Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

QUOTE(ericaa @ 2011 03 08, 13:10)
O kokius patartumėt? blush2.gif Na nesu tokio dalyko nėrus, tai labai praverstų patarimai smile.gif

As pati nieko nesu mezgusi krikstynoms ... gal šitoje temoje rastumete
Atsakyti
viena matkele,ten 650m
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2011 03 08, 14:10)
O kokius patartumėt? blush2.gif Na nesu tokio dalyko nėrus, tai labai praverstų patarimai smile.gif

As savo berniukui mezgiau is vernito plonos medvilnes kepuryte ir batukus is tu paciu tiktu ir komplektuka numegzt, ziurint kada krikstynos, mes krikstinom vasara per karscius
Atsakyti
linaule, vau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Na ir didumas, bet grazi 4u.gif
Atsakyti
Šalis "Pakalnučių žydėjimas"..
user posted image
user posted image
Atsakyti
[/quote]
Va čia tai grožis bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif Ar man taip atrodo,ar čia rišimo technika padaryta?... blush2.gif Kažkaip labai gėlytės primena vaikystėje matytas iš kažkokio tai sintetinio siūlo padarytas... unsure.gif
[/quote]


Aciu visoms uz pagyras 4u.gif 4u.gif 4u.gif Gelytes nertos ne su sakute, o net nelabai zinau kaip tiksliai pavadinti-Osinkoj sako, kad ant tenerifes, t. y. tokio nedidelio specialaus prietaiso,o po to surinkta vaseliu.

Romap-simpatiskas salikas ir dydis pritrenkiantis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2011 03 08, 14:10)
O kokius patartumėt? blush2.gif Na nesu tokio dalyko nėrus, tai labai praverstų patarimai smile.gif

As neriu kriksto rubelius vaikuciams. Man skraisteles graziausiai atrodo is MAXI siulu, jos tada tvirtesnes ir standesnes atrodo ir nesukrenta, galima pakrakmolyti siek tiek, kad butu standesnes ir graziai kristu.
Keleta mano nertu skraisteliu vaikuciams
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Romap, labai grazus salis, kazkas naujo wub.gif
Atsakyti
Turiu klausymuką: ar "Alize" siūlai tiktų skraistei g.gif Kristų kiek nors? Aš pūpsotų pasipūtę g.gif
Atsakyti
[quote=bastinga,2011 03 06, 23:03]
Kiek seniau užbaigta naujiena, tik neprisiruošiau įkelti blush2.gif
user posted image
[O gal galėtum įkelti nuorodą,kur osinkoj ieškoti to grožio gamybos technikos? ax.gif Na tikrai nerealus grožis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2011 03 09, 18:19)
Turiu klausymuką: ar "Alize" siūlai tiktų skraistei g.gif  Kristų kiek nors? Aš pūpsotų pasipūtę g.gif

Cia vaikui krikstui, ar siaip saliui, skraistei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 03 09, 18:14)
Cia vaikui krikstui, ar siaip saliui, skraistei?  ax.gif

Čia man. Noriu pavasariui skraistės tokios truputi šiltesnės,kai būna vėsoka, bet striukės lyg ir nereikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2011 03 09, 19:21)
Čia man. Noriu pavasariui skraistės tokios truputi šiltesnės,kai būna vėsoka, bet striukės lyg ir nereikia blush2.gif

Na, man asmeniskai ALIZE siulai nelabai ax.gif ... Spalvos grazios, bet sudetis tai nekokia ir nesioti nelabai kaip.... kazkokie sutyse, elektrinasi (nes sintetikos daug) ir siaip.... As sau nenoreciau salio is tokiu siulu blush2.gif va, is ALIZE megztas salis. Grazus, bet sintetika man viska "supigina".... Nors, cia skonio reikalas..... kitam visai nieko ir akrilanas ax.gif

user posted image
Atsakyti