Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

QUOTE(Eveliūkštė @ 2011 05 11, 22:46)
Vogels, greitai baigėte šalį, man jau nebesimezga kai lauke šilta


aš mezgu tik vakarais po 21 val prieš miegą vietoj knygos mirksiukas.gif na dar šeštadieniais sekmadieniais anksti ryte blush2.gif
šalis baigtas o ką dabar megsti g.gif nesugalvoju. teks leistis į paieškas internete tik kad nesugalvoju ko man reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2011 05 12, 11:25)
aš mezgu tik vakarais po 21 val prieš miegą vietoj knygos  mirksiukas.gif na dar šeštadieniais sekmadieniais anksti ryte  blush2.gif
šalis baigtas o ką dabar megsti  g.gif  nesugalvoju. teks leistis į paieškas internete tik kad nesugalvoju ko man reikia  doh.gif

mielas salis, toks purus, dar panaudosit vasaros vesu vakar.
O as kai turiu laisvo laiko nuo uzsakymu ir nesugalvoju ka sau megzti (nors dazniausiai bunu subrandinus minti jau gana senokai ko noriu blush2.gif ), tai uzsiimu tokiu dideliu issukiu (kokius airiskus nerinius perprast ir pabandyt, tai dar kokius neisbandytus dalykus, kur seile varvinu bet vis laiko ir rizto neuztenka pabandyt) taip ir pirmasis salis sau gime, po kurio ju numezgiau be skaiciaus, "uzsikabliavau" tongue.gif
Atsakyti
vogels gražu 4u.gif
Atsakyti
VOGELS-labai grazutis ir minkstutis salis 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Apmirusi tėmelė pavasario metu... tai kas tada bus varsarą... ax.gif
Atnešu aš savo šalius:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti

wavin nuostabios muselės thumbup.gif
aš jūsų visų įkvėpta numezgiau suknelę muselėm. einu pasuknelei medžiagos ir gal pasirodysiu neužilgo.


ačiū merginos už gražius žodžius mano šaliui. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 16 gegužės 2011 - 11:29
wavin didis.gif
Atsakyti
Labai dėkui už įvertinimą blush2.gif
Atsakyti
saunus saliai, tokie plonyciai. thumbup.gif geles grazios wub.gif
As nesuprantu, kodel salius tik ziema ar rudeni megzt ir nesiot? As kaip tik vasara juos labiausiai ir nesioju, vesesni vakara ant suknutes vietoj megztuko ar striukytes uzsimest (plonas, lengvas, telpa i rankinuka... vakare atvesus, kaip Vasilisa grazioji paimi sau ir Abra Kadabra - istrauki sau toki silta, minksta grozi is rankines apsisiausti....)... Nu smagu, ypac kokios ryskios spalvos salis grazu....
As kai i darba ateinu uzsidejus geltona sali ir einant plevesuoja jo krastai, tai mane Drugeliu vadina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 05 18, 13:03)

As nesuprantu, kodel salius tik ziema ar rudeni megzt ir nesiot?

drinks_cheers.gif
aš moherinukę skarą plonytę dabar nešioju thumbup.gif
Atsakyti
ka tik uzbaigta,tik neislyginta
user posted image
Atsakyti
QUOTE(linaule @ 2011 05 20, 10:41)
ka tik uzbaigta,tik neislyginta


oho koks groži ir kokia didelė thumbup.gif
Atsakyti