Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

Idedu keleta savo megztu saliu ir bandymu skirtingai juos uzsideti smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 11 sausio 2011 - 15:48
QUOTE(lolanta @ 2011 01 05, 12:11)
http://www.supermama...?...6851&st=192 man cia labai grazus geltonas salikelis, bet jis tikriausiai megztas su masina schmoll.gif  kazin ar galima nusimegzti toki su virbalais. gal kas turit minciu kaip numegzti???

Sveikutes.Jai dar nevelu tai galiu pasakyti ,kad yra toks prietaiselis virvelems megzti(mezgimo reikmenu pardutuvese).tai va su juo labai paparasta,mezgi kokio nori ilgio virvele ir susuki,ties sujungimu pritvirtini gelyte.
Atsakyti
QUOTE(krista... @ 2011 01 11, 17:06)
Sveikutes.Jai dar nevelu tai galiu pasakyti ,kad yra toks prietaiselis virvelems megzti(mezgimo reikmenu pardutuvese).tai va su juo labai paparasta,mezgi kokio nori ilgio virvele ir susuki,ties sujungimu pritvirtini gelyte.

o gal zinot kaip jis vadinas?
Atsakyti
ir man įdomu kas tai per prietaisas ir kiek jis gali kainuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2011 01 12, 08:13)
ir man įdomu kas tai per prietaisas ir kiek jis gali kainuoti g.gif

Manau kad toks smile.gif Virvelių mezgimo masinukas Kad atsipirktu- daug virveliniu salikeliu reiktu numegzt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2011 01 12, 08:24)
Manau kad toks smile.gif Virvelių mezgimo masinukas  Kad atsipirktu- daug virveliniu salikeliu reiktu numegzt smile.gif

aha... unsure.gif na kol kas bandysiu rankiniu būdu tą virvelę pabaigti. O vėliau susimąstysiu ar verta.
Atsakyti
idomus prietaisiukas smile.gif bet ir as gal pradzioja rankomis megziu, nes nelabai sugalvoju ka daugiau be saliko galima is tu virveliu daryti.
Atsakyti
katik baigtas mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Villyte , labai gražus šalis wub.gif o jau koks didelis bigsmile.gif
Atsakyti
Gražūs čia darbeliai gyvena 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Noriu nusimegzti skraistę kur mezgasi kaip du šalikai ir tada susisiuva. Tikiuosi supratote kokios man reikia blush2.gif Man reikia maždaug tokios skraistės chemutės: n kiek maždaug akių dėti, kokio ilgio maždaug megzti... Iš manęs tokia mezgėja, tai nors minimalių duomenų verkiant reikia blush2.gif Gal kuri turit 4u.gif Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2011 01 15, 18:33)

Noriu nusimegzti skraistę kur mezgasi kaip du šalikai ir tada susisiuva.

tai gal skarą? g.gif

http://www.supermama...howtopic=672713
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2011 01 15, 18:33)
Gražūs čia darbeliai gyvena 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Noriu nusimegzti skraistę kur mezgasi kaip du šalikai ir tada susisiuva. Tikiuosi supratote kokios man reikia blush2.gif  Man reikia maždaug tokios skraistės chemutės: n kiek maždaug akių dėti, kokio ilgio maždaug megzti... Iš manęs tokia mezgėja, tai nors minimalių duomenų verkiant reikia blush2.gif  Gal kuri turit 4u.gif Ačiū 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Čia yra nemažai skraisčių, gal kas tiks
http://club.osinka.r...-60513?&start=0
Atsakyti