Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau maldos...

Aš irgi už tave smile.gif
Atsakyti
SVeikos,
Labai prasau visu kurios galit sukalbeti maldele uz 11m mergaite kuriai po kraujo uzkretimo atsake inkstukai, metus laiko pragyveno ant vaistu, o paskutini men vel viskas sublogo ir siuo metu ji yra ligoninej ir ryt pradides dializes. Paprasykime visi kartu Samantai sveikatos ir jegu. ACIU
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2011 10 05, 20:11)
SVeikos,
Labai prasau visu kurios galit sukalbeti maldele uz 11m mergaite kuriai po kraujo uzkretimo atsake inkstukai, metus laiko pragyveno ant vaistu, o paskutini men vel viskas sublogo ir siuo metu ji yra ligoninej ir ryt pradides dializes. Paprasykime visi kartu Samantai sveikatos ir jegu. ACIU

group.gif bus padaryta
Atsakyti
QUOTE(J.Evute @ 2011 10 06, 09:59)
group.gif bus padaryta

Aciu labai labai visoms wub.gif
Atsakyti
Nusiusta Samantai meiles ir ramybes 4u.gif ir dar ir dar ir dar
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2011 10 05, 20:11)


Siunčiam ir linkim sveikatytės Samantai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Algyte @ 2011 10 06, 13:48)
Nusiusta Samantai meiles ir ramybes  4u.gif ir dar ir dar ir dar

aciu aciu labai

QUOTE(vasarelele @ 2011 10 06, 13:51)
Siunčiam ir linkim sveikatytės Samantai 4u.gif  4u.gif

aciu labai
Atsakyti
prasau maldos, kad buciau apsaugota nuo man blogo linkinciu zmoniu, ju smeizto :'(
Atsakyti
Sveiki, noreciau paprasyti, kad pasimelstumet ir uz mane, del to, ka siuo metu isgyvenu, ka pereinu savo asmeniniame gyvenime. Tikiu, kad Dievas tikrai mato ir zino viska, kas vyksta, ir kuri laika meldziuosi uz save pati, bet kol kas tai nesisprendzia... gal padetu kitu maldele uz mane.

Meldziuosi uz visus to prasiusius <3
Atsakyti
Sveikos,
man labai reikia maldos..mano gyvenime dabar labai sunku. Prasidėjęs kitų žmonių, kurie jaučia man antipatiją šmeižtas, jie linki man blogo ir pnš. Aš dėl to labai pergyvenu, jaučiuosi nesava.. kalbu maldeles, bet jos dar nenuramina. Netekau vieno brangaus ir mylimo, artimo ir visokio kitokio gero žmogaus, jis išvyko toli ir nutraukė visam santykius, o aš jam jutau begalinę meilę.. o dabar dar esu labai toli nuo namų, ir ilgai dar būsiu.. esu viena ir neturiu draugijos. Neperseniausiai sunkiai sirgau, bet kaip ir pasveikau. Noriu kuo greičiau atgauti savo ramybę, tikiuosi dievas man padės.. noriu tikėti, jog visą kas dabar vyksta, vyksta tik į gerą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Solidalida @ 2011 12 13, 21:17)
Sveikos,
man labai reikia maldos..mano gyvenime dabar labai sunku. Prasidėjęs kitų žmonių, kurie jaučia man antipatiją šmeižtas, jie linki man blogo ir pnš. Aš dėl to labai pergyvenu, jaučiuosi nesava.. kalbu maldeles, bet jos dar nenuramina. Netekau vieno brangaus ir mylimo, artimo ir visokio kitokio gero žmogaus, jis išvyko toli ir nutraukė visam santykius, o aš jam jutau begalinę meilę.. o dabar dar esu labai toli nuo namų, ir ilgai dar būsiu.. esu viena ir neturiu draugijos. Neperseniausiai sunkiai sirgau, bet kaip ir pasveikau. Noriu kuo greičiau atgauti savo ramybę, tikiuosi dievas man padės.. noriu tikėti, jog visą kas dabar vyksta, vyksta tik į gerą.  4u.gif



labas vakaras,

kaip tik sendien buvo pakeltas klausimas kaip save 'surinkti'
taigi tu esi tokia dabar, silpna, nepilna, be jegu, ir energijos nes isdalinai save visems ka mylejai, ir ne tik.. taip pat tu esi prisirisus energetiskai prie tu zmoniu.ir atiduodi savo energijas kurios tau paciai reikalingos, taigi atsirisk save nuo visu, nes tai nedieviska ir neigiamai veikia pacia. ir susigrazink save paciai sau, kad taptum pilna ir energinga.
sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2011 12 13, 22:22)
labas vakaras,

kaip tik sendien buvo pakeltas klausimas kaip save 'surinkti'
taigi tu esi tokia dabar, silpna, nepilna, be jegu, ir energijos nes isdalinai save visems ka mylejai, ir ne tik.. taip pat tu esi prisirisus energetiskai prie tu zmoniu.ir atiduodi savo energijas kurios tau paciai reikalingos, taigi atsirisk save nuo visu, nes tai nedieviska ir neigiamai veikia pacia. ir susigrazink save paciai sau, kad taptum pilna ir energinga.
sekmes!

O tu viešpatėliau su visais viešpačiukais, juk mergina maldos prašė, ne diagnozės doh.gif Gal neterškim bent jau šitos temos savo tuščiais pliurpalais. Eugi, ar nejauti, kad Tavo patarimų darosi per daug, neskanu.





Atsakyti