Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

[quote=Bazile,2011 03 20, 10:59]
Cia jau kelinta skaru tema su aprasymais ir patarimais.

Ačiū 4u.gif .Pagaliau radau skaros schemą... cool.gif Trečias kavos puodelis atšalo lotuliukas.gif .Vyras grasina,kad atjungs internetą lotuliukas.gif ,nes aš garsiai pasvajojau,kad norėčiau pavirst šimtakoje lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Įsivaizduojat-sėdi prie tv,o virbalai tik skrebena,idėjos virsta realybe... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Villytee, Astisius - nuostabūs darbai.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 03 19, 21:44)
Ka tik pabaigiau savo pirma salika smile.gif muselem. Aisku, man iki jusu virtuoziskumo toli...


Mielas salikelis, tik ji isskalbkit ir isdziovinkit patiesta, tada jis igaus forma, nebus pasiputes ir rastelis isryskes..... Grazi sage mirksiukas.gif
viosim, Bazile, liolke, astisius, aciu, mielosios 4u.gif
Atsakyti
Villytee, kuriu siulu metrazas yra 240m ilgumo? As kiek macius tai tik 220 m teuztikau.
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2011 03 20, 22:15)
Villytee, kuriu siulu metrazas yra  240m ilgumo? As kiek macius tai tik 220 m teuztikau.

midara kidmohera italiska (su juoda etikete). Man siaip jie labiausiai patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 03 21, 01:57)
midara  kidmohera italiska (su juoda etikete). Man siaip jie labiausiai patinka  ax.gif


jo pas mane miestely, kai tik viena pagrindine siulu parduotuve yra midara kur galima pasirinkt siulu irgi perku dazniausiai kid mochera italiska, arba klientes perka, tik paskutini sali kai mezgiau juoda butent tokiu rastu kaip jusu paskutinis, tai ziauriai man tie siulai daze rankas, tai juokdavaus, kad dirbu angliakasiu, o ne mezgeja, labai kazkaip intensyviai buvo nudazyti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(villyte @ 2011 03 20, 21:43)
viosim, Bazile,  liolke, astisius, aciu, mielosios  4u.gif


prasom ir toliau girtis savo nuostabiais darbeliais thumbup.gif
o mano planuose po dabar mezgamo megztuko mergaitei ir salio vienai moteriskei bus skraiste is kid mocheros, aisku visu pirma dairaus i serveteles megztas virbalais, tai suku smegenis ka cia grazaus sukurus, nes nori su didele apykakle, o siulai dvieju spalvu vieni margi su pilku atspalviu, kiti grynai pilki, kazkur puse tu puse kitu, tai turiu sioki toki galvos skausma g.gif
Atsakyti
QUOTE(liolke @ 2011 03 21, 01:34)

o mano planuose  vienai moteriskei bus skraiste is kid mocheros, aisku visu pirma dairaus i serveteles megztas virbalais, tai suku smegenis ka cia grazaus sukurus, nes nori su didele apykakle,

Pasigirk, aš ir svajoju apie tokią. Servetėlės schemą reikia imti 8-niakampės?
Atsakyti
QUOTE(liolke @ 2011 03 21, 00:34)
jo pas mane miestely, kai tik viena pagrindine siulu parduotuve yra midara kur galima pasirinkt siulu irgi perku dazniausiai kid mochera italiska, arba klientes perka, tik paskutini sali kai mezgiau juoda butent tokiu rastu kaip jusu paskutinis, tai ziauriai man tie siulai daze rankas, tai juokdavaus, kad dirbu angliakasiu, o ne mezgeja, labai kazkaip intensyviai buvo nudazyti doh.gif

Tikrai dazo, tik ne rankas o bambukinius vibalus: tai juodais galiukais tai raudoonais lotuliukas.gif
O del metrazao- kaip tik mezgu is mildara- bet tik 220m teraso ant etiketes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2011 03 21, 09:39)
Tikrai dazo,  tik ne rankas o bambukinius vibalus: tai juodais galiukais tai raudoonais  lotuliukas.gif
O del metrazao- kaip tik mezgu is mildara- bet tik 220m teraso ant etiketes  g.gif

Tai galbut su silku "silk mohera" mezgate, tai tu metrazas 220 m.... O "kidmohera" matau ant etiketes parasyta 240 m net nezinau, kaip cia taip, pati suabejojus susiradau etikete ir paziurejau.... Gal tai tik kai kuriu spalvu ar kaip g.gif .... Siaip internete ziurejau - irgi raso, kad 220, o ant etiketes tai 240 parasyta g.gif . O man kazkaip nepastebejau, kad dazytu (gal juodos ir nemezgiau dar is tu siulu.....) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 21 kovo 2011 - 08:57
QUOTE(villyte @ 2011 03 21, 08:49)
Tai galbut su silku mezgate, tai tu metrazas 220.... O man kazkaip nepastebejau, kad dazytu (gal juodos ir nemezgiau dar is tu siulu.....)  ax.gif

Juodi su silku buvo- daze, o raudoni be silko. Su silku kiek pastebejau siektiek storėlesnis siula buna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 21 kovo 2011 - 08:56
QUOTE(Bazile @ 2011 03 21, 09:55)
Juodi su silku buvo- daze, o raudoni be silko. Su silku kiek pastebejau siektiek storėlesnis siula buna.

Su silku storesni siek tiek....Ir brangesni.... Ir saliai kitaip atrodo - storesni. Man asmeniskai labiau be silko patinka (megstu voratinklius) tongue.gif .... Sau jau 3 metus turiu nusimezgus geltona sali is tu siulu, tai nesiojasi labai gerai, pukavosi pirmus kartus, kol susistovejo siulas, paskui jau nebesipukavo, siltas ir plonas, kaip voratinklis, tai nesioju ji labiau vasara, nei ziema (kaip skraiste susisegu ir vaikstau i darba ar siaip vasaros vesesni vakara is rankines issitraukiu ir apsisiauciu)... nei sutyso, nei susitrauke.... Labai gerai viskas.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 03 21, 10:35)
Pasigirk, aš ir svajoju apie tokią. Servetėlės schemą reikia imti 8-niakampės?


kol as dar numegsiu doh.gif , nes dabar viena baigineju darbeli, po to dar vienas laukia ir tik po to ateis eile tai skraistei, o serveteles schema jo manau tinka 8-kampe ar siaip paprasta apvali, tik man ilgio reikia nelabai ilgo apie 53 cm, tai reikia kazkokia nedidele servetele susirast, kad siulai butu vienspalviai butu paprasciau kazka sugalvot, o kai dvieju spalvu, tai truputi reiks pagalvot dar, vienas rastas ne servetelinis tai labai tiktu, tos bangeles ar kaip vadinas, bet man ji megzt jau atsibodo, labai nemegstu tu paciu rastu kartot, stengiuos kiekviena karta kita sugalvot, na dar laiko siek tiek turiu bandysiu kazka mastyt
Papildyta:
QUOTE(villyte @ 2011 03 21, 10:49)
Tai galbut su silku "silk mohera" mezgate, tai tu metrazas 220 m.... O "kidmohera" matau ant etiketes parasyta 240 m  net nezinau, kaip cia taip, pati suabejojus susiradau etikete ir paziurejau.... Gal tai tik kai kuriu spalvu ar kaip  g.gif .... Siaip internete ziurejau - irgi raso, kad 220, o ant etiketes tai 240 parasyta  g.gif . O man kazkaip nepastebejau, kad dazytu (gal juodos ir nemezgiau dar is tu siulu.....)  ax.gif


ten buvo italiska kid mochera juodi be silko, tai daze neblogai, nesiojant sake nieko nenudaze, nors ir buvo apsirengusi sviesia palaidine, tai laimei
Atsakyti