Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

4u.gif Sveikutės perziurejau as jusu darbelius ir buvau suzaveta ax.gif .Vakar pradejau megzti virvelini salika balta,tik pas mane tas aparaciukas paprastas.Bet per vakar numezgiau jau 2m.Tai apsitvarkysiu kambarius reiks prisesti ir toliau megzti.
Atsakyti
ViGiDo nuostabus darbelis,tai bent mielai nesiociau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 01 19, 10:49)
per vakarą numezgėt?



jo, per vakarą, labai greitai einasi, jei nori, galiu pagelbėti, rašyk į AŽ
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 01 19, 10:05)
bigsmile.gif Kiek mokėjot ir kur? Ar tinka visokio storumo siūlams? Labai gundausi jį pirkti.


pirkau iš kasiulai.lt, numezgiau dar iš storesnių siūlų dukrai telefono raištelį, o visai storų siūlų tai net ir nebandžiau. Kaina beveik 72lt.
Papildyta:
QUOTE(lolanta @ 2011 01 19, 10:47)
Na gal ir man reikia nusipirkti ta aparaciuka g.gif o ka su juo dar galima padaryti, ar gal dar turit kokiu modeliu is virveliu.


čia jau reikia pajungti savo fantaziją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2011 01 18, 09:21)
Praeitoj temoj is virveliu salikelis buvo ikeltas ... virvelinis

super thumbup.gif
ir man tokio reikia. ojei, reiks uzblokuot si puslapiuka nes man cia viskas grazu visko noriu.Virbalu is ranku nebepaleidziu. Vienzo, sergu ! wink.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 01 19, 08:46)
nusipirkau aš tą aparatėlį, tai vakar jau ir šalikėlį numezgiau draugei dovanų, kai sutvarkysiu, pasirodisiu.  thumbup.gif dalykas

Fainas dalykas jaučiu tas aparačiukas thumbup.gif , tik man dėl vieno šalio neapsimoka pirkt tai narpliosiu rankytėm biggrin.gif , o iš tamstos lauksim vaizdų mirksiukas.gif
Atsakyti
eisiu uzkursiu savo senute ir nusimegsiu virvele. tik ryt nusipirksiu medziagos rysiai raudonai gelei.
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2011 01 19, 15:56)
Fainas dalykas jaučiu tas aparačiukas thumbup.gif , tik man dėl vieno šalio neapsimoka pirkt tai narpliosiu rankytėm biggrin.gif , o iš tamstos lauksim vaizdų mirksiukas.gif

prisiminiau kad dukriukui esu pirkus toki rinkinuka uz 4 lt IKi parduotuveje, kad sagutes i plaukus pati gelytem pasipuostu.Nupirkau ir paslepiau, nusprendziau kad dar per maza.Tai isipokavau ir pati bandau, tai zinokit pakankamai greit mezgasi juosteles. Kaip uz tokia kaina tai galima ir vienam salikeliui isigyt. Imesiu foto dezutes.user posted image
Atsakyti
Yra tokia lėlytė virvelėm nerti. Turiu, bet ilgokai neriasi, nors ir kaina apie 14 litų turbūt. IOr temutė yra pamiršta. doh.gif
http://www.supermama...howtopic=345770
Atsakyti
Nusimezgaiu virvele 18 metru. ryt tik gelei medziagos nusiperku, pasidarau gelyte, jei gausis aisku. ir jau busiu pasipuosusi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 01 19, 21:27)
Nusimezgaiu virvele 18 metru. ryt tik gelei medziagos nusiperku, pasidarau gelyte, jei gausis aisku. ir jau busiu pasipuosusi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif laukiam foto
Atsakyti
QUOTE(ARasytee @ 2011 01 19, 18:32)
prisiminiau kad dukriukui esu pirkus toki rinkinuka uz 4 lt IKi parduotuveje, kad sagutes i plaukus pati gelytem pasipuostu.Nupirkau ir paslepiau, nusprendziau kad dar per maza.Tai isipokavau ir pati bandau, tai zinokit pakankamai greit mezgasi juosteles. Kaip uz tokia kaina tai galima ir vienam salikeliui isigyt. Imesiu foto dezutes

kaip uz tokia kaina tai tikrai verta isigyt bigsmile.gif , dar ir pagal paskirti merginom segtukam prigamint galima biggrin.gif

QUOTE(aggree @ 2011 01 19, 23:04)
thumbup.gif laukiam foto

drinks_cheers.gif
Atsakyti