Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

QUOTE(wavin @ 2011 04 18, 17:08)
Aš tai tik galus apneriu... bet čia kaip kam....smile.gif

dėkui 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,kur rasti skraisciu formas,noriu megsti masina,dekui
Atsakyti
QUOTE(Sandriene123 @ 2011 04 18, 09:07)
Į nuorodų temą nepriima,tai įdėsiu čia,nes labai jau gražu smile.gif
http://youtu.be/3VhuUcXG5d4

Kaip gražu wub.gif
Bandysiu kažką pasikombinuoti iš trikotažo, nes man megzti tokį dalyką būtų vargo vakarienė... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggree: 19 balandžio 2011 - 08:51
QUOTE(aggree @ 2011 04 19, 10:49)
Kaip gražu wub.gif
Bandysiu kažką pasikombinuoti iš trikotažo, nes man megzti tokį dalyką būtų vargo vakarienė... ax.gif

padekit su puskare, nu nesuprantu kaip mazinti akis doh.gif
Atsakyti
velykinis margutis smile.gif megzta 4,5 nr virbalais, sumegzti 5 kamuoliukai kid mocheros

user posted image

user posted image
Atsakyti
pradėjau megzt man kažkaip akutės nevienodos. ar ir jjums taip būna? ar ištraukiat siūlą daugiau ar ne? mezgu 3,5 nr virbalais siūlai-angora.

Velykinis margutis labai gražus
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 04 20, 21:29)
pradėjau megzt man kažkaip akutės nevienodos. ar ir jjums taip būna? ar ištraukiat siūlą daugiau ar ne? mezgu 3,5 nr virbalais siūlai-angora.

Velykinis margutis labai gražus


aciu, nezinau, as tai kai mezgu tai iprastai, kazkaip nemoku nei labai kietai nei labai laisvai, kazkaip savaime vienodos gaunas, jei ir truputi kur kazkoks mini brokelis, kai issiplauna suvienodeja viskas, stengiuos kabint virbalo paciu galiuku, kad labai dideles akys nebutu
Atsakyti
Pabaigiau sali smile.gif turesiu kitai ziemai smile.gif siltas didziulis ir laaabai fainas, o svarbiausia tai padariau as - pirmas didelis blynas smile.gif 150 g siuliuku, 77x155, virbalai nr.7. museles:
user posted image
user posted image

Velykinis margiukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Štai toks pončas
user posted image
Atsakyti
abas mergaitės 4u.gif , gal kas mezgėte tokį šalikėlį.Niekur nerandu tokio lapelių rašto su snapeliais verysad.gif verysad.gif user posted image
Atsakyti
As mezgiau,numezgiau net 3, ivairiu spalvu smile.gif
http://www.supermama...?...3660&st=420
Atsakyti
liolke ir aggree gražu 4u.gif
Atsakyti