Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

Museles pirmam puslapy buvo mirksiukas.gif
O is virsaus (tai virbala kisti ne is priekio, kaip paprastai geraja aki mezgant, bet is blogosios puses gaunasi virbalas.....).. Kazkur dar buvo ideta filmuota pamkele, kazkada esu buvus idejus nuoroda...

Dekui visoms uz pagyras mano rugiageliu saliui mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai gražus šalis,Villyte. Ar daug siūlų susimezgė ir kokio Nr. virbalais darbavaisi, darbštuolėle?

Aš tiesiog stebiuosi kai kurių merginų šalių ir skarų "kepimu".Vis naujos nuotraukos ir naujos. Kada Jūs viską ir spėjate?...
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 03 18, 18:16)
O stai cia vakar baigtas rugiageliu salis smile.gif 115 akiu, mezgiau 5 virbalais

user posted image

Nuostabus bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(serbentėlė @ 2011 03 19, 01:30)
Labai gražus šalis,Villyte.  Ar daug siūlų susimezgė ir kokio Nr. virbalais darbavaisi, darbštuolėle?


villyte rašė, kas su 5nr. virbalais.
Atsakyti
Dekui visoms 4u.gif
Sumezgiau 4 kamuoliukus italiskos kidmoheros siulu po 25 gr. , kamuoliuke - 240 m. Beveik i visus salius tiek sumezgu smile.gif
Atsakyti
Rodausi savo skarą, ką tik baigtą...

user posted image
Atsakyti
Nuostabi skara thumbup.gif
Atsakyti
ačiū Vilyte, tavoji irgi labai labai....tik dabar juokiuos iš savęs....parašei 5 virbalais, tai spoksojau spoksojau ir niekaip nesupratau kaip tu čia penkiais virbalais ją laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif tik paskui supratau, kad čia dydis virbalų...oi negaliu......
Atsakyti
Ka tik pabaigiau savo pirma salika smile.gif muselem. Aisku, man iki jusu virtuoziskumo toli...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 03 18, 20:16)
As tai muselems dedu 113 akiu, plotis pats tas..., siauresni man nepatina, mezgu su 7 virbalais, su plonesniais man per smulku, o su storesniais - man nepatinka, kai per dideles skyles, paskui kabinejasi, visur kliuna tas salis.... Man 7 pats tas  mirksiukas.gif .... Bet tai cia dar mezgimas mezgimui nelygu...

O stai cia vakar baigtas rugiageliu salis smile.gif 115 akiu, mezgiau 5 virbalais

user posted image


grazi spalva, as tokiu rasteliu mezgiau juoda, bet ir graziai atrode, vadinasi tas rastelis tinka bet kokiai spalvai, jauciu ant baltos taip pat sauniai atrodytu
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 03 19, 17:16)
Rodausi savo skarą, ką tik baigtą...

user posted image


Kaip gražu bigsmile.gif .Niekada anksčiau nemegzdavau skarų,bet pamačiusi jūsų nuostabių darbelių,susigundžiau lotuliukas.gif .Vieną jau baigiau,pasirodo visai smagiai mezgasi blush2.gif .Gal būtų galima šios skaros schemutę ar nuorodėlę? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tarskaliukas @ 2011 03 19, 22:06)
Kaip gražu bigsmile.gif .Niekada anksčiau nemegzdavau skarų,bet pamačiusi jūsų nuostabių darbelių,susigundžiau  lotuliukas.gif .Vieną jau baigiau,pasirodo visai smagiai mezgasi  blush2.gif .Gal būtų galima šios skaros schemutę ar nuorodėlę?  ax.gif

Cia jau kelinta skaru tema su aprasymais ir patarimais.

Villyte, astisius - labai grazu.
aggree - mielas siltas pilkiukas 4u.gif
Atsakyti