Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

QUOTE(diasaja @ 2011 06 19, 09:32)
Tikrai nesunku. Grožis to vertas. Aš mezgiau iš kid moheros ir dariau spurgelį iš 9 akių. Jis daromas taip pat kaip ir muselių rašto, tik išvirkščioje pusėje visos akys spurgelio sumezgamos į vieną.

Ai, tai tada nesudetinga, gal lengviau, nei su vaseliu pertraukti apie virbala apviniotas akis ax.gif .... Na, rudeniui artejant reiks butinai pasibandyti ir tokiu rasteliu nunarplioti koki voratinkliuka mirksiukas.gif
Aciu, merginos uz paaiskinimus
Atsakyti
Gal kas sioje temoje atsakysite blush2.gif
Nusimezgiau skraiste papratsu lygiu rastu ir noriu apacioje primegzti toki krasta, bet nesuprantu blush2.gif blush2.gif blush2.gif
user posted image

Tai jei as susirinkciau akis padalku ant virbalo tai kiap man megzti. neusprantu schemos nuo kurio cia galo pradzia skaitosi? jei pradzia ten kur chemos apacia, tai kiap pradeti megzti, kaip bus ten kur schemoje tuscia parodyta? Ar tiesiog reike staskiraio nusomegzto tokia lapeliu juosta ir tada prisiuti prie skariastes?

Niu tikiuosi aiskiai paklausiau g.gif
Atsakyti
ateinu pas jus su klausimu ,del museliu rasto ,juo as esu numezgusi salika ,nors mezgiau sali blush2.gif nezinau ka dariau ne taip ,bet gavosi siltas ir maziasnis nei planavau ,mezgiau kid mochera siulu ,7 numerio virbalais ,sumezgiau 3 matkelius po 250gr ,o mezgiau taip :1 eile museles ,1 gera ,musele ,1gera ir t,t
2eile visos blogos
3eile vel museles

ir taip vel nuo pradziu ,gavosi tai visai nieko tos museles isideste sahmatiskai,tik jai megzciau dideli sali tai siulu reiketu gal 6 matkeiu doh.gif ,
tikiuosi kad suprantamai cia parasiau blush2.gif
beje radau kad tarp museliu reiketu megzti kelias eiles lygiuoju mezgimu t y gerosios akys gerojoje puseje,o kitus raso kad viena eile tokia kita tokia ,jau visai nieko nebesuprantu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo azalija170: 24 birželio 2011 - 18:16
QUOTE(mamkaa @ 2011 06 24, 16:58)
Gal kas sioje temoje atsakysite  blush2.gif
Nusimezgiau skraiste papratsu lygiu rastu ir noriu apacioje primegzti toki krasta, bet nesuprantu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

labai grazus rastas... gal kas galetu ir isversti ax.gif ax.gif

QUOTE(azalija170 @ 2011 06 24, 18:59)
ateinu pas jus su klausimu ,del museliu rasto ,juo as esu numezgusi salika ,nors mezgiau sali blush2.gif nezinau ka dariau ne taip ,bet gavosi siltas ir maziasnis nei planavau ,mezgiau kid mochera siulu ,7 numerio virbalais ,sumezgiau 3 matkelius po 250gr ,o mezgiau taip :1 eile museles ,1 gera ,musele ,1gera ir t,t
2eile visos blogos
3eile vel museles

Siulu reikejo gal 3x25? (as mezgu is kitokiu siulu, tai visam dideliam saliui uztenka 150 gramu, mezgu taip pat su 7 numeriu).
Pats rastas kitoks - 1 eile mezgamos museles, 2,3,4 eiles mezgamos blogosiomis. Gal del to siulu daugiau susinaudojo?
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 06 25, 09:02)

Siulu reikejo gal 3x25? (as mezgu is kitokiu siulu, tai visam dideliam saliui uztenka 150 gramu, mezgu taip pat su 7 numeriu).
Pats rastas kitoks - 1 eile mezgamos museles, 2,3,4 eiles mezgamos blogosiomis. Gal del to siulu daugiau susinaudojo?

tai jai 2,3,4,eiles mezgasi blogom ,tai 5 vel muselem g.gif na va sakau ,kad tu museliu dar visokiu yra doh.gif as esu radusi kad reikia megzti gerom akim kelios eiles ,po to vel museles ,tai kaip yra is tikruju?
Atsakyti
QUOTE(azalija170 @ 2011 06 25, 11:23)
tai jai 2,3,4,eiles mezgasi blogom ,tai 5 vel muselem g.gif na va sakau ,kad tu museliu dar visokiu yra  doh.gif as esu radusi kad reikia megzti gerom akim kelios eiles ,po to vel museles ,tai kaip yra is tikruju?

jei gali, imesk foto, paziuresim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 06 25, 10:30)
jei gali, imesk foto, paziuresim smile.gif

negaliu ,sugedes fotikas verysad.gif
bandau ikelti tik nezinau kokios kokybes bus nuotraukos user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo azalija170: 25 birželio 2011 - 10:50
QUOTE(azalija170 @ 2011 06 25, 11:32)
negaliu ,sugedes fotikas  verysad.gif
bandau ikelti tik nezinau kokios kokybes bus nuotraukos

Labai grazus rastelis, sekanti sali bandysiu tokiu rastu smile.gif tiesiog gal tokiom muselem reikia daugiau siulu arba tvirciau mezgi. Kokio dydzio salio nori?

Maniskis turetu gautis mazdaug 80x160cm (kol nepabaigiau sunku pamatuoti) tuo, kur rasiau museliu rastu. Sunaudosiu 150 g siulu - soft mohair (65 polyakryl, 35 mohair)
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 06 24, 15:58)
Gal kas sioje temoje atsakysite  blush2.gif
Nusimezgiau skraiste papratsu lygiu rastu ir noriu apacioje primegzti toki krasta, bet nesuprantu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
[ Tai jei as susirinkciau akis padalku ant virbalo tai kiap man megzti. neusprantu schemos nuo kurio cia galo pradzia skaitosi? jei pradzia ten kur chemos apacia, tai kiap pradeti megzti, kaip bus ten kur schemoje tuscia parodyta? Ar tiesiog reike staskiraio nusomegzto tokia lapeliu juosta ir tada prisiuti prie skariastes?

Niu tikiuosi aiskiai paklausiau  g.gif

sita rasteli megzti reikia nuo apacios, vienas krastas gaunasi lygus, kitas lapiuotas biggrin.gif Surinkus padalku akis nepavyktu numegst, tik numezgus reikiamo ilgio lapiuota juostetele prisiut. ten kur tuscia- gerosios akys, o pilki kvadrateliai- nera akiu. 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti