, 09:31)
Pazystu tikrai bent jau kelis zmones, kurie eina i baznycia kiekviena sekmadieni ir t.t. O gyvenime aplinkiniams tik kenkia ir daro bloga, nors manyciau taip patys negalvoja, nes yra tvirtai isitikine savo teisumu. Ir pazystu tikrai labai nuostabiu, sviesiu zmoniu, kurie skleidzia geri aplinkiniams ir jiems padeda, pasidalina viskuo ka turi, nors turi mazai. Taciau neina i baznycia, nebent per sventes ar seimos uzsakytas misias.
Dieva pasiekia zmoniu keiksnojimai, asaros, pyktis sukeltas pirmojo, o antrojo zmogaus deka Dievas mato laimingus veidus, sypsenas, laimingus, paguostus zmones bei padeka Dievui, kad tokiu zmoniu yra zemeje.
Kas pasakys kuris yra Dievo akyse teisus (jei taip galima issireiksti)?

Tikrai nenorejau pasakyti, kad nereikia lankytis baznycioje, eiti ispazinties ir t.t., bet tiesiog nemanau, kad tai yra svarbiausia. Manau svarbiausia kas yra musu sirdyse ir kokie yra musu veiksmai ir mintys gyvenime. O nuosirdi malda ir tikras, nesavanaudiskas tikejimas visada padeda ir nesvarbu kur tu besimelstum.

Jėzus ir atėjo ne dėl teisiųjų, o dėl nusidėjėlių. Tie tavo minėti žmonės, kurie lanko bažnyčią, nėra šventieji (kitaip Dievas juos greičiausiai pas save jau būtų pasiėmęs), bet jie siekia šventumo. Natūralu, kad žmogui nepavyksta nedaryti nuodėmių, galbūt jų nuodėmės labiau matomos, bet nebūtinai jos didesnės.
O laimingi ir besišypsantys žmonės tokie būna ne visą laiką. Tik iki pirmos didesnės jų asmeninės bėdos. Paskui būna visko: ir liūdesio, ir nerimo, ir pykčio...

Ir niekas neneigia, kad lankymasis bažnyčioje ar formalus išpažinties (be tikros atgailos) atlikimas yra gerai. Bet jeigu matome tokius žmones, už juos pasimelsti reikėtų. Juk ši tema tam ir yra. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Inrra @ 2013 09 03, 09:31)
Nei vienas is gyvenanciu sioje zemeje, net ir kunigas negali zinoti ir nezino kas yra visikai teisinga, ir kokia nuodeme yra didesne, o kuri mazesne Dievo akyse.

Prieš išpažintį mes turime melstis ir prašyti Šv. Dvasios malonės tiek sau, tiek kunigui. O Dievas jau sudėlios tas nuodėmes pagal svarbą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2013 09 02, 17:56)
Biblijoje neraso, eik i baznycia kiekviena sekmadieni, raso, kad svesk sekmadieni arba ilsekis  4u.gif  Niekur neminima, kad eik i baznycia kiekviena sekmadieni  biggrin.gif

Dievas pasakė taip (ketvirtas įsakymas pagal bibliją) :

Atsimink, kad švęstum šabo dieną. Šešias dienas triūsi ir dirbsi visus darbus, bet septintoji diena yra Viešpaties, tavo Dievo, šabas. Nedirbsi jokio darbo - nei tu, nei tavo sūnus ar duktė, nei tavo vergas ar vergė, nei tavo galvijai, nei ateivis, gyvenąs tavo gyvenvietėse. Nes per šėšias dienas VIEŠPATS padarė dangų ir žemę, jūrą ir visa, kaas yra juose, bet septintąją dieną jis ilsėjosi. Todėl VIEŠPATS septintąją dieną palaimino ir ją pašventino.

Iš eilutės "bet septintoji diena yra Viešpaties, tavo Dievo, šabas." Galime suprasti, kad laiką skirti reikia JAM. Sutinku, kad eiti į bažnyčią (į kažkokį pastatą, nes bažnyčia esame mes patys), čia jau yra tradicija. Tiesiog tokiu būdu žmonės skiria laiko Viešpačiui, taip yra papraščiau. Prie to pačio, malonu pabūvoti su žmonėmis, kuriems ištiesų rūpi ir kurie ištiesų mylį Dievą.

Tačiau, jei tu gali tai daryti namie, jokių problemų. Tiesiog tą dieną Viešpats, skyrė sau. Ir mano manymu laiko reikėtų skirti JAM smile.gif
Ir taip, JIS nenurodė konkrečiai ką daryti ar gulėti ar eiti kažkur, nurodė, kad diena JO ir kad turime ilsėtis. O jau mes turime gauti žinutę iš Dievo, ką konkrečiai turime daryti.


Papildyta:
QUOTE(Inrra @ 2013 09 03, 09:31)
Paskaiciau diskusijas ir isdrisiu pasakyti savo nuomone smile.gif  Nei vienas is gyvenanciu sioje zemeje, net ir kunigas negali zinoti ir nezino kas yra visikai teisinga, ir kokia nuodeme yra didesne, o kuri mazesne Dievo akyse.

Pazystu tikrai bent jau kelis zmones, kurie eina i baznycia kiekviena sekmadieni ir t.t. O gyvenime aplinkiniams tik kenkia ir daro bloga, nors manyciau taip patys negalvoja, nes yra tvirtai isitikine savo teisumu. Ir pazystu tikrai labai nuostabiu, sviesiu zmoniu, kurie skleidzia geri aplinkiniams ir jiems padeda, pasidalina viskuo ka turi, nors turi mazai. Taciau neina i baznycia, nebent per sventes ar seimos uzsakytas misias.
Dieva pasiekia zmoniu keiksnojimai, asaros, pyktis sukeltas pirmojo, o antrojo zmogaus deka Dievas mato laimingus veidus, sypsenas, laimingus, paguostus zmones bei padeka Dievui, kad tokiu zmoniu yra zemeje.
Kas pasakys kuris yra Dievo akyse teisus (jei taip galima issireiksti)?

Tikrai nenorejau pasakyti, kad nereikia lankytis baznycioje, eiti ispazinties ir t.t., bet tiesiog nemanau, kad tai yra svarbiausia. Manau svarbiausia kas yra musu sirdyse ir kokie yra musu veiksmai ir mintys gyvenime. O nuosirdi malda ir tikras, nesavanaudiskas tikejimas visada padeda ir nesvarbu kur tu besimelstum.

Atsiprasau, jei mano mintys kazkam nepatiks smile.gif , tiesiog negalejau neparasyti smile.gif

4u.gif


Visiškai teisingai pasakyta! smile.gif Svarbiausia - širdies pozicija. Dievas tiria mūsų širdis, JIS viską žino.

Atsakyti
Dar kartą prašau maldos savo šeimai, konkrečiai savo vyrui, kad jo angelas sargas nušviestų jam protą ir supratų kaip svarbu yra išsaugoti šeimą, kad eidamas į kairę įskaudins ne tik mane, bet ir iš dukrytės atims jausmą ką reikškia gyventi su mamyte ir tėveliu. Nežinau ar blogai ar mažai meldžiuosi, ką darau ne taip kad D negirdi mano maldų, jau daugiau nei pusmetis, nieko iš jo neprašau, dėkoju, kad turiu dukrą, bet prašau ir neatimti vyro, nejau daug iš jo prašau - šeimos cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2013 09 03, 16:43)
Dar kartą prašau maldos savo šeimai, konkrečiai savo vyrui, kad jo angelas sargas nušviestų jam protą ir supratų kaip svarbu yra išsaugoti šeimą, kad eidamas į kairę įskaudins ne tik mane, bet ir iš dukrytės atims jausmą ką reikškia gyventi su mamyte ir tėveliu. Nežinau ar blogai ar mažai meldžiuosi, ką darau ne taip kad D negirdi mano maldų, jau daugiau nei pusmetis, nieko iš jo neprašau, dėkoju, kad turiu dukrą, bet prašau ir neatimti vyro, nejau daug iš jo prašau - šeimos cray.gif

Jėzus girdi jūsų maldas. Jis žino, kodėl dabar yra būtent taip. Stiprinkit savo tikėjimą. Meldžiamės drauge. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2013 09 03, 18:12)
Jėzus girdi jūsų maldas. Jis žino, kodėl dabar yra būtent taip. Stiprinkit savo tikėjimą. Meldžiamės drauge.  4u.gif

Tą darau ir darysiu, tik norėčiau, kad įvyktų stebuklas ir gaučiau ats. ką tikliau reikėtų daryti, ką ne taip darau verysad.gif ką reikėtų paaukoti dėl šeimos kad tik ji būtų. Nežinau kaip kitiems pavyksta bendrauti su angelais. Čia viena forumietė įkėlė straipsnį, perskaičiau ir galvoju nesu pamišus, bet norėčiau kad ir man taip nutiktų ir gaučiau atsakymą į man rūpimą klausimą
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2013 08 30, 15:52)

Be kita ko, esu nevaisinga, su vyru planuojame vykti i uzsieni gydytis, nes musu atveju padetu tik donores kiausialastes. Ar tokiu atveju baznycia man uzvers duris? Juk pagal kunigus bet koks isikisimas i naturaluma yra smerktinas. Kaip tuomet baznycia siulo gyventi? Be vaiku? O gal siulytu tik tiketi, kad viskas susitvarkys, nors ta beda sena sena ir jos neimanoma kitaip sutvarkyti?
Labai tikiuosi jusu nuosirdziu atsakymu, tik nesmerkit manes uz siuos klausimus, uz neismanyma verysad.gif


Visu pirma, galiu pasiulyti pasidometi NaPro technologija. Tai yra naujas metodas gydyti nevaisinguma, kuris nepriestarauja baznycios mokymui ir yra labai efektyvus. Idedu Londono klinikos nuoroda.

Kas del baznycios - juk nestoves kunigas prie duru ir netikrins kas kokiu budu susilauke vaiku, tai yra sazines reikalas ir ispazistamas per ispazinti.

O be vaiku baznycia gyventi nesiulo, Biblijoje pilna istoriju kaip nevaisingos moterys uz savo tikejima ir pasitikejima Viespaciu buvo apdovanotos vaikais.

Pvz is laisko zydams: "Tikėdama ir pati Sara – nevaisinga ir nebe to amžiaus – gavo galią susilaukti palikuonio, nes pasitikėjo tuo, kuris buvo davęs pažadą. 12 Ir todėl iš vieno vyro, ir dar apmirusio, gimė palikuonys, gausūs tartum dangaus žvaigždės ir nesuskaitomi kaip jūros pakrantės smiltys."
Pvz is Luko Evangelijos: "Judėjos karaliaus Erodo dienomis gyveno kunigas, vardu Zacharijas, iš Abijo skyriaus. Jis turėjo žmoną, vardu Elzbieta, iš Aarono vaikaičių. 6 Abu jie buvo teisūs Dievo akyse ir nepriekaištingai vykdė visus Viešpaties įsakymus bei nuostatus. 7 Juodu neturėjo vaikų, nes Elzbieta buvo nevaisinga ir abu sulaukę senyvo amžiaus. (...)13 Bet angelas jam tarė: „Nebijok, Zacharijau, tavo prašymas išklausytas. Tavo žmona Elzbieta pagimdys tau sūnų, o tu jį praminsi Jonu." (...) 24 Praslinkus kiek laiko, jo žmona Elzbieta tapo nėščia ir penkis mėnesius slėpėsi, sakydama: 25 „Tai Viešpats man davė; jis dabar teikėsi atimti mano pažeminimą žmonių akyse“.
Pvz is 113 Psalmes: 7 Jis pakelia silpną žmogų iš dulkių,
ištraukia elgetą iš šiukšlyno,
8 kad pasodintų su kilmingaisiais –
su savo tautos didžiūnais.
9 Suteikia namus bevaikei moteriai,[i4]
padaro ją laimingą vaikų motiną.
Šlovinkite VIEŠPATĮ!

Dievui nera neimanomu dalyku ir Jis visada nori mums to, kas mums geriausia (nors mes patys kartais to nesuprantam ir nepriimam).
Papildyta:
QUOTE(Rastika @ 2013 09 03, 16:24)
Tą darau ir darysiu, tik norėčiau, kad įvyktų stebuklas ir gaučiau ats. ką tikliau reikėtų daryti, ką ne taip darau verysad.gif ką reikėtų paaukoti dėl šeimos kad tik ji būtų. Nežinau kaip kitiems pavyksta bendrauti su angelais. Čia viena forumietė įkėlė straipsnį, perskaičiau ir galvoju nesu pamišus, bet norėčiau kad ir man taip nutiktų ir gaučiau atsakymą į man rūpimą klausimą


Dievo balsa galima isgirsti savo sirdyje. Bet dazniausiai tam reikia pasiekti visiskos ramybes busena maldos metu, kai esi visiskai pasineres i Jezaus meile ir apsuptas jos, ir daznai lyg is niekur ateina atsakymas i rupima klausima. O kartais Dievas tiesiog nori kad savo rupescius, ypac jeigu jie atrodo per sunkus mums patiems panesti, atiduoti ir paaukoti Jam. Ta galima padaryti Misiu metu per Atnasu liturgija, tiesiog mintimis paaukoti ir "atiduoti" problema Jezui - padeti ja prie Jo Kryziaus ir palikti ten. Po kurio laiko apsidairai ir pamatai kad netiketai atejo kazkoks geras sprendimas kurio isvis nesitikejai. Musu Dievas - stebuklu Dievas.
Papildyta:
QUOTE(Rastika @ 2013 09 03, 15:43)
Dar kartą prašau maldos savo šeimai, konkrečiai savo vyrui, kad jo angelas sargas nušviestų jam protą ir supratų kaip svarbu yra išsaugoti šeimą, kad eidamas į kairę įskaudins ne tik mane, bet ir iš dukrytės atims jausmą ką reikškia gyventi su mamyte ir tėveliu. Nežinau ar blogai ar mažai meldžiuosi, ką darau ne taip kad D negirdi mano maldų, jau daugiau nei pusmetis, nieko iš jo neprašau, dėkoju, kad turiu dukrą, bet prašau ir neatimti vyro, nejau daug iš jo prašau - šeimos cray.gif


Dievas tikrai girdi! Bet kaip sako Sv Augustinas (atsiprasau, neradau lietuvisko vertimo): If God seems slow in responding, it is because He is preparing a better gift. He will not deny us. God withholds what you are not yet ready for. He wants you to have a lively desire for His greatest gifts. All of which is to say, pray always and do not lose heart.

Meldziuosi, kad Dievas atvertu jusu vyro akis ir sirdi tiesai ir padetu jam pasirinkti tikrasias vertybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2013 09 03, 16:43)
Dar kartą prašau maldos savo šeimai, konkrečiai savo vyrui, kad jo angelas sargas nušviestų jam protą ir supratų kaip svarbu yra išsaugoti šeimą, kad eidamas į kairę įskaudins ne tik mane, bet ir iš dukrytės atims jausmą ką reikškia gyventi su mamyte ir tėveliu. Nežinau ar blogai ar mažai meldžiuosi, ką darau ne taip kad D negirdi mano maldų, jau daugiau nei pusmetis, nieko iš jo neprašau, dėkoju, kad turiu dukrą, bet prašau ir neatimti vyro, nejau daug iš jo prašau - šeimos cray.gif


Na, ką siūlyčiau daryti:
1. Atiduoti viską į Dievo rankas, nuoširdžiai pasistengti pasitikėti vien tik JUO. Jei neišeina, tai nebijoti to paprašyti pas Viešpatį, kad išeitų labiau pasitikėti.

2. Jau gali būti darbas jums, aš žinoma nežinau jūsų santykių šeimoje, tačiau dažną atvejį moterys būna irzlios, su daug priekaištų ir pasakymų: "tu manęs nemyli", bamba dėl smulkmenų, kitaip tariant yra nelaimingos, visas dėmesys tik vaikui, ir pasikartosiu - aš tik spėlioju...
Tai siūlymas būtų toks: besąlygiška meilė vyrui. Be jokių išlygų, be priezasčių (tarkime padarau jam malonų siurprizėlį, bet nelaukiu iš jo to paties) Tiesiog jį mylėti, kad ir kas vyksta jums už nugaros. Pamatysite, kaip vyrui, gal jam pačiam nesuprantant, pradės kalbėti Viešpats ir jis nebeis į šoną. Jūsų užduotis būti geresnė ir pritraukti vyruo tuo kuo pritraukėti jūsų pažinties metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yoli @ 2013 09 04, 08:02)
Na, ką siūlyčiau daryti:
1. Atiduoti viską į Dievo rankas, nuoširdžiai pasistengti pasitikėti vien tik JUO. Jei neišeina, tai nebijoti to paprašyti pas Viešpatį, kad išeitų labiau pasitikėti.

2. Jau gali būti darbas jums, aš žinoma nežinau jūsų santykių šeimoje, tačiau dažną atvejį moterys būna irzlios, su daug priekaištų ir pasakymų: "tu manęs nemyli", bamba dėl smulkmenų, kitaip tariant yra nelaimingos, visas dėmesys tik vaikui, ir pasikartosiu - aš tik spėlioju...
Tai siūlymas būtų toks: besąlygiška meilė vyrui. Be jokių išlygų, be priezasčių (tarkime padarau jam malonų siurprizėlį, bet nelaukiu iš jo to paties) Tiesiog jį mylėti, kad ir kas vyksta jums už nugaros. Pamatysite, kaip vyrui, gal jam pačiam nesuprantant, pradės kalbėti Viešpats ir jis nebeis į šoną. Jūsų užduotis būti geresnė ir pritraukti vyruo tuo kuo pritraukėti jūsų pažinties metu  4u.gif

Ačiū merginos už patarimus, labai man jų reikėjo. Yoli, tai nesakau kad buvau pavyzdinė žmona, kai perskaičiau knygą vyrai kilę iš marso moterys iš veneros tikrai man tuo metu atrodė, kad reikia ataip elgtis kiekvieną kartą aiškintis santykius, kai jis tiesiog norėdavo pabūti vienas ir pan.
Esu jau kuris laikas kitokia, atvertė akis knyga, o netyčia pamačius jūsų būrelį pradėjau domėtis vidine ramybe, nes jos man tikrai reikia. Nesu apsileidusi esu pasitempusi, neprikišu vyrui net kitos tiesiog kai jis grįžta karbu apie dukrą jam viską pasakoju ką ji išmoko, prašau ko nors padaryti, bet jis nežinau yra toks pasikeitęs labai piktas, net nežino ką noriu pasakyti pradeda šaukti ko vėl užsimanei, bijau ką ir sakyti, kaip vakar tiesiog norėjau kad pusvalanduką pabūtų su dukryte kol aš kai ką padarysiu, nes ju ja negaliu kai kurių darbų padaryti. Bet jei koks skambutis, jis pralinksmėja ir išnyksta iš namų. Ir toliau kantrei lauksiu ir vilsiuosi, kad grįš vyras toks kokį pamilau, nes koks dabar yra aš jo nepažįstu, pasikeitė su diena. Man kartais sunku nukreipti visas mintis į D kažkaip atrodo, kad vis kažkas mane blaško. Reikia dar labiau manau tikėti, nors šio metu atrodo vis mintyse ir sakau D padėk man, kad tik pasakytų ką daryti, kaip elgtis, nes esu tikrai l. pasimetus.
Ačiū Jums wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2013 09 04, 12:16)
Ačiū merginos už patarimus, labai man jų reikėjo. Yoli, tai nesakau kad buvau pavyzdinė žmona, kai perskaičiau knygą vyrai kilę iš marso moterys iš veneros tikrai man tuo metu atrodė, kad reikia ataip elgtis kiekvieną kartą aiškintis santykius, kai jis tiesiog norėdavo pabūti vienas ir pan.
Esu jau kuris laikas kitokia, atvertė akis knyga, o netyčia pamačius jūsų būrelį pradėjau domėtis vidine ramybe, nes jos man tikrai reikia. Nesu apsileidusi esu pasitempusi, neprikišu vyrui net kitos tiesiog kai jis grįžta karbu apie dukrą jam viską pasakoju ką ji išmoko, prašau ko nors padaryti, bet jis nežinau yra toks pasikeitęs labai piktas, net nežino ką noriu pasakyti pradeda šaukti ko vėl užsimanei, bijau ką ir sakyti, kaip vakar tiesiog norėjau kad pusvalanduką pabūtų su dukryte kol aš kai ką padarysiu, nes ju ja negaliu kai kurių darbų padaryti. Bet jei koks skambutis, jis pralinksmėja ir išnyksta iš namų. Ir toliau kantrei lauksiu ir vilsiuosi, kad grįš vyras toks kokį pamilau, nes koks dabar yra aš jo nepažįstu, pasikeitė su diena. Man kartais sunku nukreipti visas mintis į D kažkaip atrodo, kad vis kažkas mane blaško. Reikia dar labiau manau tikėti, nors šio metu atrodo vis mintyse ir sakau D padėk man,  kad tik pasakytų ką daryti, kaip elgtis, nes esu tikrai l. pasimetus.
Ačiū Jums wub.gif

Turiu draugę, kurios vyras taip pat elgėsi, todėl įsivaizduoju savijautą, na jos santykiai pagerėję. Atsiųsiu vieną video į až. Gal padės smile.gif Ten pamokslas toks, vieno gana įdomais pamokslininko, savito, pamenu kažkada klausiau.
Atsakyti