Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

Ilgai stebėjusi visų mezginiu bandau pasirodyti ir aš, labai nepeikit, neturiu dar daug mezgimo patirtis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eveliūkštė @ 2011 04 24, 20:25)
Ilgai stebėjusi visų mezginiu bandau pasirodyti ir aš, labai nepeikit, neturiu dar daug mezgimo patirtis


oho koks grožis,jei nesunku pasidalink schema kaip tik ieškau šaliui rašto turiu 3 matkelius pilko kid mocherio gal užeks g.gif , o kiek sunaudojai tokiam šaliui ir kokio ilgio ir pločio gavosi ? labai labai gražus thumbup.gif
Atsakyti
vogels, ačiū už gerus atsiliepimus
negaliu nuskanuoti žurnalo, nes namuose neturiu skanerio, tačiau gal turit žurnalą, o gal įdėtas ir čia PAČIOS, 2010 m. Nr. 26,
siūlų sunaudojau 3 ,matkeles kid mohera siūlų, dydis 210x60 cm
Atsakyti
QUOTE(Eveliūkštė @ 2011 04 24, 18:25)
Ilgai stebėjusi visų mezginiu bandau pasirodyti ir aš, labai nepeikit, neturiu dar daug mezgimo patirtis

user posted image

Dailus, ir spalvyte miela. Tik galetu but pratesnis biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
tikrai labai gražus šalis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliūkštė @ 2011 04 24, 19:25)
Ilgai stebėjusi visų mezginiu bandau pasirodyti ir aš, labai nepeikit, neturiu dar daug mezgimo patirtis

Labai dailus salis, graziai dera spalva ir rastelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliūkštė @ 2011 04 24, 19:25)
Ilgai stebėjusi visų mezginiu bandau pasirodyti ir aš, labai nepeikit, neturiu dar daug mezgimo patirtis

user posted image

Labai gražu, o kokie čia voro siūlai?
Atsakyti
QUOTE(Eveliūkštė @ 2011 04 24, 22:32)

negaliu nuskanuoti žurnalo, nes namuose neturiu skanerio, tačiau gal turit žurnalą, o gal įdėtas ir čia PAČIOS, 2010 m. Nr. 26,
siūlų sunaudojau 3 ,matkeles kid mohera siūlų, dydis 210x60 cm



kaip tik šito ir neturiu cray.gif jau visur klausinėjau kol kas beviltiška, verysad.gif
o gal gali nufotografuoti ir įkelti kaip nuotrauką g.gif gal bus matytis notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2011 04 26, 16:23)
kaip tik šito ir neturiu cray.gif  jau visur klausinėjau kol kas beviltiška,  verysad.gif
o gal gali nufotografuoti ir įkelti kaip nuotrauką  g.gif  gal bus matytis  notworthy.gif

Jums temoje "ieskome schemu" jau idejo zurnala, kuriame yra sis rastelis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 04 26, 17:29)
Jums temoje "ieskome schemu" jau idejo zurnala, kuriame yra sis rastelis  mirksiukas.gif


ačiū labai labai clap.gif

per anksti apsidžiaugiau doh.gif žurnaliuką parsisiunčiau ir lyg tyčia skanuojant praleistas tas puslapis su schema help.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 26 balandžio 2011 - 16:22
šalio siūlai kid mochera
Atsakyti
Vogels bandau įdėti nupaveiksluotą šalio raštą
user posted image

- blogoji akis
o uždėtoji akis
↓ 3 akys suimtos į kairę
pasviręs trikampėlis 2 akys suimtos į dešinę
tusčias langelis geroji akis


ačiū visoms už gerus atsiliepimus
Atsakyti