Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

sakykit,o jus savo skraistes lyginat-man baisu ,nusimezgiau muselini,toks nei siaip nei taip o jusu krasciukai lygus lygus wub.gif
Atsakyti
aš tai niekada nelyginu mocherinių mezginių schmoll.gif išplovus suformuoju kaip noriu ir džiovinu horizontalioj padėty. Jei norit lygint, tai tikriausiai reikia per audinį g.gif
Atsakyti
Labą vakarą skarų bei šalių myletojos 4u.gif
help.gif kas mezgėte skarą [/B]haruni...kaip pereiti nuo schemos A į B, jau kelias valandas skaičiuoju raštą ir niekaip....vis perdaug ties centrine akimi.
Atsakyti
cia toks darbinis variantas... dar neisdziuves ax.gif

pirmoji mano megzta skara blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 17, 16:13)
cia toks darbinis variantas... dar neisdziuves  ax.gif

pirmoji mano megzta skara  blush2.gif


Kokia gražuolė wub.gif Kokie siūlai? Kokio nr. virbalai? Schemutę galima?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 01 17, 16:19)
Kokia gražuolė wub.gif Kokie siūlai? Kokio nr. virbalai? Schemutę galima?


na si skara kaip ir kitos skaros labai daug aptartos skaru mezgimo gyvai temoje 4u.gif

o as mezgiau, pagal si puslapi...
http://knitting-club...runi-shawl.html

siulai Linate - 80 proc Virgin wool, 20 proc Alpaca
380 m - 100 g
4,5 nr virbalai mirksiukas.gif

tik nezinau dar kaip tas siulas atrodys, kai skara ''paleisiu''... ar islaikys forma ax.gif
Atsakyti
Atsiprasau uz blond klausimuka...o ka su ta numegzta virvele ketinat daryt?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ARasytee @ 2011 01 18, 00:13)
Atsiprasau uz blond klausimuka...o ka su ta numegzta virvele ketinat daryt??  blush2.gif

Praeitoj temoj is virveliu salikelis buvo ikeltas ... virvelinis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 18 sausio 2011 - 08:26
QUOTE(Bazile @ 2011 01 18, 08:21)
Praeitoj temoj is virveliu salikelis buvo ikeltas ... virvelinis

drinks_cheers.gif numezgiau ~7 metrus... reikia tikriausiai dar panasiai tiek pat.
Atsakyti
mano siu metu pirmas darbas megztas-nertas salikas
user posted image
Atsakyti
7 metrus ir dar reikia doh.gif turbut as jam nepasirisiu g.gif . Labai lauksim pasirodant su pabaigtu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2011 01 18, 09:44)
7 metrus ir dar reikia doh.gif turbut as jam nepasirisiu g.gif . Labai lauksim pasirodant su pabaigtu. blush2.gif

Na aš neturiu daug laiko mezgimams, tik vakarai lieka ir savaitgaliai, o ir tai ne visada būna ūpo. Tiesa, padariau išvadą, kad visdėlto mezgant su daugiau akių, megzti lengviau.
Atsakyti