Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

mergaites, mano sesuo turi nusimezgusi ta virvelini salikeli. graziai atrodo. Megziu ir sau toki, nes pas ta moteryte kur juos mezga klausiau kiek kainuoja, tai man per brangu verysad.gif
Tai va, ka norejau pasakyti, mano sesuo nusimezge beveik 16 metru ilgio virvele susuko, sutvirtino ir pritvirtino nunerta gele, mezge ji rysku violetini, tai labai graziai jis ant juodo golfo atrodo.
kai nusimegsiu pasirodysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 01 18, 11:01)
mergaites, mano sesuo turi nusimezgusi ta virvelini salikeli. graziai atrodo. Megziu ir sau toki, nes pas ta moteryte kur juos mezga  klausiau kiek kainuoja, tai man per brangu  verysad.gif
Tai va, ka norejau pasakyti, mano sesuo nusimezge beveik 16 metru ilgio virvele susuko, sutvirtino ir pritvirtino nunerta gele, mezge ji rysku violetini, tai labai graziai jis ant juodo golfo atrodo.
kai nusimegsiu pasirodysiu  ax.gif

Mezgė virbalais ar tuo aparačiuku?
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 01 18, 12:01)
mergaites, mano sesuo turi nusimezgusi ta virvelini salikeli. graziai atrodo.

kiek akių dėjo vienai eilei?
Atsakyti
Mielosios auksarankės,
rašau čia pirmą kartą, nors stebiu šią temą ir semiuosi idėjų. Turiu klausimą, atsakykite prašau : ar mocherinis šalis, skara nepūkuoja rūbų?
Manęs mocheriniai siūlai "laukia". Bandysiu megzti "muselėmis". Ardyti nesinorėtų, tai patarkite, kokio Nr. virbalais reiktų darbuotis? Labai lauksiu patarimo.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 01 18, 09:33)
drinks_cheers.gif numezgiau ~7 metrus... reikia tikriausiai dar panasiai tiek pat.

Uoj kaip laukiu rezultato bigsmile.gif , aš irgi bandysiu tą virvelę megzt, svajoju apie ryškius raudonus siūlus rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(diasaja @ 2011 01 18, 12:55)
kiek akių dėjo vienai eilei?

aš įsivaizduoju kad iš kokių 5 megzčiau g.gif , bet aišku ir nuo siūlo priklausys, reikės pabandyt , svarbiausiai dabar tinkamus siūlus nusipirkt, niežti jau man nagai, bet reikia pabaigt pradėtus darbus blush2.gif
Atsakyti
Mielos auksarankės, gal ir aš galėčiau pasigirti savo skaromis ir skraistėmis?

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

čia tik keletas iš jų,mėgstu įvairias skraistės ir šalis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 18 sausio 2011 - 14:09
QUOTE(aggree @ 2011 01 18, 10:13)
Mezgė virbalais ar tuo aparačiuku?



QUOTE(diasaja @ 2011 01 18, 10:55)
kiek akių dėjo vienai eilei?


Mergaites, ji atvarys sekmadieni i svecius tai paprasiau, kad su tuo salikeliu atvarytu, kad galeciau nufotkinti.
Mezge ji is siu siulu ANGORA RAM http://siulai.eu/lt/...p;product_id=78 Sie siulai kauno bazeje ir toje parduotuveje, kur prie 25-mecio turgaus yra po 6 lt. Sumezge visa matkiuka.
Mezge ne rankomis, o drauges mezgimo masina, nes savo dar neturejo. Dejo 6 akis.

As bandysiu megzti is angora2 http://www.siuluoaze.lt/lt/angora2 , ziuresiu kas gausis. Planuoju megzti juoda su ryskia raudona gele ax.gif
Papildyta:
[quote=ViGiDo,2011 01 18, 12:56]
Mielos auksarankės, gal ir aš galėčiau pasigirti savo skaromis ir skraistėmis?

/quote]


labai garzu ir kruopstu. Koks paltas salikelis, na koks jo rastas. Gal turite isskleisto foto?
Papildyta:
QUOTE(villyte @ 2011 01 10, 14:52)
Museliu karaliene  mirksiukas.gif , abu saliai  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:

Labai smagu, kad idedat rasteliu, nes vis tie patys jau atsibosti pradeda, norisi ko nors naujo  ax.gif

idesiu nufotkinus kita savaite, nes tik sekmadieni grazins man zurnala .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 18 sausio 2011 - 16:30
QUOTE(mamkaa @ 2011 01 18, 12:01)
mergaites, mano sesuo turi nusimezgusi ta virvelini salikeli. graziai atrodo. Megziu ir sau toki, nes pas ta moteryte kur juos mezga  klausiau kiek kainuoja, tai man per brangu  verysad.gif
Tai va, ka norejau pasakyti, mano sesuo nusimezge beveik 16 metru ilgio virvele susuko, sutvirtino ir pritvirtino nunerta gele, mezge ji rysku violetini, tai labai graziai jis ant juodo golfo atrodo.
kai nusimegsiu pasirodysiu  ax.gif


nusipirkau aš tą aparatėlį, tai vakar jau ir šalikėlį numezgiau draugei dovanų, kai sutvarkysiu, pasirodisiu. thumbup.gif dalykas
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 01 19, 08:46)
nusipirkau aš tą aparatėlį,

bigsmile.gif Kiek mokėjot ir kur? Ar tinka visokio storumo siūlams? Labai gundausi jį pirkti.
Atsakyti
Na gal ir man reikia nusipirkti ta aparaciuka g.gif o ka su juo dar galima padaryti, ar gal dar turit kokiu modeliu is virveliu.
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 01 19, 07:46)
nusipirkau aš tą aparatėlį, tai vakar jau ir šalikėlį numezgiau draugei dovanų, kai sutvarkysiu, pasirodisiu.  thumbup.gif dalykas

per vakarą numezgėt?
Atsakyti
QUOTE(serbentėlė @ 2011 01 18, 13:10)
Mielosios auksarankės,
rašau čia pirmą kartą, nors stebiu šią temą ir semiuosi idėjų.  Turiu klausimą, atsakykite prašau : ar mocherinis šalis, skara nepūkuoja rūbų?
Manęs mocheriniai siūlai "laukia". Bandysiu megzti "muselėmis". Ardyti nesinorėtų, tai patarkite, kokio Nr. virbalais reiktų darbuotis? Labai lauksiu patarimo.

Kidmohera ar mohera su silku siek tiek pukuoja pacioj pradzioj, kol naujas mezginys, o paskui jau maziau..... Turiu nusimezgus sau sali geltona is italiskos kidmoheros ir nesioju jau trecius metus, nesiojasi thumbup.gif
Muselinuka manau reiktu ne mazesniais nei 6 virbalais megzti, galima ir didesniais, bet man 6-7 graziausiai atrodo, didesni man per reti (as nemegstu grubiu visisku tinklu, tai man kazkaip pagal mano mezgimo "ranka" geriausi tie numeriai).
Papildyta:
QUOTE(ViGiDo @ 2011 01 18, 14:56)
Mielos auksarankės, gal ir aš galėčiau pasigirti savo skaromis ir skraistėmis?

user posted image



Sis reikalas labai thumbup.gif thumbup.gif , toks kaip puspaltis... labai gerai ta forma atrodo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 19 sausio 2011 - 09:52