Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

Radau lobyną raštų šaliams blink.gif gal kam pravers
čia
Atsakyti
QUOTE(delfiniux @ 2011 06 16, 22:04)
Radau lobyną raštų šaliams blink.gif gal kam pravers
čia

Vaje, tikrai kiek cia ju daug. Labai faina. Man tik kilo klausimas ax.gif ... Niekada nesu mezgus su tais spurgeliais. gal kas mezget ir galit paaiskinti, kaip ta spurgeli padaryti ir ar daug ten baderio su jais? Taip graziai atrodo, bet gal labai sudetinga cia?
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 06 17, 07:57)
Man tik kilo klausimas  ax.gif ... Niekada nesu mezgus su tais spurgeliais. gal kas mezget ir galit paaiskinti, kaip ta spurgeli padaryti ir ar daug ten baderio su jais? Taip graziai atrodo, bet gal labai sudetinga cia?

As esu mezgusi... rezultato tikejausi geresnio smile.gif Darbo daugiau- kol kiekviena spurgeli padarai, siulu sanaudos didesnes. Mano kolegei labai patiko... bet man paciai tai nelabai.
Imetu foto
Rasta rinkausi kaip tik is tos estiskos knygos smile.gif Siulai is Ditekso
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2011 06 17, 09:12)
As esu mezgusi... rezultato tikejausi geresnio smile.gif Darbo daugiau- kol kiekviena spurgeli padarai, siulu sanaudos didesnes. Mano kolegei labai patiko... bet man paciai tai nelabai.
Imetu foto
Rasta rinkausi kaip tik is tos estiskos knygos smile.gif Siulai is Ditekso

na, graziai atrodo thumbup.gif .... Tik gal tas spurgelis labiau isryskeja, kai plonesni siulai (kaip tame zurnale). As isivaizduoju, kad jis daromas taip:
is vienos akies ismezgi kokias 4-5 akis ir jas mezgi pirmyn atgal keles eiles (kokias 3 turbut), o paskui jas sumezgi vel i 1 aki. (cia gal papildoma virbala reiktu naudoti). Ar as neteisi?
Atsakyti
Šaunuolės mergaitės thumbup.gif Tokie gražūs šalių rašteliai wub.gif

O aš taivis su tom , visoms atsibodusiom "muselėm":
user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 06 17, 08:16)
na, graziai atrodo  thumbup.gif .... Tik gal tas spurgelis labiau isryskeja, kai plonesni siulai (kaip tame zurnale). As isivaizduoju, kad jis daromas taip:
is vienos akies ismezgi kokias 4-5 akis ir jas mezgi pirmyn atgal keles eiles (kokias 3 turbut), o paskui jas sumezgi vel i 1 aki. (cia gal papildoma virbala reiktu naudoti). Ar as neteisi?

Salis fotkintas po ilgesnio gulejimo sulankstytas, spurgeliai prisiplojo siektiek. Spurgelio darymui naudojau ir vaseli. Pagal instrukcija reiketu 7 kartus siula apsukti apie virbala ir griztant kita eile tuos apsuktus siuliukus sumegzti viena akim. Bet man toks budas buvo labai nepatogus, nei mezginio pastumdysi ant virbalo nei paskui virbalo uzkisi sumezgimui. biggrin.gif

Ten pavyzdziai is nepukuotu siuliuku, turbut medvilnes ar vilneles- gal kitaip ir atrodo. Gal mano siektiek pertankus, reiktu su storesniais virbalais bandyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 17 birželio 2011 - 08:35
QUOTE(Bazile @ 2011 06 17, 09:29)
Salis fotkintas po ilgesnio gulejimo sulankstytas, spurgeliai prisiplojo siektiek. Spurgelio darymui naudojau ir vaseli. Pagal instrukcija reiketu 7 kartus siula apsukti apie virbala ir griztant kita eile tuos apsuktus siuliukus sumegzti viena akim.  Bet man toks budas buvo labai nepatogus, nei mezginio pastumdysi ant virbalo nei paskui virbalo uzkisi sumezgimui.  biggrin.gif

Ten pavyzdziai is nepukuotu siuliuku, turbut medvilnes ar vilneles- gal kitaip ir atrodo.  Gal mano siektiek pertankus, reiktu su storesniais virbalais bandyt.

Nu, reiks pabandyti koki karta.... Aciu uz paaiskinima mirksiukas.gif

wavin, grazus museliukai, gelytes thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 17 birželio 2011 - 13:17
Esu mezgusi ir aš tuos spurgelius - žiauriai daug darbo prisideda ir daug didesnė siūlų išeiga... na bet vaizdas aišku geras - čia jau kaip kam...
Papildyta:
wavin - kraštelis įdomiai padarytas.. 4u.gif
Atsakyti
gaivinam temą atvėsus orams 4u.gif
:
user posted image
na gar ryškiaučia,nežinau kaip pateikt g.gif
user posted image
ir dar vienas
user posted image
Atsakyti
wavin ir Romap labai gražūs šaliai thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui mergaitės už įvertinimą mano paprastų "museliukų" ax.gif

Maqrmaledas... labai graži spalvytė šalių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 06 17, 08:57)
... Niekada nesu mezgus su tais spurgeliais. gal kas mezget ir galit paaiskinti, kaip ta spurgeli padaryti ir ar daug ten baderio su jais?

Tikrai nesunku. Grožis to vertas. Aš mezgiau iš kid moheros ir dariau spurgelį iš 9 akių. Jis daromas taip pat kaip ir muselių rašto, tik išvirkščioje pusėje visos akys spurgelio sumezgamos į vieną.
Atsakyti