Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

QUOTE(diasaja @ 2011 03 17, 14:41)
Auklyte-mokytoja, aggree, su kokio nr. virbalais?


As bandziau megzt su Nr8. Bet tikrai, kuo virbalai storesni tuo graziau, nes kai ploni virbaliukai tai museles mazos ir tankios....
Reikia gal ir man praktikuotis, bet niekaip negaliu is 5 5 ismegzt, per stipriai suverziu akis schmoll.gif
Atsakyti
As tai muselems dedu 113 akiu, plotis pats tas..., siauresni man nepatina, mezgu su 7 virbalais, su plonesniais man per smulku, o su storesniais - man nepatinka, kai per dideles skyles, paskui kabinejasi, visur kliuna tas salis.... Man 7 pats tas mirksiukas.gif .... Bet tai cia dar mezgimas mezgimui nelygu...

O stai cia vakar baigtas rugiageliu salis smile.gif 115 akiu, mezgiau 5 virbalais

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 18 kovo 2011 - 18:17
QUOTE(villyte @ 2011 03 18, 19:16)
*As tai muselems dedu ................

**O stai cia vakar baigtas rugiageliu salis smile.gif 115 akiu, mezgiau 5 virbalais


*koks išsamus atsakymas bigsmile.gif ačiū 4u.gif Aš mezgu su 5,5 virbalais.
**labai gražus raštas wub.gif gal būtų galima schemutę? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 03 17, 11:53)
Užsimečiau muselėms 70 akių, plotis lyg, apie 50 cm man atrodo mažoka g.gif

numezgus du sprindzius matau, kad turetu buti apie 45 cm plocio, mazai, bet gaila ardyti - bus salikas smile.gif

villyte, laaaabai grazu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggree: 18 kovo 2011 - 18:53
Dekui, merginos smile.gif
Stai rastelis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 03 18, 20:20)

Stai rastelis


dėkui 4u.gif

Mezgu šalį muselėmis, gražu, bet su raštu niekaip nesusidraugauju doh.gif
žemai lenkiu galvą prieš tas merginas, kurios šiuo raštu mezga pagal užsakymus.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 03 18, 22:22)
dėkui 4u.gif

Mezgu šalį  muselėmis, gražu, bet su raštu niekaip nesusidraugauju doh.gif
žemai lenkiu galvą prieš tas merginas, kurios šiuo raštu mezga pagal užsakymus.

Ilgiau pamegsit, pasidarys rastelis vienas is paprastesniu mirksiukas.gif .... rastai kiaurarascio lapeliais ir visokiom gelem daug sudetingesni ax.gif juos reikia sekti ir suklydimas labai pastebimas, ypac "lokio peda" sunkus, nes is abieju pusiu mezgasi rastas (ir gerojoje ir isvirksciojoje mezginio pusese uzdedamos ir sumezgamos akys), sita tai as "keikiau" megzdama, bet iveikiau tongue.gif ... Tik jau antro salio tokiu rastu nebenoreciau megzti....
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 03 18, 22:30)
Ilgiau pamegsit, pasidarys rastelis vienas is paprastesniu  mirksiukas.gif ....

tikiuosi, nes dar tik 5 eilės muselių.
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 03 18, 21:30)
Ilgiau pamegsit, pasidarys rastelis vienas is paprastesniu  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif cia mano pirmas kiaurarastis. Esu pyniu, kasu megeja, bet ziuriu visai paprastai mezgasi.
Atsakyti
Vilyte kaip gražu. thumbup.gif

Dar norėjau dėl muselių paklausti, tas penkias sumegzti iš viršaus, tai reiškia priešais mezginį?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 03 18, 21:22)
dėkui 4u.gif

Mezgu šalį  muselėmis, gražu, bet su raštu niekaip nesusidraugauju doh.gif
žemai lenkiu galvą prieš tas merginas, kurios šiuo raštu mezga pagal užsakymus.



QUOTE(villyte @ 2011 03 18, 21:30)
Ilgiau pamegsit, pasidarys rastelis vienas is paprastesniu  mirksiukas.gif .... rastai kiaurarascio lapeliais ir visokiom gelem daug sudetingesni  ax.gif  juos reikia sekti ir suklydimas labai pastebimas, ypac "lokio peda" sunkus, nes is abieju pusiu mezgasi rastas (ir gerojoje ir isvirksciojoje mezginio pusese uzdedamos ir sumezgamos akys), sita tai as "keikiau" megzdama, bet iveikiau  tongue.gif ... Tik jau antro salio tokiu rastu nebenoreciau megzti....


mergites, gal galit nukreipt kur museliu rasta rast? blush2.gif
Atsakyti
villyte gražu good.gif
Atsakyti